Ви є тут

Новини сайту кафедри ВСР (ВПІ)

Підписатися на Новини сайту кафедри ВСР (ВПІ) потік
Адреса URL: http://vsr.vpi.kpi.ua
Оновлене: 7 годин 51 хвилина тому

Режим роботи КПІ 1 та 7 січня 2018 року

Пт, 17/11/2017 - 00:00
Наказом № 7-96 від 01.11.2017 "Про режим роботи КПІ ім. Ігоря Сікорського" 02, 03, 04, 05 січня 2018 року оголошуються неробочими днями для працівників, що працюють за п'ятиденним робочим тижнем... Наказом № 7-96 від 01.11.2017 "Про режим роботи КПІ ім. Ігоря Сікорського" 02, 03, 04, 05 січня 2018 року оголошуються неробочими днями для працівників, що працюють за п'ятиденним робочим тижнем. Вважаються робочими днями для працівників, що працюють за п'ятиденним робочим тижнем: суботу 11 листопада 2017 року з відпрацюванням у цей день за вівторок 02 січня 2018 року; суботу 25 листопада 2017 року з відпрацюванням у цей день за середу 03 січня 2018 року; суботу 09 грудня 2017 року з відпрацюванням у цей день за четвер 04 січня 2018 року; суботу 23 грудня 2017 року з відпрацюванням у цей день за п'ятницю 05 січня 2018 року. Керівникам структурних підрозділів, яким встановлено 6-денний робочий тиждень, мають забезпечити роботу структурних підрозділів 02, 03, 04, 05 січня 2018 року в звичайному робочому режимі. Обмежений доступ в корпуси: 02, 03, 04, 05, 06 січня 2018 року. Заняття заплановані і непроведені до 31.12.2017р., переносяться і проводяться за індивідуальним графіком. Проведення консультацій викладачів до іспитів здійснюється у відповідності з графіком, затвердженим внутрішнім розпорядженням. Детальныше ознайомитися  із режимом роботи у січні 2018 року можна за посиланням http://kpi.ua/board-holidays.    

Безпека в інтернеті - урок з медіаграмотності для школярів

Чт, 16/11/2017 - 14:08
Для учнів 3-го класу Політехнічного ліцею командою наукового проекту “Інструменти асиметричної відповіді на гібридну агресію в гуманітарній сфері” 7 листопада 2017 р. був проведений урок з медіаграмотності та безпеки в інтернеті... Для учнів 3-го класу Політехнічного ліцею НТУУ “КПІ” м. Києва командою наукового проекту “Інструменти асиметричної відповіді на гібридну агресію в гуманітарній сфері” 7 листопада 2017 р. був проведений урок з медіаграмотності та безпеки в інтернеті. Викладач НТУУ “Київський політехнічний інститут” Світлана Фіялка розповіла дітям про необхідність критичного ставлення до інформації, яку вони отримують з медіа та інтернету, про різноманітні загрози інформаційній безпеці та техніки пропаганди. Крім того, учні  розглянули правила безпечної поведінки в інтернеті, подивилися навчальний мультфільм, перевірили себе за допомогою тесту, взяли участь в обговоренні методів захисту від інформаційних загроз та намалювали свої постери про те, як захистити себе в інтернеті. На пам’ять про такий веселий і цікавий урок діти отримали листівки-пам”ятки про безпеку в інтернеті, а з викладачем і самі поділилися знаннями про хейтерів, конфіденційність та навіть політику Путіна.  

