ФСП

Адреса: 03056, Київ-56, просп. Перемоги, 37, корпус 7, кiмн.513, 521
Телефон для довiдок: 204-90-22
e-mail: fs[at]ntu-kpi.kiev.ua

У КПІ ім. Ігоря Сікорського готуватимуть спеціалістів з врегулювання конфліктів і медіації (додано відео)

2017.06.06 прес-конференція  «Україна готуватиме спеціалістів з врегулювання конфліктів та медіації»

6 червня в залі засідань Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася прес-конференція «Україна готуватиме спеціалістів з врегулювання конфліктів та медіації». Участь у ній взяли Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш, проректор КПІ ім. Ігоря Сікорського з навчально-виховної роботи Петро Киричок, декан факультету соціології і права університету Анатолій Мельниченко та завідувач кафедри соціології професор Павло Кутуєв.

2017.05.18-19 VII науково-практична конференція «Правове регулювання суспільних відносин в умовах демократизації Української держави»

У КПІ ім. Ігоря Сікорського 18–19 травня 2017 року пройшла VII науково-практична конференція «Правове регулювання суспільних відносин в умовах демократизації Української держави».

Всеукраїнська конференція з міжнародного науково-технічного співробітництва

2017.03.16-17 XIІІ Всеукраїнська науково-практична конференція "Міжнародне науково-технічне співробітництво: принципи, механізми, ефективність"

З 2005 року кафедрою міжнародної економіки започатковано серію конференцій "Міжнародне науково-технічне співробітництво", які щорічно проходять в КПІ ім. Ігоря Сікорського на початку весни.

КПІ ім. Ігоря Сікорського співпрацюватиме з Головним територіальним управлінням юстиції у Києві та Громадською організацією «Асоціація інноваційної та цифрової освіти»

2017.02.22 Меморандум про співпрацю в царині освітньої діяльності

КПІ ім. Ігоря Сікорського 22 лютого уклав Меморандум про співпрацю в царині освітньої діяльності з Головним територіальним управлінням юстиції у Києві та Громадською організацією «Асоціація інноваційної та цифрової освіти».

Семінар "Актуальні проблеми викладання історичних дисциплін у вищій школі"

2016.12.16 ІХ Міжуніверситетський науково-практичний семінар

16 грудня  в залі засідань Адміністративної ради відбувся ІХ Міжуніверситетський науково-практичний семінар "Актуальні проблеми викладання історичних дисциплін у вищій школі".

Мрії здійснюються у наполегливих

Богдана Мельник

На сторінках "КП" часто зустрічаються розповіді про досягнення кращих студентів Київської політехніки – успішних дослідників, переможців олімпіад та конкурсів, іменних стипендіатів. Шлях до успіху у кожного свій.

Лекція від автора наукового бестселера (додано відео)

2016.10.04 Лекція від Еріка Райнерта

4 жовтня в НТУУ «КПІ ім.Ігоря Сікорського» відбулася лекція всесвітньо відомого економіста професора Еріка Райнерта на тему «Стратегія розвитку для України під час зміни економічних ідеологій».

2016.05.30-06.01 VI Міжнародна науково-практична конференція «Історична соціологія цивілізацій: модерн поміж  демократією та нерівністю»

30 травня в НТУУ «КПІ» розпочала роботу VI Міжнародна науково-практична конференція «Історична соціологія цивілізацій: модерн поміж демократією та нерівністю».

Візит голови Служби безпеки України Василя Грицака (додано відео)

2016.04.19 Візит голови Служби безпеки України Василя Грицака

Голова СБУ генерал армії України Василь Грицак 19 квітня поспілкувався зі студентами НТУУ «КПІ», презентував фотовиставку та підписав Меморандум про науково-технічне співробітництво між Службою та НТУУ «КПІ».

Сторінки