ФБМІ

Адреса: Київ-56, вул. Янгеля, 16/2, 5-й поверх поліклінічного відділення
Телефон: (+38 044) 204-85-74, 204-96-84, 204-96-83
e-mail: mmif(at)kpi.ua

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 06 червня 2017 року № 883-А, експертна комісія у складі голови комісії - Злепко Сергія Макаровича, доктора технічних наук, професора, завідувача кафедри біомедичної інженерії Вінницького технічного національного університету та члена ко

Візит до Познаньської політехніки

2017.05.28-06.01 Візит в Познаньську політехніку

На запрошення ректора Томаша Лодиговського Познаньську політехніку з 28 травня по 1 червня відвідав декан факультету біомедичної інженерії КПІ ім. Ігоря Сікорського доктор медичних наук, професор Віталій Максименко.

Слово про Вчителя

Валентин Порфирович Яценко – людина, якою не можна не захоплюватися, людина, з якої треба брати приклад.

Віктор Івахненко – триразовий чемпіон Європи серед студентів!

2017.04.28-05.01 Віктор Івахненко на чемпіонаті Європи з гирьового спорту

Студент четвертого курсу факультету біомедичної інженерії Віктор Івахненко на чемпіонаті Європи з гирьового спорту, який з 28 квітня по 1 травня проходив у місті Печ (Угорщина), знову виборов звання чемпіона Європи серед студентів у ваговій категорії до 70 кг!

Валентину Порфировичу Яценку – 80!

Валентин Порфирович Яценко

Валентин Порфирович Яценко народився 21 травня 1937 року в с. Іванівка Хабаровського краю в сім'ї військовослужбовця. В 1960 році, після закінчення Київського медичного інституту, він стає лікарем-хірургом.

Політехніки в дослідженні космосу

1997.12.05 Леонід Каденюк під час місії STS-87

Цьогоріч виповнюється 25 років від заснування Національного космічного агентства України та 20 років від польоту в космос першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка за програмою українсько-американської місії STS-87.

2017.03.14 КПІ ім. Ігоря Сікорського та Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця створюють Міжуніверситетський навчально-науковий центр

14 березня КПІ ім. І. Сікорського та НМУ ім. О.О.Богомольця уклали угоду про створення Міжуніверситетського навчально-наукового центру.

Візит професора Войцеха Хлевицьки

2016.11.27-12.03 Візит Войцеха Хлевицьки з Університету м. Щецин, Польща

З 27 листопада по 3 грудня 2016 р. в рамках програми академічної мобільності Erasmus+ КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідав проф. Войцех Хлевицьки з Університету м. Щецин, Польща (Szczecin University of Technology, Faculty of Electrical Engineering).

Спогади з майбутнього

2017.01.06-09  дистанційний Skype-семінар "Спогади з майбутнього" (Є.Г.Гончарук (праворуч) та М.З.Згуровський)

Шанувальники творчого таланту академіка Євгена Гончарука щорічно мали приємну нагоду привітати його саме 7 січня не лише з днем народження, а й з великим  християнським святом – Різдвом Христовим.

Сторінки