ФЕА

Факультет електроенерготехніки та автоматики

Кампус КПІ. Корпус № 20

Декан: професор Яндульський Олександр Станiславович
Адреса: 03056, Київ-56, вул. Політехнічна, 37, навчальний корпус 20, кiмн.238, 322
Деканат денної форми навчання: 204-92-39, деканат заочної форми навчання: 204-92-40
e-mail: fea[at]ntu-kpі.kіev.ua

Бржезицькому Володимиру Олександровичу – 75!

Бржезицький Володимир Олександрович

16 лютого 2017 року виповнилося 75 років в.о. завідувача кафедри техніки і електро­фізики високих напруг ФЕА Володимиру Олександровичу Бржезицькому.

Відкрита лекція керівника ДП «НЕК «Укренерго» (додано відео)

2016.12.22 Відкрита лекція керівника ДП «НЕК «Укренерго»

22 грудня перед студентами енергетичних спеціальностей КПІ ім. Ігоря Сікорського з відкритою лекцією «Smart Energy to/for Everyone» виступив т.в.о. директора Державного підприємства «Національна енергетична компанія «Укренерго» Всеволод Ковальчук.

Як досягти успіхів у навчанні: поради ректорського стипендіата

Максим Киричко

За підсумками останньої сесії стали відомі імена нових стипендіатів іменної стипендії ректора НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського". Безсумнівно, кожен з них гідний і гордий отримувати цю стипендію, проте кожен має власну історію успіху.

2016.12.01 Візит представників Інституту управління підприємництвом та інженерних технологій Вішванікетан

1 грудня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідали представники Інституту управління підприємництвом та інженерних технологій Вішванікетан (Індія) керуючий власник професор Сандир Інамдар і директор управління міжнародних зв’язків професор Дхананжай Ханзоде.

Вітаємо з присудженням Державної премії України в галузі науки і техніки 2015 року!

2016.11.04 0фіційна церемонія вручення нагород лауреатам Державної премії України в галузі науки і техніки 2015 року

Вітаємо професора Фізико-технічного інституту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім.Ігоря Сікорського» Гомонай Олену Василівну та завідувача кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу факультету електроенерготехніки та автоматики Пересаду Сергія Михайловича з присудженням їм Державної премії України в галузі науки і техніки 2015 року!

XVII Міжнародна конференція «Відновлювальна енергетика та енергоефективність у ХХІ столітті»

2016.09.29-30 XVII Міжнародна конференція «Відновлювальна енергетика та енергоефективінсть у ХХІ столітті»

29 вересня в НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» розпочала роботу XVII Міжнародна науково-практична конференція «Відновлювальна енергетика та енергоефективінсть у ХХІ столітті».

Всеукраїнська студентська олімпіада з ТОЕ 2016

2016.05.19 Учасники та призери олімпіади

19 травня 2016 року в НТУУ "КПІ" на базі кафедри теоретичної електротехніки факультету електроенерготехніки та автоматики відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з теоретичних основ електротехніки.

Участь у ньому взяли 43 студенти з 17 вищих навчальних закладів України.

Премія Президента – доценту КПІ Сергію Олександровичу Бур'яну

Бур'ян Сергій Олександрович

За розробку енергоефективного обладнання для промисловості доцента ФЕА Сергія Олександровича Бур'яна відзначено премією Президента України для молодих учених на підставі подання Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки.

Вітчизняний електробус: на шляху до серії

2016.05.25 Засідання круглого столу, присвяченого питанням розвитку вітчизняного електротранспорту

Засідання круглого столу, присвяченого питанням розвитку вітчизняного електротранспорту, який було організовано 25 травня в НТУУ «КПІ», розпочалося просто неба. Його учасникам було представлено електробус, який виготовлено учасниками консорціуму «Електробус України» і робота над удосконаленням якого триває нині.

Сторінки

Медіа-ресурси КПІ