День відкритих дверей у ВПІ

Вт, 14/11/2017 - 00:00
18 листопада запрошуємо всіх абітурієнтів та їх батьків на День відкритих дверей ВПІ! Тут Ви зможете дізнатися більше про підготовку кваліфікованих спеціалістів, а також поставити свої запитання та отримати на них конструктивні відповіді. 18 листопада запрошуємо всіх абітурієнтів та їх батьків на День відкритих дверей ВПІ! Початок – 12:00, 8-й корпус “КПІ ім. Ігоря Сікорського” (вул. Янгеля 1/37, ауд. 5) Тут Ви зможете дізнатися більше про підготовку кваліфікованих спеціалістів, а також поставити свої запитання та отримати на них конструктивні відповіді. До програми входить: привітання від директора ВПІ Киричок Тетяни Юріївни; зустріч з викладачами нашого інституту; інформаія по кожній зі спеціальностей на ВПІ; майстер клас зі створення 3D моделей та їх друк на 3D принтері; майстер клас з художньої композиції.  

Календар подій КПІ

Нд, 12/11/2017 - 00:00
Нещодавно стартував у тестовому режимі Календар подій КПІ. Тепер про найближчі цікаві заходи та події з науки, спорту, культури, про відкриті лекції, міжнародні події, конференції та майстер-класи у КПІ можна легко відслідковувати за посиланням https://events.kpi.ua/.   Нещодавно стартував у тестовому режимі Календар подій КПІ. Тепер про найближчі цікаві заходи та події з науки, спорту, культури, про відкриті лекції, міжнародні події, конференції та майстер-класи у КПІ можна легко відслідковувати за посиланням https://events.kpi.ua/.      

Наші викладачі на Освітній науково-практичній конференції «Критичне мислення для освітян» у Львові

Сб, 04/11/2017 - 00:00
8 листопада 2017 р. к. філол. н. Ірина Леонідівна Побідаш та к. н. із соц. комунікацій  Радміла Ігорівна Сегол виступили на Освітній науково-практичній конференції «Критичне мислення для освітян» у Львові... Із 26 жовтня по 17 листопада 2017 року платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus проводить низку Освітніх науково-практичних конференцій «Критичне мислення для освітян» за підтримки Міністерства закордонних справ Чеської республіки, присвячених старту однойменного масового онлайн-курсу. Спікерами таких конференцій стали доценти нашої кафедри, автори онлайн-курсів платформи Prometheus к. н. із соц. комунікацій  Радміла Ігорівна Сегол («Цифрові комунікації в глобальному просторі») та к. філол. н. Ірина Леонідівна Побідаш («Українська мова та література. Підготовка до ЗНО»).     Уже відбулися конференції у Києві та Львові. Зокрема, 8 листопада вони виступали перед аудиторією освітян у гостинній Львівській політехніці, де представляли не тільки власні курси, а й розповідали про принципи змішаного навчання в сучасній освіті. Попереду ще Дніпро, Маріуполь та Харків.    

Підсумки V Міжнародної науково-практичної конференції «Наукова школа Романа Іванченка»

Пт, 03/11/2017 - 00:00
27 жовтня відбулася V Міжнародна науково-практична конференція «Наукова школа Романа Іванченка». На цьогорічну конференцію зібралися науковці з тринадцяти провідних вищих навчальних закладів України, Білорусі та Польщі... 27 жовтня відбулася V Міжнародна науково-практична конференція «Наукова школа Романа Іванченка». На цьогорічну конференцію зібралися науковці з тринадцяти провідних вищих навчальних закладів України, Білорусі та Польщі. Сесійне засідання відбулося в Науково-технічній бібліотеці ім. Г. І. Денисенка  НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського». Відкрив пленарне засідання проректор з науково-педагогічної роботи П. О. Киричок, виступили із доповідями доценти кафедри видавничої справи та редагування Видавничо-поліграфічного інституту І. Л. Побідаш, Н. М. Фіголь, Р. І. Сегол, Є. В. Магди.  Цього року гостями конференції стали Ольга Попович  (засновник видавництва «Каламар») та Володимир Краснобріж (директор із розвитку бізнесу видавництва «Каламар»), які підготували цікаву тему до обговорення – «Персональна трансформація. Комунікації, які змінюють світ».       Кафедра видавничої справи та редагування ВПІ НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» та організаційний комітет Міжнародної науково-практичної конференції «Наукова школа Романа Іванченка» дякує всім учасникам та гостям конференції, активній студентській молоді, яка допомагала в організації заходу, і сподівається на нову наукову зустріч 26 жовтня 2018 року. Більше детальну про конференцію можна подивитися за посиланням http://vsr.vpi.kpi.ua/administrator/index.php?option=com_content&view=article&layout=edit&id=304.    

