Чергове засідання Вченої ради НТУУ «КПІ» відбулося 5 жовтня 2009 року. Перед його початком головуючий ректор НТУУ «КПІ» проф. М.З. Згуровський тепло привітав з днями народження членів Вченої ради завідувачів кафедр професорів Д.Ф. Чернегу, В.Б. Струтинського, В.Г. Герасимчука, Є.В. Кузьмінського, В.І. Тимофєєва. Знак «Відмінник освіти України» було вручено доценту кафедри технології неорганічних речовин А.Л. Концевому. Почесні відзнаки Вченої ради НТУУ «КПІ» було вручено заступнику декана ФПМ Т.Г. Сапсай, заступнику декана ЗФ В.П. Бойку і зав. відділу роботи зі студентами департаменту навчально-виховної роботи Р.І. Пашову.

У зв’язку з ювілеєм ФТІ відбулося нагородження п’яти кращих студентів цього інституту. Грамоти Вченої ради НТУУ «КПІ» отримали Світлана Кондович, Федір Зубач, Олексій Карбачевський, Поліна Байденко, Вадим Ключніков. Усі вони – відмінники навчання, учасники Всеукраїнських студентських олімпіад і студентських наукових конференцій, активно займаються громадською і науковою роботою.

Першим питанням порядку денного Вчена рада заслухала доповідь першого проректора НТУУ «КПІ» проф. Ю.І.Якименка про роботу підрозділів НТУУ «КПІ» відповідно до критеріїв діяльності дослідницького університету, які Кабінетом Міністрів України було затверджено 23 вересня. У доповіді аналізувалися такі критерії, як чисельність штатних докторів і кандидатів наук, кількість спеціалізованих рад із захисту дисертацій, чисельність аспірантів та докторантів, штатних співробітників НДЧ, кількість виданих наукових монографій, підручників та навчальних посібників з грифом МОНУ, обсяги науково-дослідних робіт та інші. Було зроблено порівняння інститутів та факультетів за цими показниками і вказано підрозділам на необхідність покращувати роботу згідно з критеріями  дослідницького університету.

На завершення засідання було розглянуто конкурсні та поточні справи.

Інф. «КП»