Візит президента польської фундації "Перспективи"

11–13 лютого 2014 року в Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут" перебував з візитом президент польської освітянської фундації "Перспективи", співзасновник Українсько-Польського центру НТУУ "КПІ" Вольдемар Сівінський.

Екологічний контроль у КПІ

Відповідно до вимог природоохоронного законодавства України для забезпечення раціонального використання та відтворення природних ресурсів, а також дотримання норм і правил екологічної безпеки з лютого поточного року в Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут

Спортивне орієнтування в університеті

Насичений спортивними здобутками сезон 2012–2013 років провели спортсмени-орієнтувальники нашого університету. Збірна команда НТУУ «КПІ» вдало виступила і посіла II командне місце в чемпіонаті України серед ВНЗ, який пройшов у м. Києві.