ФММ

Адреса: м. Київ, 03056, пр. Перемоги, 37, корпус №1, пов.2, кiмн.237
Телефони для довiдок: 204-98-66, 204-98-67, 236-96-73
e-mail: fmm[at]ntu-kpi.kiev.ua

Петру Васильовичу Крушу – 70!

Петро Васильович Круш

11 липня 2017 р. відзначив свій 70-річний ювілей завідувач кафедри економіки і підприємництва ФММ кандидат економічних наук, професор, заслужений викладач НТУУ "КПІ" Петро Васильович Круш.

Стажування іноземних викладачів на кафедрі менеджменту

Польські викладачки з українськими колегами

Бренд КПІ є беззаперечним. Нині він збагатився такими характеристиками, як інноваційний, дослідницький, мобільний. Чимало зусиль до цього докладають і співробітники "нетехнічного" факультету менеджменту та маркетингу.

Студентка ФММ перемогла в літературному конкурсі

2017.05.20 Церемонія нагородження переможців конкурсу  ім. Тараса Шевченка

Щороку в Україні проходить міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка, що має на меті вшанування пам'яті та творчості Кобзаря. Цьогорічний – уже сьомий.

Досягнення студентів кафедри економіки і підприємництва

Одним із важливих напрямів навчальної, наукової та інноваційної діяльності студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського є їх участь в олімпіадах і конкурсах наукових студентських робіт.

25-річчя профспілкової організації ФММ

2017.05.03-05 Виїзний семінар "25-річчя профбюро ФММ: досягнення, досвід і завдання"

Цього року факультет менеджменту та маркетингу святкує свій 25-річний ювілей. Від початку створення  факультету його співробітники – члени профспілки – сформували факультетську профспілкову організацію, яка є структурним підрозділом профспілки нашого університету.

Студент ФММ – призер Всеукраїнської олімпіади з історії України

2017.04.25-27 Другий тур Всеукраїнської олімпіади з історії України

Другий тур Всеукраїнської олімпіади з історії України відбувся 25–27 квітня 2017 року на базі Житомирського державного університету імені Івана Франка. У ньому взяли  участь 94 студенти,  які за результатами першого етапу олімпіади показали найкращі результати.

[до 25.09.2017] Набір на навчання для отримання другої вищої освіти за спеціальністю 051 «Економіка» спеціалізації „Економічна кібернетика”

Проводиться набір на навчання для отримання другої вищої освіти за спеціальністю 051 «Економіка» спеціалізації „Економічна кібернетика” на 2017-2018 н.р. за формою післядипломної освіти.

Конференція з управління підприємством на ФММ

2017.04.06 конференція "Сучасні підходи до управління підприємством"

6 квітня 2017 року кафедрою менеджменту факультету менеджменту та маркетингу КПІ ім. Ігоря Сікорського була проведена VІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція "Сучасні підходи до управління підприємством", присвячена 25-річчю факультету менеджменту та маркетингу.

Зустріч випускників кафедри менеджменту 2017

2017.04.01 Зустріч випускників кафедри менеджменту

1 квітня 2017 р. в КПІ ім. Ігоря Сікорського зібралися близько 200 випускників кафедри менеджменту.

Сторінки