Змагання з аеробної гімнастики на першість факультетів за програмою Спартакіади НТУУ "КПІ" відбулися 21 квітня 2015 р.  в залі аеробіки та фітнесу ЦФВС. Розпочалися вони парадом учасників. З вітальним словом до присутніх звернулися головний суддя змагань, відповідальна за навчальне відділення аеробіки старший викладач С.Є.Толмачова та заступник завідувача кафедри фізичного виховання ФБМІ старший викладач Л.В.Анікеєнко.

У змаганнях взяли участь 19 команд: з ВПІ, ФБМІ, ІЕЕ, ІПСА, ФСП, ІХФ, ФМФ, ФЛ, ФММ, ФТІ – загалом 80 учасників.

Суддівська колегія у складі викладачів кафедри фізичного виховання та спортивного вдосконалення Т.В.Пасічної, В.І.Шишацької, Т.Г.Козлової, Е.В. Добровольського, І.В.Новікової  під керівництвом С.Є.Толмачової та головного секретаря змагань Н.В.Іванюти оцінювала виступи спортсменок за такими критеріями: техніка виконання аеробного комплексу, артистичність, складність обов'язкових елементів груп A, B, C.

Змагання проходили у два тури: відбірковий і фінальний. Після першого туру визначилися шість сильніших команд: ІПСА, ФБМІ-1, ВПІ-2, ФММ-3, ФБМІ-2, ФЛ-2, які й змагалися за призові місця. Змагання пройшли в дружній святковій атмосфері, учасники показали високий рівень техніки виконання аеробних вправ та елементів складності.

Після фінального виступу визначилися переможці: І місце посіли студентки ФБМІ: М.Є.Онищенко, Л.С.Загорська, О.О.Васенко,  А-М.В.Проховська, Н.О.Гапанович. На ІІ місці команда ВПІ: П.В.Савченко, А.Ю.Захарчук, В.В.Колесникова, М.І.Мегединюк. ІІІ місце виборола команда ФММ: Т.О.Деревинська, О.Т.Артеменко, А.В.Плішкановська, К.В.Жоголева, Г.О.Кир'янова.

Команди-переможниці були нагороджені дипломами, кубками та медалями. Їх вручила завідувач кафедри фізичного виховання к.пед.н., доц. Л.Г.Бойко. Кожна з команд продемонструвала самобутність та неповторність завдяки вибору програми,  оригінального музичного супроводу та спортивної форми.