"Живопис голкою" у виконанні Ніни Гончарук

6 березня в Картинній галереї ЦКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського відкрилася виставка художниці-вишивальниці Ніни Іванівни Гончарук. Уперше голку до рук вона взяла в ранньому дитинстві. У 12 років Ніна вже мала в набутку вишиту картину.

Згадуючи Вчителя. До 100-річчя від дня народження Петра Павловича Орнатського

П.П.Орнатського (1917–1996) – д.т.н., завідувача кафедри вимірювальних пристроїв (1956–1984) – добре пам'ятають та згадують добрим словом колеги й учні, віддаючи шану його високому професіоналізму, авторитету науковця, мудрості розумної людини.

Гільчук Андрій Володимирович: енергетику майбутнього створює молодь

Сьогодні світ потребує проривних енергетичних технологій, що базуються на фундаментальних і нових досягненнях фізики, математики, термодинаміки та інших наук. До цієї роботи активно долучаються молоді науковці та студентська молодь.

Підсумки олімпіади з теоретичної механіки

27 лютого 2018 року відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Теоретична механіка" серед студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського.

В олімпіаді взяли участь 28 студентів, які представляли чотири факультети та інститути: ММІ, ФАКС, ІХФ, ПБФ.