Візит до музею Ханенків

Пн, 30/10/2017 - 19:18
22 жовтня студенти 2 курсу разом з викладачем Світланою Василівною Д'ячук відвідали Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків... 22 жовтня студенти груп СР-61, РЗ-61 та РЗ-62 разом з викладачем Світланою Василівною Д'ячук відвідали Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків. Екскурсію було заплановано в рамках поглибленого вивчення дисципліни «Українська та зарубіжна культура». Візит залишив по собі незабутні враження, адже багатогранна колекція цінних експонатів, яка охоплює періоди розвитку європейського мистецтва від античних часів до ХХ століття, просто вражає. Кожний зал – то джерело натхнення з унікальними скульптурами, картинами та гобеленами. Особливо до смаку студентам припав зал, присвячений стилю рококо: витончена позолочена стеля  із зображеннями лицарів, шпалери, що ілюструють епізоди з пригод Дон Кіхота… Розповідь гіда була цікавою, пізнавальною та захопливою. Студенти залишилися задоволеними екскурсією, яка дала можливість ознайомитися з мистецькими шедеврами минулих епох. Автор замітки: студентка групи СР-61 О.Москаленко Фотографи: студентки групи СР-61 Д. Буторіна, Є.Боровик

З Днем захисника України!

Сб, 14/10/2017 - 15:07
Вітаємо всіх зі святами! З Днем захисника України, зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем українського козацтва! Щиро вітаємо! Вітаємо всіх зі святами! З Днем захисника України, зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем українського козацтва! Щиро вітаємо!    

"Матеріали до курсів" - сервіс електронного каталогу

Сб, 14/10/2017 - 00:00
У бібліотеці КПІ з'явився новий сервіс "Матеріали до курсів"! Цей зручний сервіс електронного каталогу показує матеріали, рекомендовані викладачем до навчального курсу, які є в бібліотеці. Можна відразу зробити замовлення...       У бібліотеці КПІ з'явився новий сервіс "Матеріали до курсів" - це сервіс електронного каталогу, який показує матеріали, рекомендовані викладачем до навчального курсу, які є в бібліотеці. Можна відразу зробити замовлення. Переваги сервісу: - Онлайн доступ з будь-якого місця, у будь-який час, з будь-якого ґаджета - Ознайомлення з усіма рекомендованими викладачем матеріалами, які є у фонді бібліотеки - Можливість одразу замовити потрібну книжку в каталозі бібліотеки Також сервісом можуть скористатися викладачі та додати свій курс! Посилання: https://goo.gl/1MsWSW. Довідки з роботи сервісу ви можете отримати у 9 залі (4 поверх). Тел: (044) 204-96 -72. Електронна пошта: o.kosmina@library.kpi.ua; i.bankovska@library.kpi.ua.  

Графік захисту спеціалістів (випуск 2017-2018 н.р.)

Пт, 13/10/2017 - 13:53
Графік захисту спеціалістів у 2017-2018 н.р.   Графік захисту спеціалістів у 2017-2018 н.р.  

Графік консультацій викладачів на І семестр 2017–2018 н.р.

Чт, 12/10/2017 - 23:54
Графік консультацій викладачів на І семестр 2017–2018 н.р.  

День відкритих дверей у Видавничо-поліграфічному інституті 2017

Чт, 12/10/2017 - 13:36
Шановні абітурієнти! День відкритих дверей відбудеться 18 листопада, о 12:00 у 8 корпусі (вул. Янгеля, 1/37). Запрошуємо всіх бажаючих! Шановні абітурієнти! День відкритих дверей відбудеться 18 листопада, о 12:00 у 8 корпусі (вул. Янгеля, 1/37). Запрошуємо всіх бажаючих!

