21 лютого в НТУУ «КПІ» підбито підсумки Національного етапу міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF (International Science and Engineering Fair).

Через трагічні події в країні організатори вирішили не проводити деякі заходи, які спочатку передбачалися програмою. Однак вони подбали про те, щоб дні, впродовж яких тривала заключна частина конкурсу, учасники фіналу провели з максимальною користю. Конкурсанти не лише продемонстрували свої розробки на виставці в Центрі культури та мистецтв і поспілкувалися з членами журі під час постерних захистів робіт, але й познайомилися зі своїми однолітками-конкурентами з інших регіонів України, оглянули експозиції Державного політехнічного музею при НТУУ «КПІ» та Науково-технічну бібліотеку університету, послухали лекції науковців і представників IT-галузі, а їх педагоги взяли участь у засіданнях Освітньої академії Intel «Наука в школі».

Варто зауважити, що журі ухвалило рішення заохотити всіх фіналістів, адже всі вони пройшли жорстке сито регіональних відборів і представили цікаві оригінальні розробки. Тож кожен отримав сертифікат учасника фіналу. Окрім того, журі присудило 5 перших, 20 других, 41 третє і 53 четвертих місць.

Ну а переможцями, які разом з призами отримали право представляти свої проекти з 11 по 16 травня на всесвітньому фіналі Intel ISEF в Лос-Анджелесі, стали:

Олександр Титов з Навчально-виховного комплексу «Школа-ліцей» №3 ім. А.С.Макаренка, АР Крим («Субдиференціал функції комплексної змінної»),

Віктор Дорохін з Алуштинської загальноосвітньої школи I-III ст. №2, АР Крим («Розробка тривимірного навчального світу з елементами соціальної мережі – STUDYWORLD»),

Олександр Лойко з гімназії №48 міста Києва («Отримання власностворених голографічних 3D зображень, маніпулювання ними за допомогою жестів»).

Дата події