Директор спорткомплексу: Бригинець Роман Володимирович
Адреса ЦФВС (Спорткомплекс, корпус № 24): вул. Верхньоключова, 1/26
Телефон для довідок: 456-40-46, телефон бухгалтерії: 456-33-43

Спорт в університеті

Спортивні заходи у ВНЗ

В університеті затверджена і реалізується програма "Про організацію спортивно-оздоровчої роботи", яка має на меті підвищення рівня залучення студентської молоді до спортивно-оздоровчих заходів, покращення результатів виступів збірних команд університету на всеукраїнських змаганнях, підвищення рівня вмотивованості участі студентів у таких заходах.

Змагання з аеробіки 2017

2017.04.20 Змагання з аеробіки 2017

Змагання з аеробної гімнастики на першість факультетів за програмою Спартакіади КПІ ім. Ігоря Сікорського пройшли 20 квітня 2017 р. в залі аеробіки та фітнесу центру фізичного виховання і спорту. Відкрилися вони парадом учасниць.

Змагання зі спортивної гімнастики 2017

2017.04.05 Командно-особиста першість КПІ ім. Ігоря Сікорського зі спортивної гімнастики

Командно-особиста першість КПІ ім. Ігоря Сікорського зі спортивної гімнастики пройшла 5 квітня 2017 року в приміщенні Спорткомплексу університету.

Змагаються волейболісти

Колектив КПІ: волейболісти

Змагання з волейболу серед команд факультетів у рамках Спартакіади університету проходили у волейбольному залі Спортивного комплексу КПІ ім. Ігоря Сікорського  з 10 березня по 16 травня 2017 року. У змаганнях взяли участь 20 команд факультетів (інститутів), було зіграно 42 гри.

Віктор Івахненко – триразовий чемпіон Європи серед студентів!

2017.04.28-05.01 Віктор Івахненко на чемпіонаті Європи з гирьового спорту

Студент четвертого курсу факультету біомедичної інженерії Віктор Івахненко на чемпіонаті Європи з гирьового спорту, який з 28 квітня по 1 травня проходив у місті Печ (Угорщина), знову виборов звання чемпіона Європи серед студентів у ваговій категорії до 70 кг!

Новини з волейбольних майданчиків

Колектив КПІ: спортсмени-ветерани

Волейбольний рух у нашому університеті невпинно розширюється. Ветерани-волейболісти беруть участь у змаганнях не тільки в Україні, а й за її межами. Зокрема, зимою пройшла серія відбіркових ігор на першість м. Києва. Команди  КПІ ім. Ігоря Сікорського традиційно завоювали призові місця.

Змагання з шейпінгу 2017

2017.04.12 Змагання з шейпінгу

Юні грації з ФБМІ, ФМФ, ФЛ, ХТФ, ФММ, ФЕЛ, ІТС, ФАКС, ФТІ, ФІОТ, ФСП, ВПІ, ІПСА, ФБТ, ІЕЕ, РТФ, ЗФ, ТЕФ – загалом близько 70 студенток – 12 квітня 2017 р. взяли участь у змаганнях з шейпінгу за програмою Спартакіади КПІ ім. Ігоря Сікорського.

[березень-травень] Спартакіада КПІ ім. Ігоря Сікорського

Спартакіада КПІ ім. Ігоря Сікорського

З березня до травня на базі ЦФВС КПІ ім. Ігоря Сікорського проводиться Спартакіада університету серед студентів.

Скелелази завжди на висоті

2017.03.19 чемпіонат України серед студентів по скелелазінню

Минув майже рік, як ми вітали нашу збірну зі скелелазіння з перемогою на Першості України серед ВНЗ (тоді команда стала призером з усіх видів скелелазіння). За цей рік  нашими студентами зроблено дуже багато.