ММІ

Адреса: Навчальний корпус 1, кiмн. 238а
Телефони для довiдок: 204-94-63
e-mail: mmi[at]kpi.ua

Меморандум про взаєморозуміння з компанією «Панасонік Україна»

2017.01.20 Підписано меморандум про взаєморозуміння з компанією «Панасонік Україна»

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» та Науковий парк «Київська політехніка» 20 січня уклали меморандум про взаєморозуміння з українським підрозділом однієї із найвідоміших у світі корпорацій-виробників електроніки – компанією «Панасонік Україна Лтд».

Науковці КПІ ім. Ігоря Сікорського та ІКД НАНУ-ДКАУ працюють над створенням спільного Науково-навчального центру космічних досліджень і технологій

2016.12.13 нарада з поглиблення співпраці і створення спільного ННЦ космічних досліджень і технологій

Питання поглиблення співпраці і створення спільного Науково-навчального центру космічних досліджень і технологій обговорили науковці Інституту космічних досліджень Національної академії наук України та Державного космічного агентств України з представниками наукових шкіл та адміністрації НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» на нараді, що відбулася в університеті 13 грудня.

2016.12.01 Візит представників Інституту управління підприємництвом та інженерних технологій Вішванікетан

1 грудня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідали представники Інституту управління підприємництвом та інженерних технологій Вішванікетан (Індія) керуючий власник професор Сандир Інамдар і директор управління міжнародних зв’язків професор Дхананжай Ханзоде.

Круглий стіл на тему «WorldSkills і його досвід як запорука успішної економіки»

2016.11.24 Круглий стіл на тему «WorldSkills і його досвід як запорука успішної економіки»

24 листопада в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулося засідання круглого столу на тему «WorldSkills і його досвід як запорука успішної економіки».

Урочисте відкриття всеукраїнського конкурсу «Авіатор 2017» (додано відео)

2016.10.20 Урочисте відкриття всеукраїнського конкурсу «Авіатор 2017»

20 жовтня в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбулося урочисте відкриття всеукраїнського конкурсу «Авіатор 2017».

Зустріч з представниками компанії SAS (США)

2016.10.05 Зустріч з представниками компанії SAS (США)

5 жовтня НТУУ «КПІ ім.Ігоря Сікорського» відвідала делегація представників компанії SAS у складі її головного технічного директора та співзасновника Тіма Балка і програмних менеджерів Білла Кларка та Кена Ліндаса.

Відзначення 100-річчя компанії «Boeing» (додано відео)

2016.09.23 Відзначення 100-річчя компанії «Boeing»

23 вересня в НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» відбулися урочистості з нагоди 100-річчя від дня заснування компанії «Boeing».

Лекція про 100 років компанії «Boeing»: історія успіху

2016.09.22 Лекція про 100 років компанії «Boeing»: історія успіху

Лекція про історію компанії «Boeing» у рамках освітньої програми для студенів «Авіація від А до Я» відбулася 22 вересня в КПІ ім. Ігоря Сікорського. Присвячено її було століттю компанії.

Візит делегації Павлодарського державного університету ім. Торайгирова

2016.09.02 Візит делегації Павлодарського державного університету

2 вересня 2016 року КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація Павлодарського державного уні­верситету ім. С. Торайгирова (Республіка Казахстан).

Сторінки

Медіа-ресурси КПІ