Успішна співпраця університетів-побратимів

Підсумовуючи наприкінці року свою діяльність у контексті партнерства та співпраці між НТУУ "КПІ" та Варшавською політехнікою, згадуєш найяскравіші події, серед яких – участь КПІ у міжнародному проекті EWENT (East-West European Network on higher Technical education), який реалізується в рамках пр

Стажування у Франції: досвід та враження

Восени 2011 року ми, тоді ще студенти, а нині аспіранти приладобудівного факультету Вікторія Чорна та Андрій Фесенко отримали звістку, що пройшли конкурс на стажування за кордоном за програмою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Олімпіада з інженерної графіки

12 і 18 грудня 2012 року на кафедрі нарисної геометрії, інженерної  та комп’ютерної графіки фізико-математичного факультету відбулася студентська олімпіада з дисциплі­ни «Інженерна графіка», у якій взяли участь 348 студентів з 18 факультетів та інститутів університету: 124 студенти – у но

Факультетські олімпіади з математики

5 грудня 2012 року колектив кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей провів студентські математичні олімпіади на десяти факультетах НТУУ “КПІ”. Мета заходу – стимулювання інтересу студентів до математики.

Уміє визначати першочергове

У мене є друг. Це шестикурсник ФСП Владислав Злочевський. Він – майбутній фахівець з адміністративного менеджменту, а ще гарний приклад того, як студент може сумлінно ставитися до навчання, творчо підходити до суспільної діяльності і добре відпочивати з друзями.

Нагорода – це гарний стимул

Сьогодні гість редакції – студентка шостого курсу Інституту телекомунікаційних систем Любов Кононенко. За успіхи в навчанні, науковій роботі та громадському житті її відзначено іменною стипендією Президента України.

Математична підготовка інженера: шляхи вдосконалення

Випускник сучасного вищого технічного навчального закладу повинен на високому рівні володіти як професійними знаннями, так і знаннями, вміннями і навичками предметів природничо-наукового циклу, і перш за все, математичними.

Акмеологія і кібернетична акмеологія в Україні та НТУУ "КПІ"

Наука акмеологія існує з 1928 року. Вона вивчає закономірності та феномени розвитку зрілої людини у процесі особистісно-професійного зростання. Основні принципи цієї науки заклав академік В.М.Бехтерєв, а назву запропонував проф. Н.А.Рибніков.

Успіхи молодих науковців

Рік, що минув, став успішним для молодих науковців НТУУ «КПІ» – слухачів та випускників аспірантури. Дванадцять з них закінчили навчання із захистом дисертацій, ще 25 подали роботи для захисту до спеціалізованих вчених рад.