На засіданні профкому співробітників: 19.09.2013

Перше в новому навчальному році засідання профспілкового комітету співробітників НТУУ «КПІ» відбулося 19 вересня. Було розглянуто питання про поточну ситуацію у профспілковому та університетському житті (доповідач В.І.Молчанов); попередні результати оздоровчої кампанії в НТУУ «КПІ» (доповідач О.І.Шейко); планування заходів по відзначенню 110-ої річниці профспілкової організації КПІ.

Голова профкому В.І.Молчанов поінформував присутніх про стан фінансування університетських видатків, труднощі з оплатою незахищених статей, викликані затримками з боку Держказначейства. Водночас видатки, пов’язані з виплатою заробітної плати та встановлених надбавок, надходять у повному обсязі та вчасно. Доповідач зазначив, що завдяки спільному рішенню адміністрації та профкому цього літа вдалося виплатити кошти на оздоровлення не лише викладачам та завідувачам лабораторій, а й іншому персоналу університету в розмірі посадового окладу, а також виплатити премію як компенсацію за втрати, яких зазнали співробітники університету в 2012 р., коли весь колектив університету пішов на 2 тижні у відпустку за власний рахунок. Також В.І.Молчанов поінформував про прийняття профспілкової організації співробітників і профспілкової організації студентів НТУУ «КПІ» до лав Євразійської асоціації профспілкових організацій університетів.

За результатами роботи комісії з соціального страхування та оздоровлення профкому було надано інформацію про кількісні показники забезпеченості співробітників та членів їх сімей оздоровчими путівками. Щодо перевірки роботи університетських баз відпочинку інформація ще опрацьовується і готується відповідний акт, який після розгляду на президії буде передано адміністрації для вжиття заходів.

На засіданні також було прийнято рішення про проведення заходів по відзначенню 110-ої річниці профспілкової організації університету та затверджено відповідний кошторис. На завершення було повідомлено про заходи, заплановані керівними органами профспілки по відзначенню Дня вчителя. 

За інф. профкому співробітників НТУУ «КПІ»