10 лютого відсвяткував свій ювілейний день народження начальник навчально-методичного відділу університету кандидат технічних наук, доцент, полковник у відставц В.П.Головенкін.

Народився і Володимир Павлович  у 1937 р. Після закінчення в 1954 р. середньої школи вступив до Київського вищого інженерного радіотехнічного училища протиповітряної оборони. Після випуску в 1958 р. проходив службу у військах. А у 1961 р. повернувся до рідного училища, в якому пропрацював до1987 р. У 1967 р. захистив кандидатську дисертацію на тему "Оптимізація систем автоматизованого контролю радіоелектронної апаратури". Він з честю пройшов важкий шлях від лейтенанта до полковника, захищаючи мирне небо великої країни і виховуючи молодих офіцерів. Свій великий досвід і знання з 1968 по 1974 рр. В.П.Головенкін передавав військовим спеціалістам Афганістану і Республіки Куба.

Чверть століття тому, у 1987 році, після звільнення зі Збройних Сил у запас, Володимир Павлович продовжив свою наукову та навчально-методичну діяльність у Мінвузі УРСР на посаді старшого методиста навчально-методичного кабінету з вищої освіти і згодом начальника відділу. А з 1990 року – у Київському політехнічному інституті старшим науковим співробітником Науково-дослідної лабораторії системного аналізу і діагностики навчального процесу. З грудня 1991 року – понад 20 років – є незмінним начальником навчально-методичного відділу КПІ.

В.П. Головенкін – один з організаторів та активних учасників восьми Міжнародних науково-методичних конференцій "Стан та шляхи розвитку вищої технічної освіти" (1992-2007 рр.). Видав 4 навчальних посібники, більше 180 наукових праць, з них понад 50 статей, та 30 навчально-методичних розробок. Численні навчально-методичні розробки В.П.Головенкіна широко застосовуються в нашому університеті та в інших вищих навчальних закладах як України, так і за її межами. Володимир Павлович є одним з розробників системи моніторингу та управління якістю навчання в НТУУ "КПІ", автором системи визначення рейтингу науково-педагогічних працівників університету та системи рейтингового оцінювання навчання студентів, що враховує окрім академічної успішності студентів й їхні творчі навчальні досягнення.

Досвід навчально-методичної роботи повною мірою реалізується у викладацькій діяльності В.П. Головенкіна з магістрантами університету. Володимир Павлович розробив магістерський курс "Педагогіка вищої школи" і з 1995 р. викладає його. Підготував електронний навчальний посібник з цієї ж дисципліни та у 2008 р. підручник "Педагогіка вищої школи (андрагогіка)", якому надано гриф Міносвіти України.

Працьовитість, цілеспрямованість у досягненні поставленої мети, високий професіоналізм і принциповість здобули йому повагу з боку викладачів, співробітників і студентів, а також фахівців з питань освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Колеги та друзі зичать Вам, шановний Володимире Павловичу, міцного здоров'я, щастя, довголіття, втілення всіх Ваших мрій, злагоди, добробуту Вашій родині, подальшої творчої роботи на благо нашого університету та вищої освіти України.