Ви є тут

Візит делегації провінції Чжецзян (КНР)


2012.11.29 Візит делегації Департаменту науки і технологій провінції Чжецзян (КНР)

29 листопада НТУУ «КПІ» відвідала делегація Департаменту науки і технологій провінції Чжецзян (Китайська Народна Республіка).

Провінція Чжецзян є одним з лідерів промислового розвитку Китаю. Провінція є головним у країні виробником сталевих труб, входить у п’ятірку провідних постачальників верстатів, тканин, цементу, комплектуючих для електроніки, обладнання і засобів зв’язку, приладів і датчиків різноманітного призначення, кондиціонерів тощо. Значна кількість підприємств працюють у таких галузях, як машинобудування і біохімічна промисловість. Окрім того, в провінції зареєстровано 8 індустріальних парків національного рівня та 54 – провінційного. Чисельність населення Чжецзяну майже дорівнює чисельності населення України – 46,8 млн. осіб.

До КПІ представники цього регіону проявляють інтерес як до потенційних партнерів, співпраця з якими може реалізовуватися як у справі підготовки фахівців для підприємств і організацій Чжецзяну, так і у проведенні спільних наукових заходів, виконанні наукових досліджень і розробок на замовлення промислових підприємств тощо. Тож і до складу делегації входили представники не лише органів державної влади та університетів, але й промисловості: старший співробітник Департаменту науки і технологій провінції Юе Бін, заступник директора центру «Факел» провінції Чжедзян Ванг Цюнь, професор Академії сільськогосподарських наук провінції Чжедзян Лу Лічі, заступник директора університету Ханчжоу Дяньцзи Даи Гуочун, доцент Чжедзянського університету науки і технологій Лі Ціпенг, професор Чжедзянского университета технологий Чжан Чен, професор Чжедзянського університету технологій Шень Сяолі та генеральний директор «ООО Чжедзян Чжунчжи науково-технічного розвитку» Пяо Сяньго.

Гості зустрілися з керівництвом університету та Наукового парку «Київська політехніка». Після презентацій підрозділів відбулися переговори щодо можливих напрямів співпраці. З боку НТУУ «КПІ» у них взяли участь проректор університету з міжнародних зв’язків професор Сергій Сидоренко, проректор з навчально-виховної роботи професор Геннадій Варламов, заступник проректора з наукової роботи доцент Валерій Барбаш, директор із міжнародних зв’язків Наукового парку «Київська політехніка» Андрій Шишолін, керівники інститутів і факультетів та інші.

За результатами переговорів укладено Протокол про наміри університетів провінції Чжецзян, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» та Наукового парку «Київська політехніка», яким передбачено продовження консультацій щодо тематики і конкретних умов подальшої співпраці та процедур закріплення прав інтелектуальної власності та майнових прав на розробки, які виконуватимуться науковцями КПІ на замовлення організацій і підприємств Китайської Народної Республіки.

Після підписання Протоколу про наміри гості ознайомилися з історичною частиною кампусу КПІ, оглянули галерею видатних вчених і відвідали Державний політехнічний музей НТУУ «КПІ».

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій