You are here

Новини сайту кафедри ВСР (ВПІ)

Subscribe to Новини сайту кафедри ВСР (ВПІ) feed
Updated: 6 hours 31 min ago

З Днем захисника України!

Sat, 14/10/2017 - 15:07
Вітаємо всіх зі святами! З Днем захисника України, зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем українського козацтва! Щиро вітаємо! Вітаємо всіх зі святами! З Днем захисника України, зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем українського козацтва! Щиро вітаємо!    

"Матеріали до курсів" - сервіс електронного каталогу

Sat, 14/10/2017 - 00:00
У бібліотеці КПІ з'явився новий сервіс "Матеріали до курсів"! Цей зручний сервіс електронного каталогу показує матеріали, рекомендовані викладачем до навчального курсу, які є в бібліотеці. Можна відразу зробити замовлення...       У бібліотеці КПІ з'явився новий сервіс "Матеріали до курсів" - це сервіс електронного каталогу, який показує матеріали, рекомендовані викладачем до навчального курсу, які є в бібліотеці. Можна відразу зробити замовлення. Переваги сервісу: - Онлайн доступ з будь-якого місця, у будь-який час, з будь-якого ґаджета - Ознайомлення з усіма рекомендованими викладачем матеріалами, які є у фонді бібліотеки - Можливість одразу замовити потрібну книжку в каталозі бібліотеки Також сервісом можуть скористатися викладачі та додати свій курс! Посилання: https://goo.gl/1MsWSW. Довідки з роботи сервісу ви можете отримати у 9 залі (4 поверх). Тел: (044) 204-96 -72. Електронна пошта: o.kosmina@library.kpi.ua; i.bankovska@library.kpi.ua.  

Графік захисту спеціалістів (випуск 2017-2018 н.р.)

Fri, 13/10/2017 - 13:53
Графік захисту спеціалістів у 2017-2018 н.р.   Графік захисту спеціалістів у 2017-2018 н.р.  

Графік консультацій викладачів на І семестр 2017–2018 н.р.

Thu, 12/10/2017 - 23:54
Графік консультацій викладачів на І семестр 2017–2018 н.р.  

День відкритих дверей у Видавничо-поліграфічному інституті 2017

Thu, 12/10/2017 - 13:36
Шановні абітурієнти! День відкритих дверей відбудеться 18 листопада, о 12:00 у 8 корпусі (вул. Янгеля, 1/37). Запрошуємо всіх бажаючих! Шановні абітурієнти! День відкритих дверей відбудеться 18 листопада, о 12:00 у 8 корпусі (вул. Янгеля, 1/37). Запрошуємо всіх бажаючих!

Режим роботи КПІ 14-16.10.2017 р.

Thu, 12/10/2017 - 13:25
Про режим роботи Університету у звязку зі святом 14 жовтня 2017 року можна ознайомитись з наказом тут. Про режим роботи Університету у звязку зі святом 14 жовтня 2017 року можна ознайомитись з наказом тут.

Мистецький конкурс «Таланти КПІ»

Tue, 10/10/2017 - 00:00
Шановні студенти та працівники КПІ ім. Ігоря Сікорського! Оголошено конкурс «Таланти КПІ», що відбудеться з 1 листопада по 22 грудня 2017 року (корп. № 7) за номінаціями: живопис, графіка, скульптура, декоративно-прикладне мистецтво та вишивка... Шановні студенти та працівники КПІ ім. Ігоря Сікорського! Оголошено конкурс «Таланти КПІ», що відбудеться з 1 листопада по 22 грудня 2017 року у корпусу № 7 за номінаціями: живопис, графіка, скульптура, декоративно-прикладне мистецтво та вишивка... Проводить конкурс картинна галерея Центру культури та мистецтв. Прийом художніх робіт для участі у щорічному мистецькому конкурсі «Таланти КПІ» до 1 листопада. За всіма довідками звертайтесь до картинної галереї Центру культури та мистецтв до кімнати 201 та за телефоном 204-91-35.

Проведення I атестації 2017-2018 н.р.

Mon, 09/10/2017 - 00:00
До уваги викладачів та студентів! Перша атестація відбудеться з 17.10.2016 р. по 28.10.2017 р. До уваги викладачів та студентів!   Перша атестація відбудеться з 17.10.2016 р. по 28.10.2017 р.

