Викладачі й понад 50 студентів з 15 факультетів долучились до онлайн-навчання в межах програми міжнародної академічної мобільності Східно-Баварського технічного університету Амберґ-Вайден за проєктом DILLUGIS 2023 (Digital Labs & Lectures for Ukrainian, German & International Students).

Студенти й викладачі вивчатимуть такі дисципліни:
🔹 «Алгоритми та структури даних»
🔹 «Управління бізнес-процесами»
🔹 «Промислова інженерія»
🔹 «Комунікаційні технології»
🔹 «Інформаційні системи та бази даних»
🔹 «Управління продуктами».

Викладатимуть професори Східно-Баварського технічного університету Амберґ-Вайден і практики провідних німецьких компаній.

Для участі в конкурсному відборі на літній семестр 2023 року було подано більш як 160 заявок від студентів трьох університетів. Студентів і викладачів КПІ організатори відзначили як високомотивованих і зацікавлених проєктом, що мають високий рівень володіння англійською мовою.

Семестр стартував 16 березня й триватиме до 30 червня 2023 року.

Організатори проєкту від КПІ — ФСП і ФММ.

Проєкт став можливим завдяки ініціативі Східно-Баварського технічного університету Амберґ-Вайден і залученню КПІ ім. Ігоря Сікорського в межах програми «Ukraine digital: Ensuring academic success in times of crisis» Німецької служби академічних обмінів DAAD на 2023 рік.