Ви є тут

Новини сайту ДНВР

Підписатися на Новини сайту ДНВР потік
Адреса URL: http://dnvr.kpi.ua
Оновлене: 20 годин 36 хвилин тому

Тест на ВІЛ. Підсумки.

Пт, 25/05/2018 - 12:35
В Соцслужбі КПІ 74 свідомих КПІшника дізналися свій ВІЛ-статус! Усі бажаючі приєдналися до тренінгу “Профілактика ВІЛ та формування толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних людей” від БО “Об’єднання підлітків і молоді “Тінерджайзер” та дізналися всю правду про СНІД, розвінчали міфи про шляхи передачі ВІЛ, подивились інтерактивне кіно та круті соціальні ролики та інтерв’ю, дізналися як же насправді правильно користуватися чоловічими презервативами! Усі учасники акції отримали презервативи та лубриканти, брошурки і листівки з корисною інформацією, а дівчата ще отримали подаруночки від журналу “ТОБІ”! Кожен бажаючий пригостився чаєм з печивом, домашнім варенням і фруктами Дуже дякуємо нашим партнерам – Представництву Фундації АнтиСНІД США в Україні «AHF» та БО “Об’єднання підлітків і молоді “Тінерджайзер” і звісно ж окрема подяка медичним сестрам Поліклініки КПІ (Гриценко Олені та Рябенко Людмилі) та найкращим волонтерам Соцслужби!

Міжнародна літня студентська школа програмування на базі “Ужгородського національного університету”

Чт, 24/05/2018 - 12:21
З 8 по 16 серпня 2018 року на базі “Ужгородського національного університету” буде проведено ІІІ Міжнародну літню студентську школу з програмування. Координатори школи: Завідувач кафедри інформаційних управляючих систем та технологій Міца Олександр Володимирович тел.: (0312) 65-52-50; e-mail: alex.mitsa@uzhnu.edu.ua Декан факультету інформаційних технологій Повхан Ігор Федорович e-mail: f-it@uzhnu.edu.ua  

Київської студії «Планета Печворк»

Чт, 24/05/2018 - 11:17
З 22 травня запрошуємо до картинної галереї ЦКМ на виставку нових робіт  з печворку (клаптикового шиття) майстрів Київської студії «Планета Печворк», які представлять різноманітні жанрові вироби у популярних та авторських техніках з використанням новітніх художніх розробок та традиційних технологій. Виставка триватиме до 15 червня.

Підсумки соціально-профілактичної акції «День Донора КПІ ім. Ігоря Сікорського»

Чт, 24/05/2018 - 10:36
До Студентської соціальної служби КПІ ім. Ігоря Сікорського завітало 46 КПІшників, 37 з яких стали донорами крові!  Силами Університету було забрано 16,65 літрів крові на потреби Київського міського центру крові, що забезпечує кров’ю та її компонентами медичні заклади столиці.  Дуже дякуємо усім КПІшникам, що прийняли участь у нашій благодійній акції з донорства крові!

Академічна стипендія

Пн, 21/05/2018 - 20:21
Шановні студенти, завтра 22 травня 2018 року ви отримаєте академічну стипендію.

