ФБМІ

Телефон: (+38 044) 204-85-74, 204-96-84, 204-96-83
e-mail: mmif(at)kpi.ua

Здоров'ю студентів – найбільше уваги. Секція тенісу КПІ

Секція тенісу кафедри фізичного виховання ФБМІ

Щороку  у вересні до секції тенісу кафедри фізичного виховання ФБМІ приходять першокурсники, які серед різноманіття спортивних відділень обирають саме цей вид спорту. В Україні не багато університетів, де є умови для проведення тенісних занять. КПІ ім.

КПІ ім. Ігоря Сікорського розпочинає співпрацю з Київським казенним експериментальним протезно-ортопедичним підприємством

2017.09.19 угода про співпрацю з Київським казенним експериментальним  протезно-ортопедичним підприємством

19 вересня 2017 року КПІ ім. Ігоря Сікорського уклав угоду про співпрацю з Київським казенним експериментальним протезно-ортопедичним підприємством.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 06 червня 2017 року № 883-А, експертна комісія у складі голови комісії - Злепко Сергія Макаровича, доктора технічних наук, професора, завідувача кафедри біомедичної інженерії Вінницького технічного національного університету та члена ко

Візит до Познаньської політехніки

2017.05.28-06.01 Візит в Познаньську політехніку

На запрошення ректора Томаша Лодиговського Познаньську політехніку з 28 травня по 1 червня відвідав декан факультету біомедичної інженерії КПІ ім. Ігоря Сікорського доктор медичних наук, професор Віталій Максименко.

Слово про Вчителя

Таланти КПІ 2016. "Знамення", Розводовська Татяна

Валентин Порфирович Яценко – людина, якою не можна не захоплюватися, людина, з якої треба брати приклад.

Віктор Івахненко – триразовий чемпіон Європи серед студентів!

2017.04.28-05.01 Віктор Івахненко на чемпіонаті Європи з гирьового спорту

Студент четвертого курсу факультету біомедичної інженерії Віктор Івахненко на чемпіонаті Європи з гирьового спорту, який з 28 квітня по 1 травня проходив у місті Печ (Угорщина), знову виборов звання чемпіона Європи серед студентів у ваговій категорії до 70 кг!

Валентину Порфировичу Яценку – 80!

Валентин Порфирович Яценко

Валентин Порфирович Яценко народився 21 травня 1937 року в с. Іванівка Хабаровського краю в сім'ї військовослужбовця. В 1960 році, після закінчення Київського медичного інституту, він стає лікарем-хірургом.

Політехніки в дослідженні космосу

1997.12.05 Леонід Каденюк під час місії STS-87

Цьогоріч виповнюється 25 років від заснування Національного космічного агентства України та 20 років від польоту в космос першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка за програмою українсько-американської місії STS-87.

Сторінки