Ви є тут

Новини сайту кафедри ВСР (ВПІ)

Підписатися на Новини сайту кафедри ВСР (ВПІ) потік
Адреса URL: http://vsr.vpi.kpi.ua
Оновлене: 17 годин 23 хвилини тому

З Новим Роком!

Нд, 31/12/2017 - 23:35
 Шановні колеги! Щиро вітаємо Вас та Ваші родини з новорічними та різдвяними святами! У Новому році бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя, добробуту, творчої енергії і наснаги... Шановні колеги! Щиро вітаємо Вас та Ваші родини з новорічними та різдвяними святами! У Новому році бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя, добробуту, творчої енергії і наснаги. Хай зорі новорічні подарують Вам щастя, радість та любов. Бажаємо процвітання Вашої справи, творчих успіхів, примноження нових ідей та плідної праці.Хай завжди у Вашій родинній оселі буде злагода і взаєморозуміння. Щасливих та радісних свят!      

Зустріч четвертого курсу з представниками видавничих структур, науково-дослідних інститутів щодо працевлаштування

Пн, 04/12/2017 - 11:06
24 листопада 2017 р. відбулася зустріч бакалаврів четвертого курсу з представниками видавничих структур, науково-дослідних інститутів щодо ситуації на ринку праці, вимог роботодавців до майбутніх фахівців... 24 листопада 2017 р. відбулася зустріч бакалаврів четвертого курсу з представниками видавничих структур, науково-дослідних інститутів щодо ситуації на ринку праці, вимог роботодавців до майбутніх фахівців. Під час обговорення виступила старший науковий співробітник Інституту мовознавства ім. О. О. Потебні, кандидат філологічних наук Т. Файчук, яка розповіла про сучасні тенденції у видавничій, редакторській галузі, про вимоги до редакторів, про очікування роботодавців. Крім того, у ході V Міжнародної наукової конференції "Наукова школа Романа Іванченка" перед студентами 1, 2, 3, 4 курсу виступив із презентацією Директор з розвитку бізнесу В. Краснобріжий, який ознайомив учасників із проблемами та перспективами сучасного рекламного ринку, висвітлив останні закордонні та вітчизняні тенденції у сфері PR, навів численні конкретні приклади, з якими стикаються як рекламодавці, так і рекламісти, виклики, на які їм щодня доводиться відповідати. Під час доповідей відчувалось зацікавлення серед майбутніх випускників, які задавали цікаві та грунтовні питання.        

Проведення IІ атестації 2017-2018 н.р.

Чт, 30/11/2017 - 00:00
До уваги викладачів та студентів! Друга атестація відбудеться з 04.12.2016 р. по 15.12.2017 р. До уваги викладачів та студентів!   Другаа атестація відбудеться з 04.12.2016 р. по 15.12.2017 р.
x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій