ФБМІ

Телефон: (+38 044) 204-85-74, 204-96-84, 204-96-83
e-mail: mmif(at)kpi.ua

КПІ ім. Ігоря Сікорського став інституційним членом EPMA

Європейська асоціація прогностичної, превентивної та персоналізованої медицини EPMA

Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" став інституційним членом Європейської асоціації  прогностичної, превентивної та персоналізованої медицини EPMA (EUROPEAN ASSOCIATION FOR PREDICTIVE, PREVENTIVE & PERSONALISED MEDICINE) (Брюс

Віктор – означає переможець, або Рецепти успіху від чемпіона

Івахненко Віктор

Знайомтеся: чемпіон Європи серед юніорів і чоловіків, чемпіон світу серед юніорів, студентів і чоловіків по гирьовому спорту, студент четвертого курсу факультету біомедичної інженерії Віктор Івахненко.

Вершини долають невтомні

О. Кришталь-8.jpg

П'ятикурсник ФБМI Олександр Кришталь – майбутній реабілітолог. Зокрема, планує займатися проектуванням та експлуатацією обладнання для покращення якості життя людини – відновлення, корекції та підтримки її рухових функцій.

Змагання зі спортивної гімнастики 2016

2016.04.20-21 змагання зі  спортивної гімнастики в рамках спартакіади

У спорткомплексі нашого університету 20–21 квітня відбулися змагання зі спортивної гімнастики в рамках спартакіади НТУУ "КПІ". На думку фахівців, КПІ –  єдиний в Україні вищий навчальний заклад, де проводять такі змагання.

Щоб серце служило довше

Марія Гльоза

Благородній справі покращення якості та продовження тривалості життя присвятила свої наукові дослідження студентка 4-го курсу ФБМІ Марія Гльоза.

Змагання з аеробіки на першість факультетів

2016.04.20 Переможці змагань з аеробіки на першість факультетів

Змагання зі спортивної аеробіки на першість факультетів за програмою Спартакіади НТУУ "КПІ" відбулися 20 квітня в залі аеробіки та фітнесу ЦФВС. Розпочався турнір парадом команд-учасниць. Спортсменок привітали: головний суддя змагань, відповідальна за навчальне відділення аеробіки ст.

Фізична активність – шлях до здоров'я й успіху

Корисні поради для жінок

У №8 "КП" від 10.03.2016 року  ми розповіли про вплив фізичних вправ на здоров'я, збільшення тривалості життя та збереження працездатності жінок.

Фізична активність – шлях до здоров'я й успіху. Корисні поради для жінок

Ми живемо у світі, насиченому інформацією. Щодня ми отримуємо її з різноманітних джерел і сприймаємо стільки нового, що навіть не помічаємо цього. Тому доволі характерним станом більшості сучасних людей є відчуття  перевантаженості і втоми.

Конференція з біомедичної інженерії та медичної промисловості України

2015.10.7-8 Конференція з біомедичної інженерії та медичної промисловості України

7-8 жовтня в НТУУ «КПІ» відбулася Перша науково-практична конференція «Сучасний стан та перспективи біомедичної інженерії і медичної промисловості України».

Сторінки

Медіа-ресурси КПІ