ФЕА

Факультет електроенерготехніки та автоматики

Кампус КПІ. Корпус № 20

Декан: професор Яндульський Олександр Станiславович
Адреса: 03056, Київ-56, вул. Політехнічна, 37, навчальний корпус 20, кiмн.238, 322
Деканат денної форми навчання: 204-92-39, деканат заочної форми навчання: 204-92-40
e-mail: fea[at]ntu-kpі.kіev.ua

Відкрита лекція керівника ДП «НЕК «Укренерго» (додано відео)

2016.12.22 Відкрита лекція керівника ДП «НЕК «Укренерго»

22 грудня перед студентами енергетичних спеціальностей КПІ ім. Ігоря Сікорського з відкритою лекцією «Smart Energy to/for Everyone» виступив т.в.о. директора Державного підприємства «Національна енергетична компанія «Укренерго» Всеволод Ковальчук.

Як досягти успіхів у навчанні: поради ректорського стипендіата

Максим Киричко

За підсумками останньої сесії стали відомі імена нових стипендіатів іменної стипендії ректора НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського". Безсумнівно, кожен з них гідний і гордий отримувати цю стипендію, проте кожен має власну історію успіху.

2016.12.01 Візит представників Інституту управління підприємництвом та інженерних технологій Вішванікетан

1 грудня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідали представники Інституту управління підприємництвом та інженерних технологій Вішванікетан (Індія) керуючий власник професор Сандир Інамдар і директор управління міжнародних зв’язків професор Дхананжай Ханзоде.

Вітаємо з присудженням Державної премії України в галузі науки і техніки 2015 року!

2016.11.04 0фіційна церемонія вручення нагород лауреатам Державної премії України в галузі науки і техніки 2015 року

Вітаємо професора Фізико-технічного інституту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім.Ігоря Сікорського» Гомонай Олену Василівну та завідувача кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу факультету електроенерготехніки та автоматики Пересаду Сергія Михайловича з присудженням їм Державної премії України в галузі науки і техніки 2015 року!

XVII Міжнародна конференція «Відновлювальна енергетика та енергоефективність у ХХІ столітті»

2016.09.29-30 XVII Міжнародна конференція «Відновлювальна енергетика та енергоефективінсть у ХХІ столітті»

29 вересня в НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» розпочала роботу XVII Міжнародна науково-практична конференція «Відновлювальна енергетика та енергоефективінсть у ХХІ столітті».

Всеукраїнська студентська олімпіада з ТОЕ 2016

2016.05.19 Учасники та призери олімпіади

19 травня 2016 року в НТУУ "КПІ" на базі кафедри теоретичної електротехніки факультету електроенерготехніки та автоматики відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з теоретичних основ електротехніки.

Участь у ньому взяли 43 студенти з 17 вищих навчальних закладів України.

Премія Президента – доценту КПІ Сергію Олександровичу Бур'яну

Бур'ян Сергій Олександрович

За розробку енергоефективного обладнання для промисловості доцента ФЕА Сергія Олександровича Бур'яна відзначено премією Президента України для молодих учених на підставі подання Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки.

Вітчизняний електробус: на шляху до серії

2016.05.25 Засідання круглого столу, присвяченого питанням розвитку вітчизняного електротранспорту

Засідання круглого столу, присвяченого питанням розвитку вітчизняного електротранспорту, який було організовано 25 травня в НТУУ «КПІ», розпочалося просто неба. Його учасникам було представлено електробус, який виготовлено учасниками консорціуму «Електробус України» і робота над удосконаленням якого триває нині.

Олексій Мельник - Стипендіат ректора з ФЕА

Олексій Мельник

У цьому семестрі п'ятикурсник ФЕА з кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу (АЕМС-ЕП) Олексій Мельник отримує іменну стипендію ректора НТУУ "КПІ". До майбутньої фахової діяльності юнак крокує зважено і послідовно. Спочатку закінчив Дружківський машинобудівний технікум.

Сторінки

Медіа-ресурси КПІ