25 квітня 2012 р. в НТУУ "КПІ"  відбувся легкоатлетичний крос. Кросовий біг –  найдоступніший вид легкої атлетики, який  користується популярністю серед молоді та людей старшого віку, одне з найбільш поширених легкоатлетичних змагань. Біг проводиться на відкритому повітрі, тож свіжий подих молодої зелені й неперервна зміна вражень сприятливо діють на нервову систему, підвищують тонус організму. Боротьба учасників за перемогу розгорнулася за активної підтримки вболівальників. Це зробило змагання цікавим та захоплюючим видовищем.

На святкове відкриття змагань зібралися представники 21 факультету (інституту) НТУУ "КПІ". На старт легкоатлетичного кросу вийшли понад 100 студентів університету. Дівчата змагались на дистанції 1000 м, хлопці – 2000 м. Найкращий результат серед дівчат  (3.33,0) показала студентка ФММ  Олена Федорова. Друге місце посіла Вікторія Клименко  (ІЕЕ) з результатом 3.34,0. Третьою стала Ольга Коленська (ММІФ) з результатом 3.44,0. Серед юнаків на дистанції 2000 м найкращий результат – 6.11,0 показав студент ММІФ Віталій Чорний. Друге місце посів Андрій Шевцов (ФЕЛ) з результатом 6.18,0. На третьому місці – Юрій Луговський (ФІОТ) з результатом 6.22,0.

За підсумками командного заліку серед дівчат перше місце виборола команда ВІТІ, друге – ВПІ, третє – ФММ. У напруженій боротьбі юнацьких команд  перше місце посіла команда ВІТІ, друге – ТЕФ, третє – ВПІ.

Вітаємо переможців та призерів змагань, бажаємо успіхів у навчанні та подальших спортивних здобутків.