ФСП

Адреса: 03056, Київ-56, просп. Перемоги, 37, корпус 7, кiмн.513, 521
Телефон для довiдок: 204-90-22
e-mail: fs[at]ntu-kpi.kiev.ua

Про досвід Грузії у справі подолання проблем біженців і внутрішньо переміщених осіб з перших вуст

2017.11.21 зустріч зі співробітниками Міністерства з питань внутрішньо переміщених з окупованих територій осіб, біженців і розміщення Грузії

21 листопада студенти ФСП зустрілися з групою співробітників Міністерства з питань внутрішньо переміщених з окупованих територій осіб, біженців і розміщення Грузії на чолі з Міністром С.Субарі та Міністром з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України В.Чернишом.

Вітаємо іменних стипендіатів 2017 року

За сумлінне навчання, науковий пошук та активну громадянську позицію кращих студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського удостоєно іменних стипендій.

Спільний правопросвітницький захід для студентів

2017.11.17 Спільний правопросвітницький захід для студентів

17 листопада відбувся спільний правопросвітницький захід Головного територіального управління юстиції в м. Києві та Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

На засіданні Вченої ради: 06.11.2017

2017.11.06 Засідання Вченої ради

Було розглянуто питання про підсумки проведення конкурсу "Sikorsky Challenge" у 2017 році. Доповідав проректор О.М. Новіков.

Про Голодомор очима журналістки Ріа Клайман

2017.10.17 лекція Ярослава-Ігоря Балана "Ріа Клайман: забутий свідок Голодомору 1932–1933"

17 жовтня 2017 року в залі засідань Вченої ради з ініціативи кафедри історії ФСП відбулася лекція відомого історика, виконувача обов'язків керівника Канадійського інституту українських студій при Альбертському університеті Ярослава-Ігоря Балана "Ріа Клайман: забутий свідок Голодомору 1932–1933".

[16.11.2017 | 10.25] Відкрита лекція з юридичної деонтології на тему: Особливості сучасної професії корпоративного юриста: in-house та зовнішній радник

На засіданні Юридичного клубу Факультету соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського 16 листопада 2017 р. о 10-25 в аудиторії 343-19 відбудеться відкрита лекція з юридичної деонтології на тему: Особливості сучасної професії корпоративного юриста: in-house та зовнішній радник

Нова магістерська програма «Врегулювання конфліктів і медіація» (відео)

2017.09.29 урочистості з нагоди відкриття в університеті магістерської програми «Врегулювання конфліктів і медіація»

29 вересня 2017 року в залі Адміністративної ради КПІ імені Ігоря Сікорського відбулися урочистості з нагоди відкриття в університеті магістерської програми «Врегулювання конфліктів і медіація»

Прапор, пронесений крізь війну

2017.07.17 Передача прапора

Прапор, що його київські політехніки, які воювали на сході України, пронесли крізь бої та вогонь, передано в дар університету.

Сторінки