You are here

Новини сайту кафедри ВСР (ВПІ)

Subscribe to Новини сайту кафедри ВСР (ВПІ) feed
Updated: 11 hours 50 min ago

Підсумки першого етапу вступних випробувань на здобуття ступеня магістра

Fri, 13/07/2018 - 12:05
  Шановні студенти! Вже оприлюднено підсумки першого етапу вступних випробувань вступників на здобуття ступеня магістра. Результати вступних випробувань на здобуття ступеня магістра .  

Графік проведення вступних випробувань на магістра 2018

Thu, 31/05/2018 - 00:00
Графік проведення вступних випробувань на магістра 2018  

Програми вступного іспиту до аспірантури

Mon, 14/05/2018 - 00:00
Програми вступного іспиту до аспірантури Програма  вступного іспиту до аспірантури для здобуття наукового ступеня доктор філософії                                                 .   Програма  додаткового вступного іспиту до аспірантури для здобуття наукового ступеня доктор філософії                                                 .  

Привітання з Днем Великої Перемоги!

Wed, 09/05/2018 - 10:45
Вітаємо з Днем Великої Перемоги! Мирного неба над головою, спокою та злагоди на нашій землі! Шануємо та пам'ятаємо всіх, хто пожертвував своїм життям та здоров'ям за мир! Вітаємо з Днем Великої Перемоги! Мирного неба над головою, спокою та злагоди на нашій землі! Шануємо та пам'ятаємо всіх, хто пожертвував своїм життям та здоров'ям за мир!

Екскурсія до музею Ханенків

Thu, 26/04/2018 - 18:49
22 квітня студенти 1 курсу спеціальності «Журналістика» відвідали музей Ханенків. Студенти мали чудову можливість на власні очі побачити унікальну колекцію предметів старовини й мистецтва...     22 квітня студенти 1 курсу спеціальності «Журналістика» відвідали Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків.Це художній музей, який зберігає найбільш значне та систематичне зібрання класичного зарубіжного мистецтва в Україні, яке сьогодні налічує понад 20 тисяч творів. У експозиції представлені всі періоди – середньовічне мистецтво, Ренесанс, бароко, рококо, класицизм. Також музей презентує колекцію давньоєгипетських раритетів.      Студенти мали чудову можливість на власні очі побачити унікальну колекцію предметів старовини й мистецтва, утворену протягом більш ніж сорокарічної збиральницької діяльності Богдана та Варвари Ханенків. Кожен міг відчути неповторну атмосферу старовинного особняку відомих меценатів, що зовні нагадує венеціанське палаццо. Неможливо було оминути вироби з бронзи та слонової кістки, ренесансні меблі, венеційське скло, порцеляну провідних європейських мануфактур, лімозькі емалі та брюссельські шпалери.          Похід до музею не залишив байдужим нікого! Студенти отримали чимало нових емоцій та вражень. Автори:Мельник Іванна та Штефан Анна Група СР-71    

Графік виконання дипломних проектів

Thu, 26/04/2018 - 17:57
Графік виконання дипломних проектів для денної та заочної форм навчання на 2017-2018 н.р. Групи СР-41, СР-42, СР-з41                                                     Групи РЗ-41, РЗ-42, РЗ-43                                                                                   Також більш детально ознайомитися із графіком виконання дипломних проектів   можна за цим посиланням http://vsr.vpi.kpi.ua/uk/navchalna-robota-m/atestatsijni-roboti-studentiv/bakalavri/2018.html    

Відкрита лекція Янішевського О.О.

Wed, 25/04/2018 - 14:04
ОГОЛОШЕННЯ 27 квітня 2018 р. о 10.25 в 96 ауд. 25 корп. відбудеться відкрита лекція  Янішевського Олександра Олександровича з дисципліни „Малі видавничі форми”... ОГОЛОШЕННЯ 27 квітня 2018 р. о 10.25 в 96 ауд. 25 корп. (Володимирська, 7) відбудеться відкрита лекція доцента кафедри видавничої справи та редагування, к. філол. н. Янішевського Олександра Олександровича з дисципліни „Малі видавничі форми”.  