ВПІ сприяє стійкості

Thu, 05/10/2017 - 00:00
На початку  жовтня у Естонії пройшла Осіння школа ResilienceLeague, учасниками якої були викладачі нашої кафедри видавничої справи та редагування ВПІ НТУУ КПІ імені Ігоря Сікорського професор  Лідія Смола та доцент кафедри ВСтаР Євген Магда... На початку  жовтня у Естонії пройшла Осіння школа   ResilienceLeague, учасниками якої  понад 50 представників   Естонії,  Латвії, Литви та України, які обговорювали   сучасну ситуацію у інформаційному просторі та способи   зміцнення суспільства в умовах гібридної агресії   з боку Російської Федерації.              Перед учасниками школи виступила професор кафедри ВСтаР Видавничо-поліграфічного інституту НТУУ КПІ імені Ігоря Сікорського Лідія Смола, яка розповіла учасниками школи про особливості поведінкової психології, наголосивши «всі сучасні війни йдуть за свідомість людей. Слідкуйте за думками інших». На лекції "Вибір. Поведінка. Вплив" Лідія Євстаіївна, авторка публікацій про пропаганду і психології впливу, ставила важливі для суспільства питання: Чи є вибір у людини? Чим обумовлено поведінку? Як моделюється поведінка людини? За її словами, існує кілька стимулів, які володіють значним впливом на дії та мислення людей, серед яких не тільки матеріальний інтерес, а й певні моделі та умови, в яких опиняється людина. Експерт зазначила: "Все сучасні війни ведуться за свідомість людей. Слідкуйте за думками інших." В форматі «сесії нічних сов» перед учасниками Школи своє дослідження «Гібридна агресія Росії: уроки для Європи» представив доцент кафедри ВСтаР Євген Магда, який наголосив, що Росія на сучасному етапі змінюю акценти, намагаючись використати у власних інтересах особливості демократичного устрою країн Європи.    

Виставка «Міжнародна освіта»

Fri, 29/09/2017 - 00:00
17 жовтня 2017 р. відбудеться виставка «Міжнародна освіта», де можна буде дізнатися про освіту за кордоном, прослухати  майстер-класи та презентації від учасників виставки - рейтингових університетів і бізнес-шкіл Європи, Канади та США. 17 жовтня 2017 р. відбудеться виставка «Міжнародна освіта», де можна буде дізнатися про освіту за кордоном, прослухати  майстер-класи та презентації від учасників виставки - рейтингових університетів і бізнес-шкіл Європи, Канади та США. Спілкування з представниками вузів світу відбудеться за адресою: Київ, вул. Пушкінська, 29, готель «Прем'єр Палас». На виставці Ви зможете дізнатися про підготовку до вступу, доступні програми і курси, інформацію про секрети здачі TOEFL, IELTS, GMAT, про гранти і правила прийому в 2017-2018 навчальному році. Захід пройде за підтримки DAAD, CampusFrance. Детальніше тут.

Зустріч студентів із Наталею Плескачевською, менеджером з розвитку персоналу ООО "Метінвестхолдинга"

Wed, 27/09/2017 - 10:16
На днях на кафедру видавничої справи та редагування завітала цікавий гість - Наталя Плескачевська, менеджер напрямку оцінки, навчання та розвитку персоналу ООО "Метінвестхолдинга"... На днях на кафедру видавничої справи та редагування завітала цікавий гість - Наталя Плескачевська, менеджер напрямку оцінки, навчання та розвитку персоналу ООО "Метінвестхолдинга". Наші студенти  мали можливість поспілкуватися з гостею, яка розповідала про те, які існують компанії, що вони очікують від майбутніх працівників, які навички та знання є витребуваними. На лекції обговорювалися питання відмінностей між роботою у великій та маленькій компанії, як долати конфлікти та майбутні кризи. І головне, над чим зараз необхідно працювати, щоб мати кращі можливості реалізувати себе у майбутньому.          

Бібліотека КПІ запрошує на LibraryDay in KPI

Tue, 26/09/2017 - 00:00
Бібліотека КПІ запрошує відзначити LibraryDay in KPI Library Всеукраїнський день бібліотек. 29 вересня - official Library day 30 вересня - non-official Library day...   Бібліотека КПІ запрошує відзначити LibraryDay in KPI Library Всеукраїнський день бібліотек. 29 вересня - official Library day 30 вересня - non-official Library day. У п’ятницю 29 вересня о 14:00 ми запрошуємо вас на зустріч «Бібліотека КПІ сьогодні: створюємо цінність разом». У форматі коротких виступів ми поділимося з Вами нашим баченням Бібліотеки, презентуємо наші проекти та розкажемо, що цікавого відбувається у бібліотеці. У суботу  30 вересня  починаючи з 6:45 йогою на світанку,  запрошуємо до різноманітних заходів протягом усього дня. У програмі: проведення екскурсій, година читання, клуб поетів, інстаміт, шаховий турнір, зустріч із письменником, акустичний концерт та багато іншого.

Зустріч у бібліотеці КПІ з Любомиром Дерешем

Mon, 25/09/2017 - 00:00
27 вересня о 18:00 в Бібліотеці КПІ на Вас чекає літературна зустріч з українським письменником! До КПІ завітає Любко Дереш.. 27 вересня о 18:00 в Бібліотеці КПІ на Вас чекає літературна зустріч з українським письменником! До КПІ завітає Любко Дереш.. Любко Дереш — один із найвідоміших сучасних українських авторів. Головні герої його творів — підлітки та цікаві історії з їхнього життя. Автор намагається правдиво показати життя героїв, тому у творах використовує розповсюджений сучасний сленг та лайливі слова. У деяких уривках сюжет містить містичні елементи і враження підлітків, які перебували під впливом галюциногенних препаратів. Серед його книг "Культ", "Поклоніння ящірці", "Архе", "Трохи пітьми", "Миротворець", Пісні про любов і вічність" тощо.    

Навчання та стажування за програмою DAAD

Sun, 24/09/2017 - 20:37
Якщо Ви вирішили навчатися у Німеччині або Вас зацікавило стажування, підвищення кваліфікації у Німеччині, пропонуємо ознайомитися зі стипендіями DAAD  на сайті Інформаційний центр DAAD у Києві або переглянути буклет зі стипендями DAAD чи брошуру "Навчання у Німеччині". Шановні студенти, аспіранти та викладачі. Пропонуємо ознайомитись з програмами DAAD, німецькою службою академічних обмінів, що є посередницькою організацією зовнішньої культурної політики, освітньої та наукової політики, а також розвитку співпраці в галузі вищої школи. Якщо ви вирішили навчатися у Німеччині або Вас зацікавило стажування, підвищення кваліфікації у Німеччині, то більш детально ознайомитися зі стипендіями DAAD можна за посиланням на сайті Інформаційний центр DAAD у Києві або переглянути буклет зі стипендями DAAD, або переглянути брошуру "Навчання у Німеччині". За кордоном DAAD представлений широкою мережею офісів та об´єднань колишніх стипендіатів і пропонує інформацію та консультації. Філії та інформаційні центри (IC) у всьому світі забезпечують контакт з партнерами, а також ефективне спілкування, проведення програм та консультації на місці. Німеччина пропонує численні можливості для навчання та проведення досліджень. Німецькі ВНЗ мають хорошу репутацію у всьому світі. Вони дають важливі імпульси інноваціям та прогресу на світовому рівні. ВНЗ забезпечені сучасним обладнанням, пропонують студентам оптимальні умови для успішного навчання. У вищих навчальних закладах Німеччини навчаються та проводять дослідження близько 250 000 іноземців з усього світу, що становить 11,5% від усіх студентів в Німеччині. За кількістю українці посідають шосте місце поміж всіх іноземних студентів – на сьогодні до німецьких ВНЗ зараховані 8830 українських студентів. Стипендії DAAD пропонують можливість науковцям проводити дослідження та підвищити кваліфікацію у Німеччині. Стипендії DAAD пропонують можливість аспірантам та молодим вченим проводити дослідження та підвищити кваліфікацію у Німеччині. Стипендії DAAD пропонують можливість продовжити вашу академічну освіту у Німеччині на післядипломній програмі. Інформаційний центр у Києві: Національний технічний університет України “КПІ” пр. Перемоги, 37 ( НТУУ "КПІ"), корп. 6, к. 31   тeл./факс: (+38044) 204-82-69    тeл.: (+38044) 204-85-41    e-mail: infodaad.org.ua Національний технічний університет України “КПІ” Лінгвістичний факультет Спільний машинобудівний факультет пр. Перемоги 37, корп. 7, к. 712 e-mail: daad.polytechnikgmail.com

Студентські доробки на практичних заняттях на тему "Соціальна реклама з пропагандою читання"

Fri, 22/09/2017 - 00:00
Студенти-рекламісти групи РЗ-51 в рамках творчих завдань з курсу "Соціологія рекламної та PR-діяльності" продемонстрували свої вміння створювати короткі ролики та постери про такі цікаві відносини між студентом та книгою :)... Студенти-рекламісти третього курсу в рамках творчих завдань з курсу "Соціологія рекламної та PR-діяльності" продемонстрували свої вміння створювати короткі ролики та постери про такі цікаві відносини між студентом та книгою :). Більше робіт можна побачити за цим посиланням: http://vsr.vpi.kpi.ua/uk/navchalna-robota-m/studentski-praktichni-dorobki/303-sotsialna-reklama-z-propagandoyu-chitannya.html.    

