Ви є тут

Новини сайту ММІ

Підписатися на Новини сайту ММІ потік
Механіко-машинобудівний інститут (ММІ) є одним із найбільших науково-навчальних підрозділів НТУУ “КПІ ім. І. Сікорського”. В ММІ навчається 2200 студентів денної та заочної форм навчання, а також близько 100 студентів іноземців. Високоякісна підготовка спеціалістів забезпечується сучасною матеріально-технічною базою кафедр, використанням комп’ютерних систем автоматизованого проектування. Навчаючись в ММІ, за бажанням, можна пройти військову підготовку і отримати звання офіцера, а також отримати другу вищу освіту (юридичну, економічну). Щорічно ММІ випускає близько 300 спеціалістів.
Адреса URL: http://mmi.kpi.ua/
Оновлене: 16 годин 28 хвилин тому

Лекція Наталі Бєлової Inria (Франція)

Пн, 20/11/2017 - 08:58
23 листопада 2017 року відбудеться лекція д-ра Наталі Бєлової, представниці науково-дослідного інституту Inria (Франція). Пані Наталя розповість про отримання PhD, про теми досліджень, які можна проводити у Inria, та про можливості співпраці науковців КПІ ім. Ігоря Сікорського з інститутом Inria, а також виступить із науковою доповіддю на тему технологій відслідковування користувачів у мережі Інтернет та захисту інформації.До участі у лекції запрошуються студенти, аспіранти та науковці КПІ ім. Ігоря Сікорського.Зверніть увагу, що для участі у заході необхідно попередньо зареєструватись за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeM3SB1GgvIu7vxpYtKJgaRthHzJ3zKrWMC1E7n8k0UeftaRg/viewform.Більш детальну інформацію можна знайти на сайті відділу міжнародних проектів: http://ipd.kpi.ua/nataliia-bielova.

Лабораторія для технічної творчості студентів "Інженерна лабораторія «Формула»" (Формула студент КПІ)

Нд, 19/11/2017 - 17:26
  Просимо підтримати проект лабораторії для технічної творчості студентів своїми голосами!Для цього потрібно лише авторизуватись через  facebook Будемо вдячні за репост і поширення даної інформації. Сторінка в мережі: https://www.facebook.com/fskpi/

День Відкритих Дверей ММІ - 18 листопада 2017р (фото)

Нд, 19/11/2017 - 16:55
Представляємо фотозвіт дня відкритих дверей Механіко-машинобудівного інституту, що проходив 18 листопада 2017 року  

Благодійна акція "День Донора в КПІ"

Ср, 15/11/2017 - 16:45
15 листопада 2017 р. з 9:00 до 13:00 в ССС відбудеться Благодійна акція "День Донора в КПІ" на потреби Державного підприємства «Дорожна станція переливання крові Південно-західної залізниці» (ДСПК), що забезпечує компонентами крові такі медичні заклади (15+пологові будинки): - Національна дитяча спеціалізована лікарня "ОХМАТДИТ" МОЗ України; - Пологові будинки міста Києва; - Національний Інститут хірургії та трансплантології ім. О.О.Шалімова; - Олександрівська клінічна лікарня міста Києва; - Головний військовий клінічний госпіталь Міністерства оборони України; - Інститут нейрохірургії імені Ромоданова; - Київський міський онкологічний центр міста Києва; - Інститут травматології та ортопедії; - Інститут урології; - Київські міські клінічні лікарні № 3,№ 6, № 9, № 12; - Національний інститут фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського; - ДУ "Інститут педіатрії, акушерства і гінекології, Національна академія медичних наук України"; - Центральний госпіталь МВС. Також ДСПК приймає участь у забезпеченні компонентами крові військових госпіталів, де знаходяться на лікуванні учасники АТО. Захід спрямований на популяризацію донорського руху серед студентів університету в рамках Державної програми сприяння розвитку донорства в Україні. Під час заходу планується поповнення Бази донорів крові КПІ ім. Ігоря Сікорського, яка використовується для приватних звернень КПІшників, що потребують донорської крові. Окрім стандартних плюсів від здачі крові (можливості зробити благородну справу, омолодження і оздоровлення організму, покращення імунітету, безкоштовних аналізів крові (загальний аналіз, аналіз на гемоглобін, визначення групи крові і чинника резусу, аналізи на ВІЛ і гепатити В і С, сифіліс, огляд кваліфікованих лікарів , 73 грн компенсації за обід, чай з печивом, медична довідка на звільнення від навчання/роботи в день кроводачі і будь-який інший день в році, який співробітники, наприклад можуть додати до відпустки), на донорів чекає багато сюрпризів від партнерів ССС – Асоціації молодих донорів України (ДонорUA) та Громадської організації "Брати по крові" - розіграш квитків у кінотеатр "Жовтень", призів від "Zarina", можливість безкоштовно пройти он-лайн курси англійської мови; в рамках Всеукраїнського донорського проекту до Дня Студента «Donor Challenge», донори КПІ матимуть можливість взяти участь у бонусних програмах для донорів та отримати знижки від Медичної лабораторії «Сінево», Сферичного кінотеатру «Київський планетарій АТМАSFERA SFERA 360», Креативного простору «Часопис», Кінного клубу «Екко-Алюр», Вільного простору «Freud House» та інших компаній та брендів. Також волонтери ССС готують декілька приємних сюрпризів для донорів (handmade браслети, приємна музика, домашнє печиво, арт-перформанс).  Памятайте, що навіть одна Ваша донація може врятувати чиєсь життя! Приходьте! 

Першокурсниця ММІ Яна Жабура – призер міжнародного конкурсу EUCYS-2017

Пт, 10/11/2017 - 12:22
22–27 вересня 2017 р. в Таллінні проходив 29-й конкурс молодих учених Європейського Союзу (EUCYS-2017) – найпрестижніше змагання переможців національних конкурсів. За результатами презентації авторитетне міжнародне журі відзначило другим призом EUCYS-2017 випускницю технічного ліцею КПІ ім. Ігоря Сікорського, а нині студентку І курсу ММІ КПІ ім. Ігоря Сікорського Яну Жабуру. Вона брала участь у цьому конкурсі як одна із переможниць Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Проект з ММІ – переможець конкурсу стартапів “Sikorsky Challenge 2017”

Пт, 10/11/2017 - 11:57
Проект "Штучний протез ко­лінного суглоба з адаптивними властивостями" спрямований на ви­рішення нагальної потреби – реабілітацію людей з ура­женими кінцівками, а саме на вдосконалення та розробку принципово нового адаптивного вітчизняного протеза колінного суглоба людини. Проект роз­роблявся для протезування, але може бути використаний у різних галузях промисловості для гасіння та поглинання механічних коливань у широкому діапазоні температур. Він забезпечує змін­ний режим демпфування та навантаження в процесі руху.

Оголошено осінній набір у команду Формула студент КПІ

Пт, 10/11/2017 - 11:40
Формула студент КПІ оголошує осінній набір у команду! Цей проект саме для тебе, якщо ти:✓ Хочеш отримати реальний практичний досвід роботи, після якого за тебе будуть боротись роботодавці!✓ Прагнеш самовдосконалюватись та рости на професійному рівні!✓ Бажаєш додати у своє студентське життя незабутніх подій та яскравих емоцій!✓ Хочеш відвідати країни Європи та взяти участь у міжнародних змаганнях Формули студент!

Google Tech Talk на тему "Life of a Software engineer" (БЕЛКА)

Пт, 10/11/2017 - 11:28
13 листопада о 18:00 у студентському просторі Белка відбудеться Google Tech Talk на тему "Life of a Software engineer". Можливості для студентів від Google, робота в топовій компанії світу, цікавинки роботи інженерів та жива розмова із розробником програмного запезпечення Google - усе це за один вечір.Чекаємо на тебе в Belka Space 13 листопада о 18:00 .Реєстрація за посиланням: goo.gl/6CS2BK

Містер та Міс ММІ 2017року

Пт, 10/11/2017 - 11:14
Наші переможці Містер ММІ 2017 року Констянтин Рекун Міс ММІ 2017 року Марія Тарасевич

Презентація проектів академічної мобільності в рамках програми Erasmus+

Чт, 09/11/2017 - 13:00
9 листопада о 16:00 у Залі Засідань в 31 корпусі відбудеться презентація проектів академічної мобільності з Західнопоморським технічним університетом у м. Щецин (Польща), Вільнюським технічним університетом ім. Гедимінаса (Литва), Єнським університетом ім. Фрідріха Шиллера (Німеччина), Варшавським університетом екології та управління (Польща), Університетом Обуди (Угорщина), Лундським університетом (Швеція), Міським університетом м. Стамбул (Туреччина) в рамках програми Erasmus+. На презентації учасники проектів академічної мобільності розкажуть про подачу документів, реєстрацію, вибір курсу/дисципліни та свої враження і поради щодо навчання і життя в іншій країні!

Містер та Міс Інтернет ММІ

Ср, 08/11/2017 - 15:07
Містер та Міс Інтернет ММІ Всі подробиці за посиланнями Вибирай свого фаворита у telegram: http://t.me/kpi_mmi/40підпишись на наш інстаграм: https://www.instagram.com/mr.ms.mmi/

Пам'ятний знак "Кудашев-1"

Ср, 08/11/2017 - 14:12
7 листопада 2017 року в КПІ імені Ігоря Сікорського відкрито пам’ятний знак на місці побудови літака «Кудашев-1» – першого літака вітчизняної конструкції, який здійнявся у повітря.

Старт конкурсу "Авіатор-2018"

Пн, 06/11/2017 - 10:10
Усьоме стартував освітній проект для студентів технічних спеціальностей «Авіатор», ініціатором якого є благодійний Фонд Бориса Колеснікова. 24 жовтня за участю керівництва Фонду та потенційних учасників конкурсу в Кіровоградській льотній академії НАУ відбулася прес-конференція, присвячена старту «Авіатора 2018». Президент благодійного Фонду Борис Колесніков привітав студентів, побажав їм успіхів, цікавої та гідної боротьби за призові місця в проекті. «Радий бачити стільки молодих, розумних і талановитих хлопців. За минулі роки сотні переможців і десятки тисяч учасників знайшли гідне застосування своєму розуму і таланту. Вони побували на кращих авіасалонах світу, побачили роботу своїх колег. Я не сумніваюся, що їхні знання ляжуть в основу фундаменту України, яка посяде своє гідне місце серед найсильніших економік світу», – підкреслив Борис Колесніков.

Конкурсний набір на програму ERASMUS+ до Лундського університету (Швеція)

Нд, 05/11/2017 - 20:27
З 01.11.2017 року відкрито конкурсний набір на програму ERASMUS+ до Лундського університету (Швеція) для аспірантів механіко-машинобудівного інституту КПІ ім. Ігоря Сікорського! Більш детальну інформацію щодо умов та термінів конкурсу ви можете знайти на сайті відділу академічної мобільності студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського за посиланням: http://mobilnist.kpi.ua/lund/

Цікаві канікули у КПІ

Чт, 26/10/2017 - 10:31
До уваги всіх абітурят та бажаючих навчатися в КПІ!Усім охочим!!!  Під час осінніх канікул, у зручний для Вас день, Ви маєте чудову можливість більш детально ознайомитись з цікавинками життя у Київському політехнічному інституті. Відвідавши механіко-машинобудівний інститут. Ти дізнаєшся про різноманіття кафедр та спеціальностей, побачиш сучасне обладнання, і точно не пожалкуєшь.Під час екскурсії Ви можете з головою поринути в студентське життя у реальному часі, а саме відвідати лекції та workspace студентів і викладачів, прийняти участь під час проведення експериментів та випробувань. Поспілкуватися зі студентами, дізнатися про хитрощі та секрети студентського життя. Не вагайся, ми чекаемо на тебе з 10.0030.10.17 - 03.11.17 Контактний телефон: (066) 071-23-52 (Наталія Валеріївна) Facebook Instagram ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ

КПІ імені Ігоря Сікорського - ЛІДЕР ІНОВАЦІЇ В ОСВІТІ

Ср, 25/10/2017 - 12:26
У день відкриття IX Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» та VI Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів «World Edu» 24 жовтня Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» отримав нагороду в номінації «Якість освіти» й почесне звання «Лідер інновацій в освіті». На церемонії відкриття виставок диплом і кришталеву відзнаку вручив проректору КПІ імені Ігоря Сікорського Петру Киричку президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремінь. Нагороди виставки «Інноватика в сучасній освіті» Київська політехніка отримує не вперше, але це не зменшує їхньої значущості – лише підкреслює те, що успіх є невипадковим і що інноваційна робота в університеті проводиться системно. Міжнародні виставки «Інноватика в сучасній освіті» та «World Edu» відбуваються щорічно. Участь у них беруть вітчизняні та закордонні навчальні заклади, посольства іноземних держав, міжнародні представництва, консультаційні центри, підготовчі та мовні курси, освітні агенції тощо. Серед них – і КПІ імені Ігоря Сікорського. Біля його стенду постійно юрмляться люди. Буклети та інші друковані матеріали університету користуються великим попитом, що, до слова, наочно демонструє тенденцію до поступового відновлення популярності інженерних спеціальностей серед майбутніх абітурієнтів. ДЕТАЛЬНІШЕ: http://kpi.ua/node/14964

День відкритих дверей СУНФМ

Пт, 20/10/2017 - 16:16
21 жовтня 2017 о 12:00 – 14:00 День відкритих дверей Спільного Українсько-Німецького Факультету Машинобудування НТУУ «Київський Політехнічний Інститут ім. Ігоря Сікорського» Бажаєте вивчати машинобудування? Навчатися в магістратурі у Німеччині? Для Вас важливі інтернаціональність освіти та високі шанси на ринку праці? Можете уявити собі інтенсивне вивчення німецької мови, використання її у дослідженнях та роботі? Тоді Ви не помилитесь, обравши Спільний Українсько-Німецький Факультет Машинобудування в КПІ ім. Ігоря Сікорського!Для студентів трьох факультетів – Механіко-машинобудівного інституту, Інженерно-фізичного та Зварювального факультетів – ми пропонуємо додаткове навчання, яке включає інтенсивне вивчення німецької мови та спеціалізовані технічні лекції німецькою мовою. Метою є досягнення нашими студентами по закінченню бакалаврату мовного рівня B2 та їх подальше навчання в магістратурі нашого німецького партнера — університету імені Отто фон Геріке в м. Магдебург (Німеччина).Декан Спільного факультету Олег Левченко та лекторка DAAD Аня Ланге представлять факультет та дадуть відповіді на запитання. Програма:- презентація Спільного факультету;- розмова зі студентами та керівництвом;- відвідання лабораторій.   Контактна інформація:Левченко Олег ВасильовичДеканСпільний Українсько-Німецький Факультет Машинобудування03056м.Київ, пр. Перемоги, 37, корпус №1, каб.301аТел./факс: +38 044 204 94 55Тел. моб.: +38 067 765 18 99E-mail: olehlevch@gmail.comСайт: www.gfm.kpi.uahttps://www.facebook.com/GUDFM/

День захисника України

Сб, 14/10/2017 - 10:50
Щиро і сердечно вітаємо вас з Днем захисника України! Це свято започатковано з метою вшанування мужності та героїзму, піднесення бойового подвигу захисників незалежності і територіальної цілісності України, збереження та розвитку національних військових традицій, звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві. Це свято пам'яті про наших гордих предків, які пером і словом, вогнем і мечем виборювали право на незалежність рідної держави; свято вшанування козацької звитяги; свято вдячності ветеранам Другої світової, які воювали за свою землю. І, нарешті, це день усіх героїв сьогодення, які хоробро боронять кордони України від зазіхань північного сусіда-агресора, та усіх тих, хто поклав своє життя на сході країни в ім'я суверенності та єдності нашої держави.

Сторінки

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій