21 вересня ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського академік НАН України Михайло Згуровський зустрівся з генеральним директором компанії «Богдан-Авто Холдинг» Богданом Васильцем та його заступником Михайлом Гладковським.

У спілкуванні з гостями взяли участь перший проректор університету академік НАН України Юрія Якименко та директор Механіко-машинобудівного інституту КПІ ім. Ігоря Сікорського член-кореспондент НАН України Микола Бобир. Під час зустрічі було обговорено питання розширення співпраці в рамках укладеної у квітні цього року угоди про співробітництво КПІ ім. Ігоря Сікорського, ПАТ «Автомобільна компанія «Богдан Моторс» і Наукового парку «Київська політехніка», зокрема щодо започаткування підготовки студентів університету за програмами дуальної освіти. Тож досягнуто попередніх домовленостей про організацію навчання, в якому поєднуватимуться традиційні форми аудиторної та лабораторної роботи студентів із навчанням безпосередньо на підприємствах і в представництвах компанії.