Про університет

Лідер технічної освіти України

Photo. Mykhaylo Z. Zhurovsky

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» сьогодні - найбільший навчально-науковий центр України, в якому поєднано навчальний, науковий та інноваційний потенціали, широко впроваджуються наукові розробки. КПІ - визнаний в Україні і за її межами дослідницький університет, полігон відпрацювання новітніх форм організації навчального та наукового процесу.

Адміністративні підрозділи

Сертифікат про акредитацію

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» заснований у 1898 році як Київський політехнічний інститут імператора Олександра II і є національним самоврядним державним вищим навчальним закладом дослідницького типу.

Інститути та факультети

Логотип

В університеті працюють 19 факультетів, 9 навчально-наукових інститутів, декілька науково-дослідних інститутів і наукових центрів. Здійснюється підготовка бакалаврів, спеціалістів та магістрів, кандидатів і докторів наук. Університет має власне видавництво "Політехніка". Серед викладачів НТУУ "КПІ" – майже 500 професорів, понад 1300 доцентів.

Історія КПІ

Кампус КПІ, Корпус № 1, головний корпус

Ідея створення технічного навчального закладу виникла у цукрозаводчиків південно-західного краю. 18 лютого 1880 року при активній підтримці голови київського біржового комітету Н. Хрякова було вирішено відкрити підписку для збору пожертвувань. Накопичені гроші, гарантовані внески меценатів міста та підтримка зі сторони міністра юстиції І.Вітте дозволили 25 листопада 1896 року на приватній нараді в будинку Л.І. Бродського прийняти рішення про заснування в Києві Політехнічного інституту.

Департамент міжнародного співробітництва

Департамент міжнародного співробітництва здійснює організаційне, методичне та представницьке забезпечення міжнародного співробітництва університету. Міжнародне співробітництво, зовнішньоекономічна діяльність КПІ ім. Ігоря Сікорського здійснюються згідно з чинним законодавством України, Статутом Університету та нормативною базою ВНЗ.

Територіальне розміщення університету

Кампус КПІ. Площа знань, Бібліотека, Мале спортивне ядро

Кампус НТУУ "КПІ ім.Ігоря Сікорського" займає територію близько 120 гектарів, на якій органічно поєднані умови для навчання, занять спортом, підвищення рівня культурного, наукового та інтелектуального розвитку, відпочинку та занять особистими захопленнями всього 50-тисячного колективу. Поштова адреса університету: Україна, 03056, м. Київ, Солом’янський район, пр-т Перемоги, 37

Профспiлкові організації

NTUU "KPI" trade unions

Професійна спілка (профспілка) - добровільна неприбуткова громадська організація, що об'єднує громадян, пов'язаних спільними інтересами за родом їх професійної (трудової) діяльності (навчання). Первинна організація профспілки - добровільне об'єднання членів профспілки, які, як правило, працюють на одному підприємстві, в установі, організації незалежно від форми власності і виду господарювання або у фізичної особи, яка використовує найману працю, або забезпечують себе роботою самостійно, або навчаються в одному навчальному закладі.

Медіа-ресурси КПІ

Web-камери Радіо Телебачення