16 грудня у спорткомплексі КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулися завершальні ігри 17-го чемпіонату з баскетболу серед чоловічих команд київських ВНЗ. Цей чемпіонат проходить під егідою профспілок м. Києва. Як і у минулі роки, на фінальних змаганнях були присутні Голова Київської міської організації профспілки працівників освіти і науки України О.М.Яцунь і його заступник О.М.Трофименко.

• Національний університет біоресурсів і природокористування України;
  • Київський національний торговельно-економічний університет.

В рамках чемпіонату у 2016 році команди зіграли понад 100 ігор, участь у яких взяли 250 студентів-спортсменів. Команди нашого університету брали участь у десяти останніх чемпіонатах; дев'ять разів ставали чемпіонами і срібними призерами.

У цьому році вперше в історії змагань у фінал вийшли дві команди баскетболістів з КПІ ім.Ігоря Сікорського. Перемогу здобула команда "КПІ-1", яка з рахунком 110:92 обіграла команду "КПІ-2" (головний тренер О.В.Кузенков). Третє місце посіла команда Київського національного торговельно-економічного університету (головний тренер Д.С.Єльцов), яка з рахунком 97:90 переграла суперників з Національного університету фізичного виховання і спорту України (головний тренер О.Б.Крайнюк).

Переможці змагань отримали медалі і цінні подарунки, а команда-переможець – кубок.

До зустрічі в 2017 році, вже на 18-му турнірі!