ФТІ

Фізико-технічний інститут

Кампус КПІ, Корпус № 1, зворотня сторона

Адреса: 03056, м. Київ, пр. Перемоги 37, корпус №1, 3 поверх, кім. 308-1, кафедри - корпус №11
Телефони для довiдок: 236-70-98, 204-98-76
e-mail: novi[at]pti.kpi.ua

У КПІ ім. Ігоря Сікорського стартував XVI Всеукраїнський студентський турнір фізиків (відео)

2017.12.01 У КПІ ім. Ігоря Сікорського стартував XVI Всеукраїнський студентський турнір фізиків

1 грудня в КПІ імені Ігоря Сікорського стартував XVI Всеукраїнський студентський турнір фізиків.

У КПІ імені Ігоря Сікорського буде створено Академічний центр компетенцій IBM «Безпека інформаційно-комунікаційних систем»

2017.11.29 День IBM

29 листопада у КПІ імені Ігоря Сікорського відбувся День IBM, присвячений проблемам кібербезпеки «IBM Day «Security of informational-communicational systems».

Вітаємо переможців Х олімпіади з теорії електронних кіл “ТЕК’2017” !!!

2017.11.23 Х олімпіади з теорії електронних кіл “ТЕК’2017”

23 листопада 2017 року відбулася X відкрита олімпіада з теорії електронних кіл, яка щорічно проводиться кафедрою електронної інженерії факультету електроніки і присвячується пам’яті професора Сігорського Віталія Петровича, видатного вченого та педагога, який працював у нашому університеті з 1964

Переможці університетського конкурсу в 2017 року на кращий підручник, монографію, навчальний посібник

2017.08.29 Переможці конкурсу на кращу книгу

За результатами університетського конкурсу в 2017 року на кращий підручник, монографію, навчальний посібник премії присуджено:

Меморандум з компанією «Anderson Capital Group»

2017.06.08 Меморандум з компанією «Anderson Capital Group»

КПІ ім. Ігоря Сікорського та компанія «Аnderson Capital Group» (США) 8 червня уклали Меморандум про співробітництво.

XV Всеукраїнська науково-практична конференція «Теоретичні і прикладні проблеми фізики, математики та інформатики» (додано відео)

2017.05.25 XV Всеукраїнська науково-практична конференція «Теоретичні і прикладні проблеми фізики, математики та інформатики»

25 травня в КПІ ім. Ігоря Сікорського розпочала роботу XV Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих вчених «Теоретичні і прикладні проблеми фізики, математики та інформатики».

Команда КПІ ім. Ігоря Сікорського – перша у світовому рейтингу «білих» хакерів

2017.01.10 Команда КПІ ім. Ігоря Сікорського dcua визнана кращою з-поміж більш як 12 тисяч команд «білих» хакерів

Команда КПІ ім. Ігоря Сікорського dcua визнана кращою з-поміж більш як 12 тисяч команд «білих» хакерів усього світу в рейтингу CTFtime у 2016 році, який оприлюднено на сайті ctftime.org.

Інтелектуальний бездротовий зарядний пристрій

Важко уявити сучасну ділову активну людину, яка б не послуговувалася цифровими технологіями та модними гаджетами. Практично кожний із нас активно користується смартфоном чи планшетом: відповідаємо на дзвінки, переглядаємо електронну пошту, відвідуємо сайти в інтернеті.

Сторінки