ММІ

e-mail: mmi[at]kpi.ua

Літня школа "Мехатроніка" 2017

2017.06.19-24 Літня школа з мехатроніки / Біонічна бабка фірми ФЕСТО

З 19 по 24 червня в лабораторіях кафедри прикладної гідроаеромеханіки і механотроніки Механіко-машинобудівного інституту вже вдруге пройшла Літня школа з мехатроніки.

Erasmus+ – це можливість стати кращим

Політехніка Валенсії в Іспанії

Erasmus+ – програма обміну для студентів, викладачів та науковців країн-членів Євросоюзу, а також Ісландії, Ліхтенштейну, Македонії, Норвегії, Туреччини.

Перший доктор технічних наук на африканському континенті

Зліва направо С.І. Сидоренко, Хамуйела Ж.А. Герра, Ю.М. Кузнєцов

27 червня 2017 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.002.11 в КПІ ім. Ігоря Сікорського публічно захистив докторську дисертацію громадянин Республіки Ангола, доцент факультету інженерії Університету Агостиньо Нето Хамуйела Жоакім Аугушту Герра.

Вітаємо!

нагрудний знак почесного звання України "Заслужений діяч науки і техніки України"

Завідувачеві кафедри технології машинобудування КПІ ім. Ігоря Сікорського, д.т.н. Ю.В. Петракову присвоєно звання «Заслужений діяч науки і техніки України»!

Угода з Концерном «НІКМАС»

2017.08.28 Угода з Концерном «НІКМАС»

КПІ ім. Ігоря Сікорського та Концерн «НІКМАС» 28 серпня уклали угоду про співробітництво.

Нарада керівників ДП «Антонов» та КПІ імені Ігоря Сікорського

2017.07.06 Нарада керівників ДП «Антонов» та КПІ імені  Ігоря Сікорського

6 липня відбулася спільна нарада очільників Державного підприємства «Антонов» та КПІ імені Ігоря Сікорського.

VIII Міжнародна науково-технічна конференція з обробки матеріалів тиском

2017.05.29-06.02 VIII МНТК з обробки матеріалів тиском

VIII Міжнародна науково-технічна конференція "Теоретичні та практичні проблеми в обробці матеріалів тиском і якості фахової освіти" пройшла 29 травня – 2 червня 2017 р. в м. Залізний Порт.

2017.06.29 XVIII Міжнародна науково-технічна конференція «Прогресивна техніка, технологія та інженерна освіта»

29 червня в КПІ ім. Ігоря Сікорського» розпочала роботу XVIII Міжнародна науково-технічна конференція «Прогресивна техніка, технологія та інженерна освіта».

Лесик Дмитро Анатолійович: технології сьогодення – вироби майбутнього

Лесик Дмитро Анатолійович

На запит про застосування лазера пошуковик послужливо видає десятки напрямів, починаючи з медицини, хімії й фізики і закінчуючи військовою локацією. Зокрема, і використання оптичного генератора для "більш якісного виготовлення деталей".

Сторінки