Підписатися на Новини сайту кафедри ФВ (ФБМІ) потік
Оновлене: 42 секунди тому

Змагання з 4 вправ

Пн, 20/11/2017 - 17:12
В жовтні  пройшли змагання з 4 вправ: біг на 100 м, крос  3, 1 км та підтягування на перекладині. До змагань залучалось 100% студентів. За результатами змагань підвищився не тільки рівень фізичної підготовки студентів, але й злагодженість  колективу.Найкращих результатів досягла навчальна група, якою командує студент Нагорний Роман. Група зайняла перше місце з 3-ох вправ: біг на 100 м, крос 3 та  1 км. Забіг на 1 км. Змагання з підтягування на перекладині.Фінал змагань з  бігу на 100 м серед юнаків та дівчат.В особистій першості кращих результатів досягли:-студент Войченко Артур зайняв  І місце з бігу на 100 м з результатом 11.5 сек.-студент Потоцький Вадим  зайняв  ІІ місце з кросу  на 3 км з результатом 10 хв. 7 сек. та ІІ місце з бігу на 1 км з результатом 2 хв. 50 сек.-студент Волошин Дмитро зайняв ІІ місце з підтягування на перекладині з результатом 31 раз.-студент Грицунь Катерина зайняла ІІ місце з бігу на 100 м з результатом 14.6 сек.-студент Восмерик Марина  зайняла  ІІІ місце з бігу на 100 м з результатом 14.8 сек.Бажаємо всім студентам подальших успіхів в підвищенні своєї фізичної майстерності.Викладачі кафедри фізичного виховання зі своїми вихованцями.

Спартакіада НТУУ «КПІ» ім. Ігоря Сікорського по баскетболу 2017-18

Вт, 10/10/2017 - 20:07
04.11.17р починається кубкова першість НТУУ “КПІ” з баскетболу серез збірних команд факультетів.Жеребкування відбудеться 30.10.17 в ігровому залі. На жеребкуванні повинні бути присутні тільки відповідальні за спортивно-оздоровчу роботу на факультетах або уповноважена ними особа.Заявки на участь у змаганнях повинні бути надані до початку жеребкування ( до 29.10.16р)Заявка підписується заступником декана, відповідальним за спортивно-оздоровчу роботу на факультеті та лікарем.