Відкрита лекція Литвин А.В.

Mon, 23/04/2018 - 00:00
ОГОЛОШЕННЯ 25.04.2018 р. о 830 в аудиторії 18 корпусу № 8 відбудеться відкрита лекція Литвин Аеліти Василівни з дисципліни „Психологія соціальних комунікацій”... ОГОЛОШЕННЯ 25.04.2018 р. о 830 в аудиторії 18 корпусу № 8 відбудеться відкрита лекція доцента кафедри видавничої справи та редагування Литвин Аеліти Василівни з дисципліни „Психологія соціальних комунікацій”  на тему „Спілкування як інтеракція”.  

Проходження практики студентами кафедри ВСтаР у рекламному агентстві «Наружка»

Fri, 20/04/2018 - 08:54
Студенти кафедри проходили практику у рекламному агентстві «Наружка». Виконували цікаві завдання та взяли участь у створенні бренду ексклюзивних шарфів «My Scarf»... Студенти кафедри видавничої справи та редагування проходили практику у рекламному агентстві «Наружка» протягом п’яти тижнів. Виконували цікаві завдання та взяли участь у створенні бренду ексклюзивних шарфів «My Scarf». Зокрема, одним із результатів спільної роботи стала фотосесія для бренда, яку виконали студенти в якості фотографів та фотомоделей.   З нашими молодими зірочками тепер можна ознайомитись на сторінках квітневого журналу Космо Леді. Сповнені враженнями практиканти та керівництво агенції, діляться своїми відчуттями: Директор агентства «Наружка» Бобровська Оксана Василівна: «Сподобалось, як студенти плідно працювали над виконанням завдань: створювали логотип, знімали відео як для агентства так і для «My Scarf», робили все «під ключ». Дякую факультету ВПІ за підготовку справжніх професіоналів». Іра: «Було цікаво виконувати різні завдання. Приймати участь у створенні бренду дало мені чудовий досвід при проходженні практики. Бачити, як це відбувається на практиці, а не в теорії - дивовижно». Аня: «За час проходження практики я побачила весь шлях втілення ідеї у життя та мала нагоду зробити це самостійно. Це був дуже корисний досвід для подальшого розвитку к професійній сфері». Женя: «Завдяки практиці я отримав величезний згусток позитивних емоції. В мене прокинулась мотивація до створення і втілення нових ідей. Завершивши практику я тепер знаю, що хочу і мені не лячно рухатись далі». Гліб:   «Я потрапив в дуже добрий колектив і це допомогло мені розкритись. Я виріс на голову вище у своїх навичках. Напевно – завдяки креативним завданням і лояльності начальства. Досвід неперевершений і дуже цікавий». Стася: «Проходження практики дало мені змогу втілити свої ідеї в реальному проекті. Я відчула, що таке працювати в офісі та справлятися з поданими задачами власноруч. Це був дуже крутий досвід».  

Лекція від Надії Трікоз у рамках проекту клубу ADC

Fri, 20/04/2018 - 00:00
18 квітня у рамках проекту клубу  ADC відбулась п’ята завершальна лекція від Надії Трікоз. Лектор поділилась своїм практичним досвідом рекламних кампаній, розповіла основи shopper marketing, зосередила увагу на вивченні інсайтів (запитів) різноманітних компаній, повідомила цікаві речі з психології споживачів... 18 квітня у рамках проекту клубу  ADC   відбулась п’ята завершальна лекція від Надії Трікоз. Пані Надія пропрацювала близько 10 років у рекламному бізнесі (раніше – Grey Ukraine), член Print & Publishing та Media, журі Kyiv International Advertising Festival KIAF КМФР, зараз – креативний директор провідного українського рекламного агентства Geometry Global Ukraine. За її плечима перемоги не на одному рекламному фестивалі КМФР, успішні проекти. Лектор поділилась своїм практичним досвідом рекламних кампаній, розповіла основи shopper marketing, зосередила увагу на вивченні інсайтів (запитів) різноманітних компаній, повідомила цікаві речі з психології споживачів. Вкотре лектори відзначають креативність та запал наших студентів, які активні в обговоренні, талановиті на практиці. Після завершення проекту найактивніші та найуспішніші отримають сертифікати клубу  ADC, що стануть запорукою їхніх подальших перемог та успіхів у власному професійному житті.    

Відкрита лекція Фісенко Т. В.

Thu, 19/04/2018 - 00:00
ОГОЛОШЕННЯ 27.04.2017 р. о 8.30 у 84 аудиторії корпусу № 8 відбудеться відкрита лекція  Фісенко Тетяни Вікторівни з дисципліни „Агенційна журналістика”. ОГОЛОШЕННЯ 27.04.2017 р. о 8.30 у 84 аудиторії корпусу № 8 відбудеться відкрита лекція  Фісенко Тетяни Вікторівни з дисципліни „Агенційна журналістика”.    

Відкрита лекція Головко О.А.

Wed, 18/04/2018 - 00:00
ОГОЛОШЕННЯ 19 квітня 2018 р. о 10.25 в 106 ауд. 8 корп. відбудеться відкрита лекція старшого викладача кафедри видавничої справи та редагування Головко Ольги Анатоліївни з дисципліни „Комп'ютерна графіка”. ОГОЛОШЕННЯ 19 квітня 2018 р. о 10.25 в 106 ауд. 8 корп. відбудеться відкрита лекція старшого викладача кафедри видавничої справи та редагування Головко Ольги Анатоліївни з дисципліни „Комп'ютерна графіка”.  

Відкрита лекція Гусак О.О.

Wed, 18/04/2018 - 00:00
ОГОЛОШЕННЯ 19 квітня 2018 р. о 12.20 в 22 ауд. 8 корп. відбудеться відкрита лекція старшого викладача кафедри видавничої справи та редагування Гусак Ольвії Олександрівни з дисципліни «Новітні медіа» на тему «Цифрова безпека журналіста». ОГОЛОШЕННЯ 19 квітня 2018 р. о 14.15 в 22 ауд. 8 корп. відбудеться відкрита лекція старшого викладача кафедри видавничої справи та редагування Гусак Ольвії Олександрівни з дисципліни «Новітні медіа» на тему «Цифрова безпека журналіста».  

Наші студенти про лекцію Клеменса Шелля і Штефана Шохера

Mon, 16/04/2018 - 12:32
У студентів ВПІ вкотре з’явився шанс почути цінні поради від європейських журналістів. Для мене найцікавішими моментами лекції були практичні поради, як зробити свою історію цікавою та інформативною, як пристосувати журналістський матеріал до високих європейських стандартів та як уникнути негативного сприйняття своєї історії. Надзвичайно сподобалось, що лекція була інтерактивною, адже гості запропонували нам написати кодекс журналіста. Більш того, я змогла «підтягнути» свій рівень англійської, поспілкувавшись із носіями мови.                                                                                                                                Анна Штефан, СР-71

Конкурс на «Новий логотип для ВПІ»

Mon, 16/04/2018 - 10:38
Шановні студенти! ВПІ оголосив конкурс на «Новий логотип для ВПІ»! Необхідно створити власний логотип для факультету. Роботи прийматимуться до 5 травня включно... Шановні студенти! ВПІ оголосив конкурс на «Новий логотип для ВПІ»! Необхідно створити власний логотип для інституту. Зробити це можна за допомогою різних графічних редакторів, онлайн-редакторів, намалювати від руки тощо. Усі Ваші цікаві ідеї будуть прийняті та розглянуті, тому залучайтеся, творіть! Декілька найкращих робіт будуть розміщені на сайті ВПІ для того, щоб обрати переможця! Роботи надсилати на пошту: vpi.media.group@gmail.com P.S. На переможця чекає подарунок! Тож поспішай і не соромся, це твій шанс проявити себе! Також не забувайте керуватися основними правилами при розробці логотипу:  

