ФТІ

Фізико-технічний інститут

Кампус КПІ, Корпус № 1, зворотня сторона

Адреса: 03056, м. Київ, пр. Перемоги 37, корпус №1, 3 поверх, кім. 308-1, кафедри - корпус №11
Телефони для довiдок: 236-70-98, 204-98-76
e-mail: novi[at]pti.kpi.ua

[22-24.04.2017, 13.05.2017; реєстрація до 17.04.2017] Всеукраїнська олімпіада з фізики для абітурієнтів

Всеукраїнська олімпіада з фізики для абітурієнтів

Переможцям Всеукраїнської олімпіади з фізики КПІ ім. Ігоря Сікорського нараховуватимуться додаткові бали до сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання з фізики

Команда КПІ ім. Ігоря Сікорського – перша у світовому рейтингу «білих» хакерів

2017.01.10 Команда КПІ ім. Ігоря Сікорського dcua визнана кращою з-поміж більш як 12 тисяч команд «білих» хакерів

Команда КПІ ім. Ігоря Сікорського dcua визнана кращою з-поміж більш як 12 тисяч команд «білих» хакерів усього світу в рейтингу CTFtime у 2016 році, який оприлюднено на сайті ctftime.org.

Інтелектуальний бездротовий зарядний пристрій

Важко уявити сучасну ділову активну людину, яка б не послуговувалася цифровими технологіями та модними гаджетами. Практично кожний із нас активно користується смартфоном чи планшетом: відповідаємо на дзвінки, переглядаємо електронну пошту, відвідуємо сайти в інтернеті.

Вітаємо з присудженням Державної премії України в галузі науки і техніки 2015 року!

2016.11.04 0фіційна церемонія вручення нагород лауреатам Державної премії України в галузі науки і техніки 2015 року

Вітаємо професора Фізико-технічного інституту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім.Ігоря Сікорського» Гомонай Олену Василівну та завідувача кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу факультету електроенерготехніки та автоматики Пересаду Сергія Михайловича з присудженням їм Державної премії України в галузі науки і техніки 2015 року!

НТУУ «КПІ» виграв дослідницький грант Google Earth Engine Research Award 2016

НТУУ «КПІ» виграв дослідницький грант Google Earth Engine

НТУУ «КПІ» виграв дослідницький грант Google Earth Engine Research Award 2016 і став першим університетом України, який долучився до цієї ініціативи компанії Google (Alphabet). Грантооримувачами стали проф., д.т.н. Шелестов А.Ю. (ФТІ, НТУУ «КПІ») та PhD Скакун С.В. (Університет Меріленду, США).

2016.05.26-28 XIV Всеукраїнська науково-практична конференція «Теоретичні і прикладні проблеми фізики, математики та інформатики»

26 травня в НТУУ «КПІ» розпочала роботу XIV Всеукраїнська науково-практична конференція «Теоретичні і прикладні проблеми фізики, математики та інформатики».

2016.05.20 Успішний виступ студентів НТУУ «КПІ» у фіналі Всеукраїнської олімпіади з математики

Команда НТУУ «КПІ» досягла значного успіху у фінальному турі Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів технічних ВНЗ, який проходив з 17 по 20 травня 2016 року на базі Сумського державного університету.

Змагання з аеробіки на першість факультетів

2016.04.20 Переможці змагань з аеробіки на першість факультетів

Змагання зі спортивної аеробіки на першість факультетів за програмою Спартакіади НТУУ "КПІ" відбулися 20 квітня в залі аеробіки та фітнесу ЦФВС. Розпочався турнір парадом команд-учасниць. Спортсменок привітали: головний суддя змагань, відповідальна за навчальне відділення аеробіки ст.

Нагородження переможців математичної олімпіади 2016

2016.03.30 відкрита студентська олімпіада з математики

30 березня в НТУУ "КПІ" пройшла відкрита студентська олімпіада з математики, яку щорічно проводить колектив кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей і яка є першим етапом Всеукраїнської студентської олімпіади з математики для студентів ВНЗ.

Сторінки