Ви є тут

Аеробіка

Змагання з аеробіки на першість факультетів

2016.04.20 Переможці змагань з аеробіки на першість факультетів

Змагання зі спортивної аеробіки на першість факультетів за програмою Спартакіади НТУУ "КПІ" відбулися 20 квітня в залі аеробіки та фітнесу ЦФВС. Розпочався турнір парадом команд-учасниць. Спортсменок привітали: головний суддя змагань, відповідальна за навчальне відділення аеробіки ст.

Змагання з аеробіки серед факультетів 2015

2015.04.21 Змагання  з аеробної гімнастики на першість факультетів за програмою Спартакіади

Змагання з аеробної гімнастики на першість факультетів за програмою Спартакіади НТУУ "КПІ" відбулися 21 квітня 2015 р.  в залі аеробіки та фітнесу ЦФВС. Розпочалися вони парадом учасників.

Спортивний клуб "Талісман"

Колектив КПІ. Спортивний клуб "Талісман"

Керівник клубу, президент Федерації України з спортивної аеробіки та фітнесу: Тетяна Пасічна
Адреса: м. Київ, вул. Польова, 38/1 спорткомплекс КПІ, зал аеробіки № 139.
Телефони для довідок: 572-94-55; 453-14-76

Свято краси та здоров’я - майстер-класи з аеробіки

2010.11.17 Майстер-класи з аеробіки

Більше ніж півсотні студентів стали учасниками чудового дійства – майстер-класу з аеробіки, який пройшов наприкінці листопада у Центрі фізичного виховання і спорту. Це вже третій майстер-клас з аеробіки, який з успіхом проходить в НТУУ «КПІ».

Аеробіка – приємний шлях до краси і здоров’я

Колектив КПІ. Заняття із степ-аеробіки, 2010

Аеробіка (ритмічна гімнастика) – комплекс фізичних вправ (ходьба, біг, стрибки та ін.), які виконують під музику – один з найпопулярніших видів оздоровчої фізичної культури. Зазвичай заняття з аеробіки відвідують з метою схуднути, покращити свою статуру.

Спортивна аеробіка народилася в КПІ [Чемпіонат України серед студентської молоді 11-14 березня 2010]

2010.03.11-14 Чемпіонат України  зі спортивної аеробіки серед студентської молоді

Чемпіонат України  зі спортивної аеробіки серед студентської молоді пройшов 11-14 березня на базі Запорізького національного ТУ. Організатори чемпіонату – Cпортивний комітет МОН України та Федерація України зі спортивної аеробіки і фітнесу (ФУСАФ).

Місячник здорового способу життя триває

Кампус КПІ. Спорткомплекс

У рамках місячника здорового способу життя відбулися майстер-класи з аеробіки та видів єдиноборств.

На засіданні Вченої ради: 01.09.2005

1902. Ботанічна лабораторія: кімната для практичної роботи з анатомії рослин

Привітання студентів нашого університету, переможців олімпіад різних рівнів було розпочато виступом представника Президента України В.Г.Лукомського, який поздоровив з визначними перемогами на міжнародних олімпіадах студента ФТІ Олександра Рибака й від імені Президента України вручив йому іменного годинника.