ФТІ

Фізико-технічний інститут

Кампус КПІ, Корпус № 1, зворотня сторона

Адреса: 03056, м. Київ, пр. Перемоги 37, корпус №1, 3 поверх, кім. 308-1, кафедри - корпус №11
Телефони для довiдок: 236-70-98, 204-98-76
e-mail: novi[at]pti.kpi.ua

Переможці університетського конкурсу в 2017 року на кращий підручник, монографію, навчальний посібник

2017.08.29 Переможці конкурсу на кращу книгу

За результатами університетського конкурсу в 2017 року на кращий підручник, монографію, навчальний посібник премії присуджено:

Меморандум з компанією «Anderson Capital Group»

2017.06.08 Меморандум з компанією «Anderson Capital Group»

КПІ ім. Ігоря Сікорського та компанія «Аnderson Capital Group» (США) 8 червня уклали Меморандум про співробітництво.

XV Всеукраїнська науково-практична конференція «Теоретичні і прикладні проблеми фізики, математики та інформатики» (додано відео)

2017.05.25 XV Всеукраїнська науково-практична конференція «Теоретичні і прикладні проблеми фізики, математики та інформатики»

25 травня в КПІ ім. Ігоря Сікорського розпочала роботу XV Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих вчених «Теоретичні і прикладні проблеми фізики, математики та інформатики».

Команда КПІ ім. Ігоря Сікорського – перша у світовому рейтингу «білих» хакерів

2017.01.10 Команда КПІ ім. Ігоря Сікорського dcua визнана кращою з-поміж більш як 12 тисяч команд «білих» хакерів

Команда КПІ ім. Ігоря Сікорського dcua визнана кращою з-поміж більш як 12 тисяч команд «білих» хакерів усього світу в рейтингу CTFtime у 2016 році, який оприлюднено на сайті ctftime.org.

Інтелектуальний бездротовий зарядний пристрій

Важко уявити сучасну ділову активну людину, яка б не послуговувалася цифровими технологіями та модними гаджетами. Практично кожний із нас активно користується смартфоном чи планшетом: відповідаємо на дзвінки, переглядаємо електронну пошту, відвідуємо сайти в інтернеті.

Вітаємо з присудженням Державної премії України в галузі науки і техніки 2015 року!

2016.11.04 0фіційна церемонія вручення нагород лауреатам Державної премії України в галузі науки і техніки 2015 року

Вітаємо професора Фізико-технічного інституту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім.Ігоря Сікорського» Гомонай Олену Василівну та завідувача кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу факультету електроенерготехніки та автоматики Пересаду Сергія Михайловича з присудженням їм Державної премії України в галузі науки і техніки 2015 року!

НТУУ «КПІ» виграв дослідницький грант Google Earth Engine Research Award 2016

НТУУ «КПІ» виграв дослідницький грант Google Earth Engine

НТУУ «КПІ» виграв дослідницький грант Google Earth Engine Research Award 2016 і став першим університетом України, який долучився до цієї ініціативи компанії Google (Alphabet). Грантооримувачами стали проф., д.т.н. Шелестов А.Ю. (ФТІ, НТУУ «КПІ») та PhD Скакун С.В. (Університет Меріленду, США).

2016.05.26-28 XIV Всеукраїнська науково-практична конференція «Теоретичні і прикладні проблеми фізики, математики та інформатики»

26 травня в НТУУ «КПІ» розпочала роботу XIV Всеукраїнська науково-практична конференція «Теоретичні і прикладні проблеми фізики, математики та інформатики».

2016.05.20 Успішний виступ студентів НТУУ «КПІ» у фіналі Всеукраїнської олімпіади з математики

Команда НТУУ «КПІ» досягла значного успіху у фінальному турі Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів технічних ВНЗ, який проходив з 17 по 20 травня 2016 року на базі Сумського державного університету.

Сторінки