Повідомлення про прояви корупції

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» – професор кафедри господарського та адміністративного права Кравчук О.О.

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції є особою, відповідальною за реалізацію Антикорупційної програми Університету, затвердженої відповідно до Закону України „Про запобігання корупції”.

Інформація про прояви корупції з боку посадових осіб та працівників ВНЗ може бути повідомлена:

• електронним листом на адресу: anticor[at]kpi.uа;
  • письмово за адресою: 03056, м. Київ, пр. Перемоги, 37.

Надана інформація буде розглянута та перевірена згідно з чинним законодавством, і за результатами її розгляду буде надано відповідь та вжито відповідних заходів.