ФСП

e-mail: fs[at]ntu-kpi.kiev.ua

Прапор, пронесений крізь війну

2017.07.17 Передача прапора

Прапор, що його київські політехніки, які воювали на сході України, пронесли крізь бої та вогонь, передано в дар університету.

У КПІ ім. Ігоря Сікорського готуватимуть спеціалістів з врегулювання конфліктів і медіації (додано відео)

2017.06.06 прес-конференція  «Україна готуватиме спеціалістів з врегулювання конфліктів та медіації»

6 червня в залі засідань Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася прес-конференція «Україна готуватиме спеціалістів з врегулювання конфліктів та медіації». Участь у ній взяли Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш, проректор КПІ ім. Ігоря Сікорського з навчально-виховної роботи Петро Киричок, декан факультету соціології і права університету Анатолій Мельниченко та завідувач кафедри соціології професор Павло Кутуєв.

2017.05.18-19 VII науково-практична конференція «Правове регулювання суспільних відносин в умовах демократизації Української держави»

У КПІ ім. Ігоря Сікорського 18–19 травня 2017 року пройшла VII науково-практична конференція «Правове регулювання суспільних відносин в умовах демократизації Української держави».

Всеукраїнська конференція з міжнародного науково-технічного співробітництва

2017.03.16-17 XIІІ Всеукраїнська науково-практична конференція "Міжнародне науково-технічне співробітництво: принципи, механізми, ефективність"

З 2005 року кафедрою міжнародної економіки започатковано серію конференцій "Міжнародне науково-технічне співробітництво", які щорічно проходять в КПІ ім. Ігоря Сікорського на початку весни.

КПІ ім. Ігоря Сікорського співпрацюватиме з Головним територіальним управлінням юстиції у Києві та Громадською організацією «Асоціація інноваційної та цифрової освіти»

2017.02.22 Меморандум про співпрацю в царині освітньої діяльності

КПІ ім. Ігоря Сікорського 22 лютого уклав Меморандум про співпрацю в царині освітньої діяльності з Головним територіальним управлінням юстиції у Києві та Громадською організацією «Асоціація інноваційної та цифрової освіти».

Семінар "Актуальні проблеми викладання історичних дисциплін у вищій школі"

2016.12.16 ІХ Міжуніверситетський науково-практичний семінар

16 грудня  в залі засідань Адміністративної ради відбувся ІХ Міжуніверситетський науково-практичний семінар "Актуальні проблеми викладання історичних дисциплін у вищій школі".

Мрії здійснюються у наполегливих

Богдана Мельник

На сторінках "КП" часто зустрічаються розповіді про досягнення кращих студентів Київської політехніки – успішних дослідників, переможців олімпіад та конкурсів, іменних стипендіатів. Шлях до успіху у кожного свій.

Лекція від автора наукового бестселера (додано відео)

2016.10.04 Лекція від Еріка Райнерта

4 жовтня в НТУУ «КПІ ім.Ігоря Сікорського» відбулася лекція всесвітньо відомого економіста професора Еріка Райнерта на тему «Стратегія розвитку для України під час зміни економічних ідеологій».

2016.05.30-06.01 VI Міжнародна науково-практична конференція «Історична соціологія цивілізацій: модерн поміж  демократією та нерівністю»

30 травня в НТУУ «КПІ» розпочала роботу VI Міжнародна науково-практична конференція «Історична соціологія цивілізацій: модерн поміж демократією та нерівністю».

Сторінки