Режим роботи КПІ 14-16.10.2017 р.

Чт, 12/10/2017 - 13:25
Про режим роботи Університету у звязку зі святом 14 жовтня 2017 року можна ознайомитись з наказом тут. Про режим роботи Університету у звязку зі святом 14 жовтня 2017 року можна ознайомитись з наказом тут.

Мистецький конкурс «Таланти КПІ»

Вт, 10/10/2017 - 00:00
Шановні студенти та працівники КПІ ім. Ігоря Сікорського! Оголошено конкурс «Таланти КПІ», що відбудеться з 1 листопада по 22 грудня 2017 року (корп. № 7) за номінаціями: живопис, графіка, скульптура, декоративно-прикладне мистецтво та вишивка... Шановні студенти та працівники КПІ ім. Ігоря Сікорського! Оголошено конкурс «Таланти КПІ», що відбудеться з 1 листопада по 22 грудня 2017 року у корпусу № 7 за номінаціями: живопис, графіка, скульптура, декоративно-прикладне мистецтво та вишивка... Проводить конкурс картинна галерея Центру культури та мистецтв. Прийом художніх робіт для участі у щорічному мистецькому конкурсі «Таланти КПІ» до 1 листопада. За всіма довідками звертайтесь до картинної галереї Центру культури та мистецтв до кімнати 201 та за телефоном 204-91-35.

Проведення I атестації 2017-2018 н.р.

Пн, 09/10/2017 - 00:00
До уваги викладачів та студентів! Перша атестація відбудеться з 17.10.2016 р. по 28.10.2017 р. До уваги викладачів та студентів!   Перша атестація відбудеться з 17.10.2016 р. по 28.10.2017 р.

ВПІ сприяє стійкості

Чт, 05/10/2017 - 00:00
На початку  жовтня у Естонії пройшла Осіння школа ResilienceLeague, учасниками якої були викладачі нашої кафедри видавничої справи та редагування ВПІ НТУУ КПІ імені Ігоря Сікорського професор  Лідія Смола та доцент кафедри ВСтаР Євген Магда... На початку  жовтня у Естонії пройшла Осіння школа   ResilienceLeague, учасниками якої  понад 50 представників   Естонії,  Латвії, Литви та України, які обговорювали   сучасну ситуацію у інформаційному просторі та способи   зміцнення суспільства в умовах гібридної агресії   з боку Російської Федерації.              Перед учасниками школи виступила професор кафедри ВСтаР Видавничо-поліграфічного інституту НТУУ КПІ імені Ігоря Сікорського Лідія Смола, яка розповіла учасниками школи про особливості поведінкової психології, наголосивши «всі сучасні війни йдуть за свідомість людей. Слідкуйте за думками інших». На лекції "Вибір. Поведінка. Вплив" Лідія Євстаіївна, авторка публікацій про пропаганду і психології впливу, ставила важливі для суспільства питання: Чи є вибір у людини? Чим обумовлено поведінку? Як моделюється поведінка людини? За її словами, існує кілька стимулів, які володіють значним впливом на дії та мислення людей, серед яких не тільки матеріальний інтерес, а й певні моделі та умови, в яких опиняється людина. Експерт зазначила: "Все сучасні війни ведуться за свідомість людей. Слідкуйте за думками інших." В форматі «сесії нічних сов» перед учасниками Школи своє дослідження «Гібридна агресія Росії: уроки для Європи» представив доцент кафедри ВСтаР Євген Магда, який наголосив, що Росія на сучасному етапі змінюю акценти, намагаючись використати у власних інтересах особливості демократичного устрою країн Європи.    