Графік відвідування музею 1 курсом

Thu, 21/09/2017 - 09:24
Шановні першокурсники та куратори першого курсу! Відомий графік відвідування музею. РЗ-71 - 21.11.17 о 14:15 (куратор - доц. Литвин А.В.) РЗ-72 - 29.11.17 о 12:20 (куратор - ст.викл. Фісенко Т.В.) СР-71 - 05.12.17 о 14:15 (куратор - доц. Поберезська Г.Г. ) Студенти обов’язково повинні бути з кураторами! Шановні першокурсники та куратори першого курсу! Відомий графік відвідування музею. РЗ-71 - 21.11.17 о 14:15 (куратор - доц. Литвин А. В.) РЗ-72 - 29.11.17 о 12:20 (куратор - ст. викл. Фісенко Т. В.) СР-71 - 05.12.17 о 14:15 (куратор - доц. Поберезська Г. Г. ) Студенти обов’язково повинні бути з кураторами!    

Медогляд 1 курсу

Thu, 21/09/2017 - 09:09
Проведення медичного огляду у 1 курсу відбудеться: 13.10.2017 - СР-71 17.10.2017- РЗ-71, РЗ-72. Підходити  о 14.15 до кімн. 306 студ. поліклініки...  Проведення медичного огляду у 1 курсу відбудеться: 13.10.2017 - СР-71 17.10.2017- РЗ-71, РЗ-72. Підходити до кімн. 306 студентської поліклініки о 14.15. Усім студентам мати паспорт, студентський або залікову книжку.

Зустріч з адміністрацією КПІ

Wed, 20/09/2017 - 00:00
21 вересня 2017 р. о 16.00 відбудеться зустріч адміністрації КПІ ім. Ігоря Сікорського (з ректором, проректором) в ЦКМ + святковий концерт. Запрошуємо студентів та викладачів. 21 вересня 2017 р. о 16.00 відбудеться зустріч адміністрації КПІ ім. Ігоря Сікорського (з ректором, проректором) в ЦКМ + святковий концерт. Запрошуємо студентів та викладачів.

Розклад осінньої сесії для заочників 2017-2018 н.р.

Fri, 15/09/2017 - 00:00
Розклад осінньої сесії для заочників 2017-2018 н.р.     Вже відомий розклад осінньої сесії для студентів-заочників 2017-2018 н.р. Заочна форма навчання,  видавнича справа та редагування  (1, 2, 4, 5 курси)  

Анонс V Міжнародної конференціі "Наукова школа Р.Г.Іванченка"

Tue, 12/09/2017 - 00:00
Шановні науковці, викладачі, аспіранти, студенти! 27 жовтня 2017 року відбудеться чергова Міжнародна конференція "Наукова школа Р.Г.Іванченка" з публікацією тез доповідей та можливістю друку статті в електронному фаховому виданні. З детальними вимогами ознайомитесь тут. Чекаємо на Вашу участь. Шановні науковці, викладачі, аспіранти, студенти! 27 жовтня 2017 року відбудеться чергова Міжнародна конференція "Наукова школа Р. Г. Іванченка" з публікацією тез доповідей та можливістю друку статті в електронному фаховому виданні. Запрошуємо Вас взяти участь у V Міжнародній науково-практичній конференції «Наукова школа Романа Іванченка». Конференція відбудеться 27 жовтня 2017 р. у приміщеннях Видавничо-поліграфічного інституту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (м. Київ). ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ: ●    Григорій Сковорода – мислитель, творець книжної мудрості (до 295-річчя з дня народження). ●    Історія та сучасні тенденції розвитку книговидання. ●    Редагування різних видів видань. ●    Соціокомунікаційні аспекти редагування. ●    Особливості сучасної масової комунікації. ●    Новітні технології в підготовці медійних продуктів.   ●    Рекламна та PR-комунікація в поліграфії, видавництві та книго-розповсюдженні. Мова конференції:  українська, польська, англійська. Для участі в конференції потрібно до 15 вересня 2017  р. надіслати заявку та до 29 вересня тези на адресу Ivanchenkokonf@gmail.com. З детальними вимогами ознайомитесь тут. Чекаємо на Вашу участь.  

Pages

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій