Subscribe to Новини сайту кафедри ФВ (ФБМІ) feed
Updated: 1 hour 52 min ago

Спартакіада НТУУ “КПІ ім. Ігоря Сікорського” з волейболу серед збірних команд факультетів 2018

Tue, 12/06/2018 - 18:25
Завершились змагання з волейболу серед команд факультетів в рамках Спартакіади Університету. Змагання проводилися у волейбольному залі спортивного комплексу НТУУ «КПІ» з 1 березня по 17 травня 2018 року. У змаганнях брало участь 21 команди факультетів університету, було зіграно 46 ігор.Змагання проводяться з метою зміцнення здоров'я та пропаганди здорового способу життя; підвищення фізичної підготовленості, пропаганди і розвитку волейболу серед студентів; підведення підсумків організації спортивно-масової роботи та ефективності навчально-тренувального процесу на відділенні волейболуЗмагання проводила суддівська колегія кафедри фізичного виховання та кафедри спортивного вдосконалення ММІФ в складі головний суддя змагань Абрамов С. А., головний секретар  Сироватко З. В.,судді  Довгопол Е. П., Міщук Д. М., Томашевський Д. В., Казаріна О .А , У фінальну частину змагань пройшли найкращі команди університету це команди факультетів ФЕА, ФПМ, ТЕФ, ФБМІ. В ході напруженої боротьби команди факультетів університету посіли місця:місце ФЕА;місце ФПМ;місце ТЕФ;місце ФБМІ. місце ФІОТ, ПБФ7-8  місце ІТС, ІЕЕПереможці та призери нагороджені грамотами, медалями та кубками.

Студентська спартакіада НТУУ «КПІ» ім. Ігоря Сікорського з шейпінгу 2018

Tue, 15/05/2018 - 12:21
З метою популяризації спорту та здорового способу життя 18 квітня 2018 року відбулась спартакіада з шейпінгу.В змаганні брали участь наступні факультети: ФБМІ, ФМФ, ФЛ, ФММ, ФЕЛ, ФІОТ, ВПІ, ІПСА,ФБТ,ФЕА, ФПМ, ТЕФ. Загалом в змаганнях прийняло участь близько 51 учасника.У сольних виступах 1 місце здобула студентка ВПІ Юлія Гарбар, гр. СЕ-71 (9,1 бали), 2 місце – студентка ІПСА Софія Лупаненко, гр. КА-66(8,8 бали), 3 місце посіла студентка ФПМ Надія Чумак,гр. КП-61(8,4 бали).У парних виступах 1 місце здобула команда ФЕА – Ольга Юдіна, Олександра Толкачова, гр. ЕД-71 (8,1 бали), 2 місце команда ФММ: Дар’я Подлєсна, Поліна Пащенко, гр. УВ-71 (7,7 бали), 3 місце команда ФЕА: Марина Коломієць, Дарина Петруніна, гр. ЕК-71 (7,65 бали).У командних виступах за участю 3-7 чоловік 1 місце виборола команда ТЕФ: Олена Ковальчук, Ул’яна Жураховська, Надія Вахромова, гр. ТІ-71 з результатом 7,1 бали, 2 місце – команда ФІОТ і ФПМ у складі: Анна Майстренко, Анна Кучерова, Дар’я Котова, Наталія Кучерук (6,3 бали), 3 місце – команда ФМФ гр. ОМ-71: Лідія Лихолат, Марія Родіна, Алла Ліпська (6,1 бали).Змагання відбувались у 2-х видах програми: вільної та обов’язкової. В змаганнях приймали участь дві змішанні команди хлопці та дівчата.Виступи учасників змагань були цікавими, яскравими та видовищними. Переможці змагань були нагороджені грамотами та квітами.Вітаємо переможців та учасників змагань і висловлюємо подяку викладачам кафедри фізичного виховання та студентам з відділень шейпінгу та спортивної гімнастики в проведенні та суддівстві змагань.

Підсумки змагань зі спортивної аеробіки на першість факультетів навчального відділення аеробіки за програмою Спартакіади НТУУ «КПІ» ім. І.Сікорського 25.04.18 р.

Sun, 06/05/2018 - 21:55
25.04.2018р.  о 15:00 в залі аеробіки та фітнесу ЦФВС відбулися змагання зі спортивної аеробіки на першість факультетів за програмою Спартакіади НТУУ «КПІ» ім. І.Сікорського. На початку змагань відбувся парад учасників, команд-факультетів. З вступним словом та привітанням виступили головний суддя змагань, відповідальна за навчальне відділення аеробіки старший викладач Толмачова С.Є., канд. пед. наук, доцент завідувач кафедри фізичного виховання  Хіміч І.Ю.,  доцент кафедри фізичного виховання .У змаганнях взяло участь 10 команд таких факультетів:ФСП, ФММ-, ФБТ, ТЕФ, ФІОТ, ВПІ - 44 учасників.У Спартакіаді зі спортивної аеробіки I місце посіла команда  ФСП:Баленікіна О.Б.,Пелипенко І.І.,Польова Н.О.,Романюк М.О.,II місце – ВПІ:Алексєєва Д.В. гр.. СТ-61,Омельченко І.В. гр..СТ-61,Євграфова І.А. гр.. СТ-61,Андрійчук А.Л. гр..Мв-61,Колісецька А.В. гр..МВ-61.III  місце – ФММ:Гончаренко М.М. гр.. УМ-72Шевченко Д.О. гр.. УМ-72Римар І.О. гр..УМ-72Зоц О.Д. гр..УМ-72Відповідальна за навчальне відділення аеробіки Толмачова С.Є.