Workshop з журналістської етики від Клеменса Шелля і Штефана Шохера

Fri, 13/04/2018 - 00:00
13 квітня, відбувся воркшоп з журналістської етики від Клеменса Шелля і Штефана Шохера для студентів кафедри ВС та Р. Під час лекції було приділено увагу проблематиці свободи слова в Україні ... Цієї п’ятниці, 13 квітня, відбувся воркшоп з журналістської етики від Клеменса Шелля і Штефана Шохера для студентів кафедри видавничої справи та редагування. Штефан Шохер з 2003 року працює в міжнародному відділі австрійської щоденної газети «KURIER».Спеціалізується на висвітленні Східної Європи, Середньої Азії та Близького Сходу, автор численних матеріалів про події в Білорусі, Україні, на Близькому Сході та в Афганістані, в тому числі про конфлікти в цих регіонах. Пан Клемент Шелль понад 15 років веде тренінги для журналістів та керує проектами журналістських обмінів. Тривалий час був директором програми «Medien – Mittler zwischen den Völkern» («Медіапосередники між народами») для журналістів з нових країн-членів ЄС, а потім і з країн Східного партнерства. Співпрацює з «Deutsche Presseagentur».   Особливу увагу під час воркшопу лектори приділили проблематиці свободи слова в Україні та викликам для журналістів, а також журналістській етиці. Студенти взяли жваву участь в обговоренні та практичній частині воркшопу.

Відгуки студентів про лекцію з Владиславою Денис

Thu, 12/04/2018 - 09:49
  Storytelling від Владислави Денис 4 квітня у нас продовжився цікавий та пізнавальний курс лекцій від ADCUkraine.На цей раз у ролі лектора була чудова та енергійна жінка, яка в рекламному бізнесі вже понад 15 років. Професійний копірайтер, радіожурналіст, телережисер та, окрім цього, креативний директор агентства CheilUkraine – Владислава Денис. Лектор виступила з темою, яка не є новою для нашої спеціалізації, проте досить актуальною для майбутньої професії. Storytelling – технологія, за допомогою якої створюють історії та завдяки якій передають потрібну інформацію з метою впливу на емоційну та мотиваційну сферу слухачів, що особливо доречно для якісної довгострокової рекламної кампанії. Як завжди, сподобалася стильна та цікава презентація, цього разу був наявний динамічний відеоряд, аби ми могли не тільки поверхово розібрати теорію, але й щоб була змога застосувати її на практиці, аналізуючи відеоматеріал. На лекції ми разом з доповідачем розбирали основні компоненти під час створення якісного storytelling, які можна розділити на такі пункти:       - ідея;       - подія;       - конфлікт;       - напруга;       - характер. Також прийшли до висновку, що будь-яка історія повинна мати конфлікт,  оскільки без нього сприймати таку історію ніхто не буде, адже людей цікавить напружена ситуація та те, як її позбутися різними шляхами. Дуже сподобалися в цьому випадку слова сценариста студії Pixar, Єндрю Стентона, який каже, що «Драма - це передбачення, змішане з невизначеністю». Для себе з цієї лекції я винесла те, що популярність storytelling в тому, що люди жвавіше реагують на  конкретних людей, аніж на знеособлені факти. Відбувається це через те, що в основі сприйняття лежить ідентифікація. Поставити себе на місце іншої людини легше, ніж сприймати сухі факти. Історія про один конкретний нещасний випадок завжди викличе більший резонанс, ніж суха статистика.Саме можливість ідентифікувати себе з іншою людиною змушує нас дивитися кіно і серіали, жертвувати гроші на лікування, читати книги й обговорювати новини.                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Томіна Крістіна, РЗ-51 4 квітня у Видавничо-поліграфічному інституті пройшла лекція Владислави Денис, яка поділилася зі студентами своїми знаннями. Владислава працює у рекламній сфері більше п’ятнадцяти років,  зараз вона займає посаду креативного директора в рекламній компанії «CheilUkraine», тому їй було що розповісти майбутнім журналістам та рекламістам на цій зустрічі. Завдяки цікавому знайомству, студенти змогли дізнатися, що має бути врекламному ролику, щоб споживач захотів придбати товар та запам’ятав компанію, яка його виробляє. Золоті правила «сторітейлінгу», побудови рекламних повідомлень та уміння працювати з майбутніми покупцями – важлива інформація, яку слухачі чудово засвоїли дякуючи не тільки Владиславі, але і влучним візуальним прикладам, адже кожна теза була підкріплена рекламним роликом, що сприяло кращому розумінню теоретичного наповнення лекції. Пані Денис не тільки розповідала та показувала, але й дала змогу студентам проявити себе, розмовляючи з ними та даючи завдання, завдяки чому молодь отримала змогу почути коментарі спеціаліста та навчитися краще подавати інформацію іншим людям. Лекція була насичена прикладами, завдяки яким теорія сприймалася краще, атмосфера була тепла та кожен студент точно почув для себе щось корисне, що може допомогти в майбутньому.                                                                                                                           Гончаренко Марія, РЗ-62            

Лекція креативного директора Isobar Ukraine Володимира Кобця

Wed, 11/04/2018 - 00:00
11 квітня в рамках проекту клубу  ADC  Ukraine відбулася відкрита лекція Володимира Кобця – креативного директора Isobar Ukraine, присвячена розробленню та проведенню інтегрованих комунікаційних кампаній... 11 квітня в рамках проекту клубу  ADC  Ukraine для студентів кафедри видавничої справи та редагування відбулася відкрита лекція Володимира Кобця – креативного директора Isobar Ukraine, присвячена розробленню та проведенню інтегрованих комунікаційних кампаній, методам зацікавлення цільової аудиторії, створенню креативних рекламних рішень, в основі яких лежать цифрові технології. За плечами Володимира – понад 8 років роботи в рекламі, досвід успішної співпраці з такими клієнтами, як Unilever, Pepsico Ukraine, Effes Ukraine, Universal Bank, MТС, чимало соціальних проектів. Студенти дізналися, що справжній креативник має знати, звідки брати неординарні ідеї й натхнення, а також мусить уміти розв’язувати конфлікти, працювати в команді і навіть знаходити тих, хто здатен ризикнути поголитися в повітрі, стрибаючи з парашутом. Адже реклама – це не лише красиві слогани й кольорові рекламні щити, а й серйозний та відповідальний бізнес. Натхненна лекція завершилася під гучні оплески аудиторії, а охочі закріпити почуте на практиці отримали веселе домашнє завдання розрекламувати… найкисліший у світі лимон!    

Графік проведення IІ атестації

Tue, 10/04/2018 - 00:00
До уваги викладачів та студентів! Друга атестація відбудеться з 07.05.2018 р. по 18.05.2018 р.

Відкрита лекція Владислави Денис - креативного директора Chail Ukraine

Fri, 06/04/2018 - 09:23
4 квітня в рамках проекту клубу  ADC  Ukraine для студентів кафедри видавничої справи та редагування відбулась відкрита лекція Владислави Денис – креативного директора Chail Ukraine, яка виклала основи вдалого копірайтингу рекламних текстів...   4 квітня в рамках проекту клубу  ADC  Ukraine для студентів кафедри видавничої справи та редагування відбулась відкрита лекція Владислави Денис – креативного директора Chail Ukraine, яка виклала основи вдалого копірайтингу рекламних текстів. Студенти заворожено слухали родзинки сторітелінгу на захопливих прикладах з рекламних кампаній провідних агенцій світу. Важливо, що емоційний та натхненний виклад матеріалу був підкріплений цікавими та яскравими відео, які досконально проаналізувала доповідачка. Виклад матеріалу урізноманітнено елементами ділової гри, під час якої наші студенти проявили себе креативними й творчо обдарованими особистостями, майстерно застосувавши для цього базові знання, отримані під час навчального процесу. Уже традиційно лекція завершилась на позитивних та натхненних емоціях з обіцянками продовжувати творчу співпрацю та заохочувати  найобдарованіших студентів, які успішно виконають практичне завдання лектора, до подальшого супроводу в професії.  

Pages

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій