Номер 7 газети "Київський політехнік" за 2014 рік

Київський політехнік, 2014, № 7 (у .pdf форматі)

files/1407.pdf

Візит президента польської фундації "Перспективи"

2014.02.13 Візит президента польської фундації "Перспективи"

11–13 лютого 2014 року в Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут" перебував з візитом президент польської освітянської фундації "Перспективи", співзасновник Українсько-Польського центру НТУУ "КПІ" Вольдемар Сівінський.

XVІІ тур комплексного моніторингу якості підготовки фахівців

У листопаді – грудні 2013 року Інститутом моніторингу якості освіти було проведено сімнадцятий тур комплексного моніторингу якості підготовки фахівців в НТУУ "КПІ" (КМЯПФ).

Екологічний контроль у КПІ

2009. Таланти КПІ. Бювет

Відповідно до вимог природоохоронного законодавства України для забезпечення раціонального використання та відтворення природних ресурсів, а також дотримання норм і правил екологічної безпеки з лютого поточного року в Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут

Спортивне орієнтування в університеті

Колектив КПІ. Команда спортивного орієнтування

Насичений спортивними здобутками сезон 2012–2013 років провели спортсмени-орієнтувальники нашого університету. Збірна команда НТУУ «КПІ» вдало виступила і посіла II командне місце в чемпіонаті України серед ВНЗ, який пройшов у м. Києві.

Національний етап міжнародного конкурсу Intel ISEF: переможців визначено

2014.02.18-21 ISEF

21 лютого в НТУУ «КПІ» підбито підсумки Національного етапу міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF (International Science and Engineering Fair).