ПБФ

e-mail: pbf[at]ntu-kpі.kіev.ua

Цибульник Сергій Олексійович: наука – це великий пазл

Цибульник Сергій Олексійович

Старший викладач кафедри приладів і систем орієнтації і навігації ПБФ Сергій Олексійович Цибульник – переможець університетського конкурсу "Молодий викладач-дослідник 2016". Київську політехніку він вважає своєю другою домівкою. І небезпідставно.

Обладнання ДП «Мелексіс-Україна» для лабораторії кафедри приладів та систем неруйнівного контролю

2017.08.25 Обладнання ДП «Мелексіс-Україна» в лабораторії кафедри ПСНК

В рамках програми співпраці з вищими навчальними закладами київський підрозділ компанії Melexis N.V (Бельгія) ДП «Мелексіс-Україна» забезпечив оснащення сучасним обладнанням навчальної лабораторії кафедри приладів та систем неруйнівного контролю (ПСНК) приладобудівного факультету (ПБФ).

Валентину Георгійовичу Колобродову – 70!

В.Г.Колобродов

19 червня 2017 року виповнюється 70 років завідувачу кафедри оптичних та оптико-електронних приладів приладобудівного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського професору, доктору технічних наук Валентину Георгійовичу Колобродову.

В об’єктиві – природа й архітектура

Олександр Галузінський

Сучасні цифрові гаджети і новинки фототехніки дозволяють зробити якісні знімки навіть непідготовленим користувачам. Тим ціннішою є здатність виокремити із побаченого кадр і зафіксувати його так, щоб глядачі сказали "вау" і поставили захоплені відгуки в інстаграм.

Захоплення – фотографія

Юрій Хазанович

На цьогорічній фотовиставці "Таланти КПІ" третьокурсник ПБФ Юрій Хазанович посів перше місце, представивши роботи, присвячені пригодам за останній рік. Редакція "КП" звернулася до фотоаматора з проханням розповісти про своє захоплення.

Безвесільна Олена Миколаївна. Викладач-дослідник – лауреат Державної премії України

Безвесільна Олена Миколаївна

Серед робіт, удостоєних Державної премії України в галузі науки і техніки 2016 року, зазначено і "Приладовий комплекс стабілізатора озброєння легкої броньованої техніки", представлений публічним акціонерним товариством "Науково-виробниче об'єднання "Київський завод автоматики імені Г.І.Петровсько

2017.05.16-17 XVІ Міжнародна науково-технічна конференція «Приладобудування: стан і перспективи»

16 - 17 травня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася XVІ Міжнародна науково-технічна конференція «Приладобудування: стан і перспективи».

Лекції Габріели Болзон

2017.04.20-24 Лекції Габріели Болзон

З 20 по 24 квітня 2017 р. в рамках програми міжнародної академічної мобільності "Erasmus+" на кафедрі ПСНК ПБФ КПІ ім. Ігоря Сікорського читала лекції для студентів, магістрантів та аспірантів кафедри професор Габріела Болзон з Міланської політехніки.

Сторінки