Змагання зі спортивної аеробіки на першість факультетів за програмою Спартакіади НТУУ "КПІ" відбулися 20 квітня в залі аеробіки та фітнесу ЦФВС. Розпочався турнір парадом команд-учасниць. Спортсменок привітали: головний суддя змагань, відповідальна за навчальне відділення аеробіки ст. викладач С.Є.Толмачова; к.пед.н., завідувач кафедри фізичного виховання Г.Л.Бойко; доцент кафедри спортивного вдосконалення Т.В.Пасічна.

У змаганнях взяли участь 12 команд з ФБМІ, ФІОТ, ФММ, ФЛ, ФТІ, ХТФ, ВПІ, ФМФ – загалом 47 учасниць. Суддівська колегія у складі спортсменів збірної команди з аеробіки НТУУ "КПІ", Т.В.Пасічної, С.Є.Толмачової та А.Ю.Чеховської оцінювала виступи студенток за такими критеріями: техніка виконання аеробного комплексу, артистичність, складність обов'язкових елементів груп "A", "B", "C". Перед виступами команд глядачам були представлені показові виступи.

Змагання проходили у два тури: відбірковий та фінальний. Після першого туру визначилося п'ять сильніших команд: ФБМІ, ФТІ-1 ФЛ-1, ФЛ-2, ФММ-2. У другому турі вони змагалися за призові місця.

Після фінального виступу визначилися переможці змагань: І місце розділили студентки факультетів ФБМІ – К.О.Корнієнко, А.В.Макаренко, М.Ю.Резнікова та ФТІ – Ю.О.Саук, К.М.Рішко, Н.М.Самара. На ІІ місці команда ФЛ-1 у складі: В.В.Велика, А.В.Матвійчук, М.М. Довбенко, О.С.Дворник. ІІІ місце посіла команда ФЛ-2 у складі: І.О.Чепурда, В.В.Рудковська, А.О.Громницька.

Команди-переможці були нагороджені дипломами, кубками та медалями. Змагання пройшли в дружній святковій атмосфері, учасниці показали високий рівень техніки виконання аеробних вправ та елементів складності. Кожна команда мала власну неповторність завдяки вибору спортивної форми та оригінального музичного супроводу.