ФСП

Адреса: 03056, Київ-56, просп. Перемоги, 37, корпус 7, кiмн.513, 521
Телефон для довiдок: 204-90-22
e-mail: fs[at]ntu-kpi.kiev.ua

Семінар "Актуальні проблеми викладання історичних дисциплін у вищій школі"

2016.12.16 ІХ Міжуніверситетський науково-практичний семінар

16 грудня  в залі засідань Адміністративної ради відбувся ІХ Міжуніверситетський науково-практичний семінар "Актуальні проблеми викладання історичних дисциплін у вищій школі".

Мрії здійснюються у наполегливих

Богдана Мельник

На сторінках "КП" часто зустрічаються розповіді про досягнення кращих студентів Київської політехніки – успішних дослідників, переможців олімпіад та конкурсів, іменних стипендіатів. Шлях до успіху у кожного свій.

Лекція від автора наукового бестселера (додано відео)

2016.10.04 Лекція від Еріка Райнерта

4 жовтня в НТУУ «КПІ ім.Ігоря Сікорського» відбулася лекція всесвітньо відомого економіста професора Еріка Райнерта на тему «Стратегія розвитку для України під час зміни економічних ідеологій».

2016.05.30-06.01 VI Міжнародна науково-практична конференція «Історична соціологія цивілізацій: модерн поміж  демократією та нерівністю»

30 травня в НТУУ «КПІ» розпочала роботу VI Міжнародна науково-практична конференція «Історична соціологія цивілізацій: модерн поміж демократією та нерівністю».

Візит голови Служби безпеки України Василя Грицака (додано відео)

2016.04.19 Візит голови Служби безпеки України Василя Грицака

Голова СБУ генерал армії України Василь Грицак 19 квітня поспілкувався зі студентами НТУУ «КПІ», презентував фотовиставку та підписав Меморандум про науково-технічне співробітництво між Службою та НТУУ «КПІ».

Випуск іноземних студентів. Інтерклуб інформує

2016.02.29 урочистості з нагоди вручення дипломів магістра іноземним громадянам

В останній день зими відбулись урочистості з нагоди вручення дипломів магістра іноземним громадянам, випускникам факультету менеджменту та маркетингу і факультету соціології і права НТУУ "КПІ".

КПІшники на Першому Національному

Майстер-клас з риторики та урбаністики

Початок весни група КПІшників зустріла у креативній студії "UA:ПЕРШИЙ",  або на Першому Національному телеканалі України! У програмі "Суспільний університет" відбулися майстер-класи з риторики та урбаністики доктора філософських наук, доцента кафедри філософії Марини Петрівни Препотенської.

Світ квітів Віктора Ковалевського

Бджоли на квітці

У лютому виставкова зала ФСП майоріла квітковим різнобарв'ям. Тут експонувалися яскраві фотополотна, що випромінюють глибокий світоглядний підтекст. Їх автор – митець Віктор Ковалевський.

Тетяна Чекараміт - стипендіатка ректора з ФСП

Тетяна Чекараміт

Серед іменних стипендіатів факультету соціології і права є й ім'я Тетяни Чекараміт – студентки 6-го курсу. Вона сумлінно навчається, цікавиться науковими розвідками.

Сторінки

Медіа-ресурси КПІ