Тест на ВІЛ в ССС

Пн, 21/05/2018 - 14:39
24 травня (у четвер) з 14:00 до 18:00 відбудеться соціально-профілактична акція «Пройди тест на ВІЛ у своєму ВНЗ!» з безкоштовного анонімного експрес-тестування на ВІЛ-інфекцію усіх бажаючих студентів, аспірантів, викладачів та співробітників КПІ ім. Ігоря Сікорського з метою виявлення та профілактики ВІЛ/СНІДу серед університетського загалу. Експрес-тести робляться через забір крові з пальця і дозволяють дізнатися результат за 10-15 хвилин! Акція відбудеться в Студентській Соціальній Службі КПІ ім. Ігоря Сікорського (ССС) за адресою: вул. Борщагівська, 144, 20 гуртожиток КПІ ім. Ігоря Сікорського (окремий вхід зліва біля «Шерлок паб»). Добровільно. Тільки за згодою, рішення ухвалюється самостійно. Анонімно. Без пред’явлення будь-яких документів. Конфіденційно. Не розголошуючи отриману інформацію від клієнта. Швидко. Результат тесту вже за 15 хвилин. Безкоштовно. Тестування на ВІЛ доступне для кожного. Доброзичливо. Без осуду і упередження. Якщо з тобою трапилася хоча б одна ризикована ситуація з цього переліку: – незахищений секс без презервативу; – спільне або повторне використання шприців, голок та інструментів при нанесенні татуювань, пірсингу, манікюрі, педикюрі, медичних маніпуляціях, вживанні наркотиків. Не зволікай – здай тест на ВІЛ — дізнайся свій статус! У списку країн, що лідирують за темпами зростання епідемії ВІЛ/СНІДу, Україна займає одне з перших місць! З кожним роком збільшується відсоток передачі вірусу при сексуальних контактах – зараз це вже більше половини випадків (більше 60% випадків інфікування на сьогодні)! Перед та після тестування учасникам акції буде надано медико-психологічне консультування з питань профілактики ВІЛ/СНІДу. Під час акції всі її учасники отримають презервативи та брошури, буклети або листівки, що пропагують здоровий спосіб життя з метою розвитку свідомого ставлення до свого здоров’я, популяризації здорового способу життя та підвищеної усвідомленості ризику захворювання на ВІЛ/СНІД, а також профілактики даних захворювань в університеті. Акція відбудеться за підтримки постійних партнерів ССС – Представництва Фундації «Анти СНІД США в Україні».

День Донора в КПІ

Пн, 21/05/2018 - 14:37
23 травня з 9:30 до 15:00 в ССС відбудеться Благодійна акція з донорства крові “День Донора в КПІ”, що стала вже традиційною в нашому університеті. Акція відбудеться на потреби Київського міського центру крові, що забезпечує компонентами крові медичні заклади м. Києва.  Саме тому, Студентською соціальною службою КПІ ім. Ігоря Сікорського заплановано проведення благодійної акції з донорства крові для Київського міського центру крові, щоб силами КПІшників забезпечити можливість поповнити запаси донорської крові та її компонентів для лікарень столиці. Всі учасники акції проходитимуть вступний інструктаж з донорства крові та безкоштовне вірусологічне (на ВІЛ – інфекцію, гепатити В і С та сифіліс), біохімічне та клінічне обстеження крові, огляд терапевта та отримають необхідні документи про здачу крові та 73 грн компенсації на обід. Під час проведення даної акції планується поповнення Бази донорів крові КПІ ім. Ігоря Сікорського, яка використовується для приватних звернень КПІшників, що потребують донорської крові. Памятайте, що навіть одна Ваша донація може врятувати чиєсь життя! Приходьте! Чекаємо на вас в ССС за адресою: вул. Борщагівська, 144, 20 гуртожиток, окремий вхід зліва (біля “Шерлок паб”). Реєструйся на День Донора КПІ: https://docs.google.com/forms/d/1lNezFKKkuar8fSD3uLd8EdSt8M6MHc3eeHLuqg_2YNg/viewform?edit_requested=true УВАГА! Донором може стати лише повнолітній громадянин України!При собі обов’язково мати ПАСПОРТ Захід спрямований на популяризацію донорського руху серед студентської молоді в рамках Державної програми сприяння розвитку донорства в Україні та має на меті підвищення соціального статусу університету шляхом прояву соціальної відповідальності.