Виставка «Міжнародна освіта»

Пт, 29/09/2017 - 00:00
17 жовтня 2017 р. відбудеться виставка «Міжнародна освіта», де можна буде дізнатися про освіту за кордоном, прослухати  майстер-класи та презентації від учасників виставки - рейтингових університетів і бізнес-шкіл Європи, Канади та США. 17 жовтня 2017 р. відбудеться виставка «Міжнародна освіта», де можна буде дізнатися про освіту за кордоном, прослухати  майстер-класи та презентації від учасників виставки - рейтингових університетів і бізнес-шкіл Європи, Канади та США. Спілкування з представниками вузів світу відбудеться за адресою: Київ, вул. Пушкінська, 29, готель «Прем'єр Палас». На виставці Ви зможете дізнатися про підготовку до вступу, доступні програми і курси, інформацію про секрети здачі TOEFL, IELTS, GMAT, про гранти і правила прийому в 2017-2018 навчальному році. Захід пройде за підтримки DAAD, CampusFrance. Детальніше тут.

Зустріч студентів із Наталею Плескачевською, менеджером з розвитку персоналу ООО "Метінвестхолдинга"

Ср, 27/09/2017 - 10:16
На днях на кафедру видавничої справи та редагування завітала цікавий гість - Наталя Плескачевська, менеджер напрямку оцінки, навчання та розвитку персоналу ООО "Метінвестхолдинга"... На днях на кафедру видавничої справи та редагування завітала цікавий гість - Наталя Плескачевська, менеджер напрямку оцінки, навчання та розвитку персоналу ООО "Метінвестхолдинга". Наші студенти  мали можливість поспілкуватися з гостею, яка розповідала про те, які існують компанії, що вони очікують від майбутніх працівників, які навички та знання є витребуваними. На лекції обговорювалися питання відмінностей між роботою у великій та маленькій компанії, як долати конфлікти та майбутні кризи. І головне, над чим зараз необхідно працювати, щоб мати кращі можливості реалізувати себе у майбутньому.          

Бібліотека КПІ запрошує на LibraryDay in KPI

Вт, 26/09/2017 - 00:00
Бібліотека КПІ запрошує відзначити LibraryDay in KPI Library Всеукраїнський день бібліотек. 29 вересня - official Library day 30 вересня - non-official Library day...   Бібліотека КПІ запрошує відзначити LibraryDay in KPI Library Всеукраїнський день бібліотек. 29 вересня - official Library day 30 вересня - non-official Library day. У п’ятницю 29 вересня о 14:00 ми запрошуємо вас на зустріч «Бібліотека КПІ сьогодні: створюємо цінність разом». У форматі коротких виступів ми поділимося з Вами нашим баченням Бібліотеки, презентуємо наші проекти та розкажемо, що цікавого відбувається у бібліотеці. У суботу  30 вересня  починаючи з 6:45 йогою на світанку,  запрошуємо до різноманітних заходів протягом усього дня. У програмі: проведення екскурсій, година читання, клуб поетів, інстаміт, шаховий турнір, зустріч із письменником, акустичний концерт та багато іншого.

Зустріч у бібліотеці КПІ з Любомиром Дерешем

Пн, 25/09/2017 - 00:00
27 вересня о 18:00 в Бібліотеці КПІ на Вас чекає літературна зустріч з українським письменником! До КПІ завітає Любко Дереш.. 27 вересня о 18:00 в Бібліотеці КПІ на Вас чекає літературна зустріч з українським письменником! До КПІ завітає Любко Дереш.. Любко Дереш — один із найвідоміших сучасних українських авторів. Головні герої його творів — підлітки та цікаві історії з їхнього життя. Автор намагається правдиво показати життя героїв, тому у творах використовує розповсюджений сучасний сленг та лайливі слова. У деяких уривках сюжет містить містичні елементи і враження підлітків, які перебували під впливом галюциногенних препаратів. Серед його книг "Культ", "Поклоніння ящірці", "Архе", "Трохи пітьми", "Миротворець", Пісні про любов і вічність" тощо.    

Сторінки

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій