ФБМІ

Адреса: Київ-56, вул. Янгеля, 16/2, 5-й поверх поліклінічного відділення
Телефон: (+38 044) 204-85-74, 204-96-84, 204-96-83
e-mail: mmif(at)kpi.ua

2017.03.14 КПІ ім. Ігоря Сікорського та Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця створюють Міжуніверситетський навчально-науковий центр

14 березня КПІ ім. І. Сікорського та НМУ ім. О.О.Богомольця уклали угоду про створення Міжуніверситетського навчально-наукового центру.

Візит професора Войцеха Хлевицьки

2016.11.27-12.03 Візит Войцеха Хлевицьки з Університету м. Щецин, Польща

З 27 листопада по 3 грудня 2016 р. в рамках програми академічної мобільності Erasmus+ КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідав проф. Войцех Хлевицьки з Університету м. Щецин, Польща (Szczecin University of Technology, Faculty of Electrical Engineering).

Спогади з майбутнього

2017.01.06-09  дистанційний Skype-семінар "Спогади з майбутнього" (Є.Г.Гончарук (праворуч) та М.З.Згуровський)

Шанувальники творчого таланту академіка Євгена Гончарука щорічно мали приємну нагоду привітати його саме 7 січня не лише з днем народження, а й з великим  християнським святом – Різдвом Христовим.

Різдвяні подарунки від "ангелів"

2016.12.28 подарунки від Ліги українок Канади

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят чудові подарунки отримали майбутні фізичні терапевти, які навчаються на кафедрі біобезпеки та здоров'я людини факультету біомедичної інженерії КПІ ім. Ігоря Сікорського.

КПІ ім. Ігоря Сікорського став інституційним членом EPMA

Європейська асоціація прогностичної, превентивної та персоналізованої медицини EPMA

Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" став інституційним членом Європейської асоціації  прогностичної, превентивної та персоналізованої медицини EPMA (EUROPEAN ASSOCIATION FOR PREDICTIVE, PREVENTIVE & PERSONALISED MEDICINE) (Брюс

Віктор – означає переможець, або Рецепти успіху від чемпіона

Івахненко Віктор

Знайомтеся: чемпіон Європи серед юніорів і чоловіків, чемпіон світу серед юніорів, студентів і чоловіків по гирьовому спорту, студент четвертого курсу факультету біомедичної інженерії Віктор Івахненко.

Вершини долають невтомні

О. Кришталь-8.jpg

П'ятикурсник ФБМI Олександр Кришталь – майбутній реабілітолог. Зокрема, планує займатися проектуванням та експлуатацією обладнання для покращення якості життя людини – відновлення, корекції та підтримки її рухових функцій.

Змагання зі спортивної гімнастики 2016

2016.04.20-21 змагання зі  спортивної гімнастики в рамках спартакіади

У спорткомплексі нашого університету 20–21 квітня відбулися змагання зі спортивної гімнастики в рамках спартакіади НТУУ "КПІ". На думку фахівців, КПІ –  єдиний в Україні вищий навчальний заклад, де проводять такі змагання.

Щоб серце служило довше

Марія Гльоза

Благородній справі покращення якості та продовження тривалості життя присвятила свої наукові дослідження студентка 4-го курсу ФБМІ Марія Гльоза.

Сторінки