Міжнародні студентські змагання з пегонів автономних роботів за правилами “РОБОРЕЙС”

Пн, 21/05/2018 - 12:55
14-16 вересня 2018 року  на базі Одеського національного політехнічного університету відбудуться міжнародні студентські змагання з пегонів автономних роботів за правилами “РОБОРЕЙС”. Заявки на участь у міжнародних студентських змаганнях з перегонів автономних роботів будуть прийматися до 1 вересня 20188 року за адресою: 65044,  м. Одеса,  просп. Шевченка, 1 Детальна інформація на сайті: http://ics_conf.tilda.ws/ Контактна особа: Блінов Ігор Павлович тел. (048) 7058476 e-mail: blinov@opu.ua

Літня школа для студентів “Механотроніка в машинобудуванні”

Пн, 21/05/2018 - 12:30
13-19 червня року на базі кафедри прикладної гідроайромеханіки і механотроніки КПІ ім. Ігоря Сікорського буде проведено літню школу для студентів “Механотроніка в машинобудуванні”. Детальну інформацію можна дізнатись на сайті: http://pgm.kpi.ua/uk/novyny/item/222-litnya-shkola-201 Обов’язкова онлайн-реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/16wmrKPz2v6ZwbhiYIUClQAR96e7yNC0KDOFeCmriUf4/viewform?edit_requested=true Координатори школи: професор Губарев Олександр Павлович та професор Узунов Олександр Васильвич. телефон/факс: (044) 204-884-64, 204-82-54 e-mail: gubarev@i.ua Відповідальний за поселення – доцент, заступник директора ММІ Гришко Ігор Анатолійович, контактний телефон 097-66702-788    

Всеукраїнський забіг “Зелена миля 2018”

Чт, 17/05/2018 - 14:13
Шановні студенти! Міністерство освіти і науки України спільно зі Спортивною студентською спілкою України та Національним олімпійським комітетом України запрошує вас прийняти участь у Всеукраїнському забігу “Зелена миля 2018” серед студентської молоді. Забіг відбудеться  01 червня 2018 року о 11.00, одночасно в усіх регіонах України на центральних вулицях міст, селещ або паркових зонах, стадіонах та інших місцях.

Публічна панельна дискусія на тему «Кібербезпека та дезінформація в Україні та на Заході»

Ср, 16/05/2018 - 13:10
Шановні студенти! Запрошуємо Вас взяти участь у публічній панельній дискусії з провідними світовими експертами: Генералом Кітом Александером, Головним виконавчим директором та президентом IronNet Cybersecurity, директором Агентства Національної Безпеки (2005-2014); Джаредом Коеном, Автор бестселерів, колишній радних двох Державних секретарів США та Головний виконавчий директор Jigsaw; Тоомасом Хендріком Ільвесом, Президентом Естонії (2006-2016 рр.) Модератором дискусії виступить Енн Епплбаум, експерт з міжнародних відносин, лауреат Пулітцерівської премії. Тема панельної дискусії: «Кібербезпека та дезінформація в Україні та на Заході» Коли: Четвер, 24 травня, 2018, 17:00-18:30 (реєстрація з 15:30), Місце: Конференц-зала Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справ, велика актова зала (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 2) У вас буде можливість не тільки послухати світових експертів, а також поставити своє питання. Для участі у лекції необхідно зареєструватись за посиланням до 16:00 понеділка, 21 травня 2018р. Ви отримаєте підтвердження реєстрації на вашу електронну пошту у вівторок, 22 травня. Кількість місць обмежена. Лекція проходитиме англійською мовою з синхронним перекладом на українську.

Всеукраїнський форум “Молодь України – інтелектуальний потенціал нації”

Вт, 15/05/2018 - 12:31
За ініціативою Молодіжного крила ГО “Народні збори України” з нагоди Дня науки в Україні 18 травня 2018 року у Києві відбудеться Всеукраїнський форум “Молодь України – інтелектуальний потенціал нації”. Місце проведення: Український дім (вул. Хрещатик, 2)

Школа молодого вченого – 2018 “Крок до успіху в науково-інноваційній діяльності”

Вт, 15/05/2018 - 12:12
16-18 травня 2018 року проводиться Школа молодого вченого – 2018 “Крок до успіху в науково-інноваційній діяльності”. Місце проведення:     -Зала 12 Науково-технічної бібліотеки ім. Г.І. Денисенка, -ауд. 5, корпю 8, ВПІ. З програмою заходу можна ознайомитись тут  

Відкритий чемпіонат КПІ ім. Ігоря Сікорського з гирьового спорту

Пн, 14/05/2018 - 17:37
11 травня 2018 року в Спорткомплексі КПІ, зал важкої атлетики, відбувся Відкритий чемпіонат КПІ ім. Ігоря Сікорського з гирьового спорту. Учасники змагались в різних категоріях. Участь брали як чоловіки так і жінки. Всього чемпіонат зібрав більше 50 спортсменів з різних закладів вищої освіти м. Києва, які змагались за призові місця. Спортсмени змагались в двох вправах, а саме: довгий цикл та ривок. В категоріях: чоловіки – до 65, 70, 75, 80, 90 кг. та понад 90 кг.; дівчата – до 60, 70 кг. та понад 70 кг. Вітаємо переможців та бажаємо успіхів в майбутньому!

Конкурси X Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті», 23-25 жовтня 2018 р.

Пн, 14/05/2018 - 17:08
Шановні студенти та працівники КПІ ім. Ігоря Сікорського! Запрошуємо Вас до участі в конкурсах Десятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті». Початок реєстрації – 26 квітня 2018 р. Останній день подання конкурсних робіт –  21 вересня 2018 р., для участі в номінації «Створення сучасного електронного підручника (посібника)» – 14 вересня 2018 р. Оголошення результатів конкурсів – 23 жовтня 2018 р. Переможцям конкурсів вручаються нагорода «Лідер інновацій в освіті», золоті, срібні та ронзові медалі, дипломи. Пакет документів на участь у конкурсах виставки за посиланням http://innovosvita.com.ua/index.php/uk/contest Виставка «Інноватика в сучасній освіті» відбудеться в Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13, метро «Арсенальна»): 23-24 жовтня 2018 р. – 10.00 – 18.00, 25 жовтня 2018 р. – 10.00 – 16.00 Бажаємо учасникам успішної підготовки конкурсних робіт і гідних перемог! Із питань участі в конкурсах виставки звертайтесь у Оргкомітет: Компанія «Виставковий Світ» Тел.: +38 044 498-42-04, 498-42-05, +38 067 656-51-89 або пишіть нам expo@vsvit.com.ua

Конкурс “Королева КПІ 2018”

Пн, 14/05/2018 - 12:27
10 травня 2018 року  в Центрі культури та мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся конкурс “Королева КПІ 2018”. Перемогу отримала студентка ІТС – Ксенія Дорогань. Віце королевою КПІ стала студентка ВПІ – Руслана Стрилець.

Відбулися урочисті збори з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення й 73-ої річниці Великої Перемоги

Чт, 10/05/2018 - 10:10
8 травня в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» відбулися урочисті збори з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення й 73-ої річниці Великої Перемоги. Учасники зборів хвилиною мовчання вшанували пам’ять студентів і співробітників університету, які не повернулися з полів Другої Світової війни, та тих, хто вже в наші часи загинув у боях на Сході України. Серед тих, хто цього дня зібрався в Залі Вченої ради університету, не лише ветерани Другої Світової війни, але й учасники бойових дій на Донбасі, ветерани тилу, діти війни, ветерани Збройних Сил, сьогоднішні захисники України. Окрім сторінок біографії, пов’язаних з обороною Вітчизни, їх об’єднує ще й належність до сім’ї київських політехніків, адже, незалежно від віку і стажу роботи, всі вони пов’язали життя з навчанням і роботою в КПІ. Їх тепло привітали ректор університету академік НАН України Михайло Згуровський, курсант Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації КПІ ім. Ігоря Сікорського Анастасія Брика, голова громадської організації «Ветеран КПІ» ветеран Збройних Сил полковник Юрій Нестеренко.   Від імені учасників урочистостей курсанти Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації поклали квіти до монументу студентам, викладачам і співробітникам Київського політехнічного інституту, які загинули на полях Другої Світової війни, та до меморіальної дошки київським політехнікам, які загинули в боях на Сході України. Завершилися збори концертною програмою, що її підготували для ветеранів колективи Центру культури і мистецтв університету – учасники вокальної студії «Натхнення» (художній керівник Євгенія Барабошина), народного ансамблю танців «Політехнік» (художній керівник Уляна Захарова), вокального ансамблю «Сьоме почуття» (художній керівник Світлана Токар – Чірікалова) та дитячої хореографічної студії «Постолята» (художній керівник Уляна Захарова). ©http://kpi.ua

Навчання в Республіці Казахстан

Ср, 09/05/2018 - 10:56
Уряд Республіки Казахстан в рамках угоди між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти і науки Республіки Казахстан про співпрацю в галузі освіти і науки виділяє в 2018-2019 навчальному році 40 стипендій для навчання громадян України. Документи потрібно подати до 11 травня 2018 року. Деталі – Казахстан Анкета – Анкета Казахстан

КИЇВСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ ВУЛИЧНИХ КУЛЬТУР «БЕЗМЕЖНІСТЬ ВУЛИЦЬ»

Ср, 09/05/2018 - 10:49
19 травня 2018 року з 10.00 до 22.00 год. на території Арки Дружби Народів (Хрещатий парк) відбудеться Київський  фестиваль вуличних культур «Безмежність вулиць». Вулична культура це зрозуміла дружня мова, якою держава, батьки, суспільство можуть спілкуватися з молоддю. В основі кожного напрямку вуличної культури є поняття поваги та саморозвитку. Спортивний характер змагань мотивує розвиватися фізично та сприяє позитивній соціалізації. В основі «культур дії» головний принцип «бийся за допомогою творчості, а не зброї», що доводить найціннішу значущість вуличних культур – пропаганду миру! Неформальні види спорту та дозвілля вже обійшли за популярність інші види визнаного масового спорту, а столиця стала епіцентром найяскравіших заходів. Подібний фестиваль вперше буде проведено у форматі «рівний рівному». Лідери провідних урбан-культур спільно із представниками Київської міської влади об’єднаються з метою проведення масштабного свята, де кожен представник вуличних культур зможе проявити себе у яскравому дійстві, продемонструвати свою індивідуальність, креативність і безмежність можливостей. Вже з 10.00 години на вас чекають неймовірні показові виступи та змагання у семи дисциплінах:  баскетбол 3х3,  брейкінг, воркаут, BMX, скейтбордінг,  роллерблейдинг, футбольний фрістайл. О 15:30 годині розпочнеться основна шоу-програма, яка складатиметься з фінальних ігор і батлів, видовищних конкурсів, виступів найкращих спортсменів та завершиться о 21:00 годині концертом популярного реп-виконавця Ярмака. На глядачів фестивалю також  чекають креативні фото-зони, майстер-класи, фуд-корти та різноманітні активності. Організатор заходу – Київський молодіжний центр. Захід проводиться за підтримки депутата Київської міської ради А. Шлапак, Управління молоді та спорту КМДА. Нагадуємо також, що 26 травня 2018 року на Київському стадіоні НСК «Олімпійський» відбудеться Фінал Ліги чемпіонів УЄФА 2018 року. Напередодні чемпіонату до Києва прибудуть туристи та вболівальники з усього світу. Тож столиця має можливість зустріти їх вражаючим заходом, який дозволить утвердити м. Київ як молодіжну столицю Європи та вкотре продемонструвати спортивний та творчий потенціал нашої держави. Вхід безкоштовний. Контакти: bv.fest.kyiv@gmail.com (093) 81-522-81 Станіслав  – загальна інформація по фестивалю (093) 600-95-06 – Вікторія –  акредитація ЗМІ та інформаційне партнерство (до 18.05. 20:00)

Сторінки

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій