ФЕА

Факультет електроенерготехніки та автоматики

Кампус КПІ. Корпус № 20

Декан: професор Яндульський Олександр Станiславович
Адреса: 03056, Київ-56, вул. Політехнічна, 37, навчальний корпус 20, кiмн.238, 322
Деканат денної форми навчання: 204-92-39, деканат заочної форми навчання: 204-92-40
e-mail: fea[at]ntu-kpі.kіev.ua

Перспективний студент ФЕА

Андрій Рандюк

Серед студентів-переможців всеукраїнських предметних олімпіад та конкурсів, що крокували площею Знань на День першокурсника, був і шестикурсник ФЕА Андрій Рандюк – здібний перспективний студент кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу (АЕМС та ЕП).

Конференція з відновлюваної енергетики: не лише знані науковці, але й школярі

2017.09.27 Учасники молодіжної секції конференції

Наша газета вже писала про XVIII Міжнародну науково-практичну конференцію "Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті", що відбулася наприкінці вересня в КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Візит фахівців ФЕА до Німеччини

2017.10.** Представники ФЕА з німецькими колегами

Факультет електроенерготехніки та автоматики (ФЕА) КПІ ім. Ігоря Сікорського вже декілька років співпрацює з Технічним університетом прикладних наук (Technische Hochschule Mittelhessen – ТНМ) у Німеччині.

XVIII Міжнародна науково-практична конференція «Відновлювальна енергетика та енергоефективність у XXI столітті»

2017.09.27 МНПК «Відновлювальна енергетика та енергоефективність у XXI столітті»

27 вересня в КПІ ім. Ігоря Сікорського» розпочала роботу XVII Міжнародна науково-практична конференція «Відновлювальна енергетика та енергоефективність у ХХІ столітті».

Перша міжнародна науково-технічна конференція IEEE «Електротехніка та комп’ютерна інженерія» / «UKRCON 2017» (відео)

2017.05.29-06.02 Перша МНТК IEEE «Електротехніка та комп’ютерна інженерія» («UKRCON 2017»)

29 травня в КПІ ім. Ігоря Сікорського розпочала роботу Перша міжнародна науково-технічна конференція IEEE «Електротехніка та комп’ютерна інженерія» («UKRCON 2017»).

Бржезицькому Володимиру Олександровичу – 75!

Бржезицький Володимир Олександрович

16 лютого 2017 року виповнилося 75 років в.о. завідувача кафедри техніки і електро­фізики високих напруг ФЕА Володимиру Олександровичу Бржезицькому.

Відкрита лекція керівника ДП «НЕК «Укренерго» (додано відео)

2016.12.22 Відкрита лекція керівника ДП «НЕК «Укренерго»

22 грудня перед студентами енергетичних спеціальностей КПІ ім. Ігоря Сікорського з відкритою лекцією «Smart Energy to/for Everyone» виступив т.в.о. директора Державного підприємства «Національна енергетична компанія «Укренерго» Всеволод Ковальчук.

Як досягти успіхів у навчанні: поради ректорського стипендіата

Максим Киричко

За підсумками останньої сесії стали відомі імена нових стипендіатів іменної стипендії ректора НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського". Безсумнівно, кожен з них гідний і гордий отримувати цю стипендію, проте кожен має власну історію успіху.

Сторінки