Конференція трудового колективу НТУУ "КПІ": 10.04.2014

10 квітня 2014 року в Центрі культури і мистецтв університету відбулася Конференція трудового колективу НТУУ "КПІ".

У роботі конференції взяли участь 656 делегатів, що складало більше 80% від обраних на факультетах, в інститутах та підрозділах, та понад 30 запрошених. Велика зацікавленість і небайдужість до життя університету дозволила цього року організувати та провести конференцію злагоджено й конструктивно. Запорукою цьому стала плідна робота загальноуніверситетської комісії з перевірки виконання минулорічного Колективного договору та розробки договору на наступний період, створеної на паритетних засадах адміністрацією та профспілковим комітетом співробітників.

До робочої президії було обрано ректора М.З.Згуровського, голову профкому В.І.Молчанова, першого проректора Ю.І.Якименка, голову профкому студентів А.Гаврушкевича, голову студради М.Гусака та голову Міськкому профспілки працівників освіти і науки України О.М.Яцуня.

У ґрунтовній доповіді ректор М.З.Згуровський розкрив усі аспекти життя університету у 2013 році. Питання, що їх ставило і продовжує ставити перед працівниками та студентами КПІ сьогодення, були висвітлені й у доповіді голови профкому В.І.Молчанова.

Посилення інноваційного, дослідницького напрямку, ефективна підготовка наукових та науково-педагогічних кадрів, залучення спільноти КПІ до активнішої участі у вітчизняних та міжнародних фінансово значущих проектах, підвищення представлення наукових праць політехніків у наукометричних базах разом з поступовим зміцненням матеріально-технічної бази в непростих економічних реаліях розбудови сучасної української держави, збереження соціально-економічних гарантій співробітникам університету – ось далеко не вичерпний перелік напрямків, якими в наступному році опікуватиметься адміністрація за підтримки профспілкових комітетів співробітників та студентів.

Делегати одноголосно проголосували за постанову про затвердження Акта комісії про повне виконання положень минулорічного Колективного договору, доповідей ректора та голови профкому, а також про задовільну оцінку роботи ректора університету за звітний період.

За результатами обговорення проекту Колективного договору на період з квітня 2014 р. по квітень 2015 р. його було прийнято за основу та в цілому.

Наприкінці, відповідно до положень чинного законодавства, Конференція обрала комісію з трудових спорів університету та раду з житлово-побутових питань терміном на один рік.

Інф. профкому співробітників НТУУ "КПІ"