Нагородження членів ГФОГП

Громадське формування з охорони громадського порядку НТУУ "КПІ" є надійною опорою колективу університету у справі забезпечення громадського порядку на території навчального закладу. Активні його члени неодноразово отримували подяки, грамоти, відзнаки від керівництва штабу, університету, району.

З найкращого боку показали себе дружинники університету і в напружені дні перших місяців поточного року. Під час цілодобових чергувань на території університету та студмістечка НТУУ "КПІ" наші охоронці громадського порядку координували свої дії з самообороною Солом'янського  району. Завдяки злагодженій роботі, спільному патрулюванню вони змогли належним чином забезпечити громадську безпеку студентів, співробітників і викладачів.

3 червня 2014 р. кращі члени громадського формування з охорони громадського порядку за особистий вагомий внесок у реалізацію вимог Закону України  "Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону", активну працю зі зміцнення законності і правопорядку на території студмістечка НТУУ "КПІ" та відповідальне ставлення до виконання громадських обов'язків щодо захисту інтересів держави, прав і свобод громадян були нагороджені грамотами Вченої ради НТУУ "КПІ". В урочистій обстановці їх вручив кращим дружинникам проректор з науково-педагогічної роботи НТУУ "КПІ" П.О.Киричок. Від імені ректорату він привітав хлопців з цими відзнаками і висловив слова вдячності за порядок і спокій на території університету та студмістечка.

Ярослав Демчик, заступник керівника штабу ГФОГП НТУУ "КПІ"