Зустріч з Джоном Вон Ейкеном і телеміст з Жаком Фреско

2 червня в залі ЦКМ НТУУ "КПІ" відбулася зустріч з відомим бізнес-тренером Джоном Вон Ейкеном, тема якої була "Скажемо кризі в Україні "НІ!"

Відкрив її генеральний директор Наукового парку "Київська політехніка" Ярослав Кологривов. Він презентував усім присутнім екосистему "Sikorsky Challenge" та "Polуteco Science City" і розповів, чому цим проектом зацікавився Джон та яке майбутнє чекає на його учасників та організаторів.

Відразу після виступу Ярослава Кологривова розпочався майстер-клас від Джона. Гість розповів про те, як домогтися успіху, чого не слід робити в бізнесі; про соціальні медіа і їх роль; про те, як можна потрапити в халепу і втратити свої гроші; про те, як піднятися після невдачі та ще багато про що.

Насамкінець Джон Вон Ейкен відповів на запитання присутніх. Слухачі цікавилися не лише його бізнес-проектами, у тому числі й актуальними для України, але й біографією та поглядами на життя. Усі присутні залишилися задоволеними спілкуванням, з якого взяли для себе щось корисне.

А наступного дня в цьому самому залі пройшов телеміст "Міста майбутнього: міфи і реальність" за участю всесвітньо відомого 99-річного футуролога, засновника проекту "Венера" Жака Фреско. Розпочався він також розповіддю Ярослава Кологривова про проект "Polyteco Science City", а потім – демонстрацією короткометражного фільму про життя та ідеї Фреско, до прогнозів якого про роль науки в найближчі роки людства дослухаються у всьому світі.
Зустріч відбувалася у форматі телемосту, і кожен з присутніх міг в онлайн-режимі поставити Жаку Фреско свої запитання.

Євген Бульда