27 лютого 2018 року відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Теоретична механіка" серед студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського.

В олімпіаді взяли участь 28 студентів, які представляли чотири факультети та інститути: ММІ, ФАКС, ІХФ, ПБФ.

Відповідальний за проведення олімпіади – професор кафедри теоретичної механіки І.В. Янчевський.

Завдання олімпіади включали дев'ять задач з основних розділів теоретичної механіки: статики, кінематики, динаміки та аналітичної механіки. Завдання зі статики оцінювались усьо­го в 20 балів, з кінематики – в 35 балів, з динаміки та аналітичної механіки – в 45 балів, загалом максимальний бал олімпіади – 100.

Переможцями стали:

• 1-ше місце – Богдан Рєпін, ММІ, група МП-61, ІІ курс;
  • 2-ге місце – Олександр Дерновий, ММІ, група МІ-61-1, ІІ курс;
  • 3-тє місце – Олександр Савченко, ММІ, група МП-62-2, ІІ курс.

Підсумкові результати кожного учасника, а також завдання олімпіади з розв'язками опубліковані на сайті кафедри теоретичної меха­ніки КПІ ім. Ігоря Сікорського за посиланням http://tm.kpi.ua/node/59.

Загалом І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Теоретична механіка" продемонстрував достатньо ви­сокий рівень фахової підготовки майбутніх фахівців у галузі технічних дисциплін.

Вітаємо переможців!

В.В. Губська