ММІ

e-mail: mmi[at]kpi.ua

Нарада керівників ДП «Антонов» та КПІ імені Ігоря Сікорського

2017.07.06 Нарада керівників ДП «Антонов» та КПІ імені  Ігоря Сікорського

6 липня відбулася спільна нарада очільників Державного підприємства «Антонов» та КПІ імені Ігоря Сікорського.

VIII Міжнародна науково-технічна конференція з обробки матеріалів тиском

2017.05.29-06.02 VIII МНТК з обробки матеріалів тиском

VIII Міжнародна науково-технічна конференція "Теоретичні та практичні проблеми в обробці матеріалів тиском і якості фахової освіти" пройшла 29 травня – 2 червня 2017 р. в м. Залізний Порт.

2017.06.29 XVIII Міжнародна науково-технічна конференція «Прогресивна техніка, технологія та інженерна освіта»

29 червня в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» розпочала роботу XVIII Міжнародна науково-технічна конференція «Прогресивна техніка, технологія та інженерна освіта».

Лесик Дмитро Анатолійович: технології сьогодення – вироби майбутнього

Лесик Дмитро Анатолійович

На запит про застосування лазера пошуковик послужливо видає десятки напрямів, починаючи з медицини, хімії й фізики і закінчуючи військовою локацією. Зокрема, і використання оптичного генератора для "більш якісного виготовлення деталей".

3D-принтер від школярів

2017.04.14 презентація створеного школярами 3D-принтера

На кафедрі інтегрованих технологій Механіко-машинобудівного інституту КПІ ім. Ігоря Сікорського 14 квітня відбулася презентація створеного школярами 3D-принтера.

Вітаємо нових лауреатів Державної премії України в галузі науки і техніки за 2016!

2017.04.07 Указу Президента України №101/2017

Відповідно до Указу Президента України від 7 квітня 2017 року №101/2017 «Про присудження державних премій України в галузі науки і техніки 2016 року» новими її лауреатами стали і київські політехніки:

Візит топ-менеджерів корпорації «Boeing» та групи компаній «Прогрестех»

2017.03.15 Візит топ-менеджерів корпорації «Boeing» та групи компаній «Прогрестех»

15 березня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація топ-менеджерів корпорації «Boeing» та групи компаній «Прогрестех».

Меморандум про взаєморозуміння з компанією «Панасонік Україна»

2017.01.20 Підписано меморандум про взаєморозуміння з компанією «Панасонік Україна»

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» та Науковий парк «Київська політехніка» 20 січня уклали меморандум про взаєморозуміння з українським підрозділом однієї із найвідоміших у світі корпорацій-виробників електроніки – компанією «Панасонік Україна Лтд».

Науковці КПІ ім. Ігоря Сікорського та ІКД НАНУ-ДКАУ працюють над створенням спільного Науково-навчального центру космічних досліджень і технологій

2016.12.13 нарада з поглиблення співпраці і створення спільного ННЦ космічних досліджень і технологій

Питання поглиблення співпраці і створення спільного Науково-навчального центру космічних досліджень і технологій обговорили науковці Інституту космічних досліджень Національної академії наук України та Державного космічного агентств України з представниками наукових шкіл та адміністрації НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» на нараді, що відбулася в університеті 13 грудня.

Сторінки