Ви є тут

Новини сайту ДНВР

Підписатися на Новини сайту ДНВР потік
Адреса URL: http://dnvr.kpi.ua
Оновлене: 1 година 11 хвилин тому

День Японії у Києві

Пн, 13/08/2018 - 11:43
«Дні Японії» довго подорожували Україною: насолоджувались львівською кавою у 2014 році, купалися в одеському морі у 2015, гуляли найдовшою у Європі набережною у Дніпрі у 2016 та танцювали біля Вінницьких фонтанів у 2017… Кияни неодноразово питали нас: «Коли ж настане черга нашого міста?» І ми пообіцяли, що на 5-й рік нарешті і столиця відчує на собі японський колорит. А ми (як справжні самураї) завжди дотримуємось обіцянок. Тож цього року 7 вересня «День Японії» пройде у Києві! Де? На території найбільшого кампусу в Україні – КПІ ім. Ігоря Сікорського Для кого? Для тебе та твоїх друзів Що на тебе чекає? • Виставка японського дизайну • Перший відкритий показ фільму про пригоди японця в Україні • Україна та Японія через призму об’єктиву • Японська чайна церемонія під відкритим небом • Заняття з японської мови • Поради з еко-лайфстайлу • Майстер-класи та демонстрації японських мистецтв Це та багато іншого на «Дні Японії»! Хочеш стати волонтером фестивалю? Пиши на пошту uajc@kpi.ua Day of Japan for KPI

Інформація від ВП “Рівенська АЕС” ДП “Енергоатом”

Пн, 30/07/2018 - 12:44
Шановні студенти! В рамках співпраці з вищими навчальними закладами ВП “Рівенська АЕС” ДП “Енергоатом” проводить профорієнтаційну роботу з метою підготовки фахівців за потребами підприємства. На поточний момент та в перспективі у ВП “Рівенська АЕС” є потреба у фахіфцях за напрямами: “Атомна енергетика”, Теплоенергетика”, “Електричні станції”, “Електротехнічні системи електроспоживання”, Автоматизоване управління технологічними процесами” та інші. За детальною інформацією звертатись: м. Вараш, Рівенська область, Тел.: (03636) 644 74, 643 49 e-mail: office@rnp.atom.gov.ua

“Perspektywy Women in Tech Summit 2018”

Пн, 30/07/2018 - 09:28
“Perspektywy Women in Tech Summit 2018” – це унікальна подія в Центральній та Східній Європі та Центральній Азії, присвячена жінкам-студентам та фахівцям зі сфери IT. Очікуються рекордні 1000 учасників з Польщі, інших країн Європейського Союзу та України, Білорусі, Росії, Казахстану, Узбекистану та Таджикистану. Саміт стане центром обговорення майбутнього технологій та внеску жінок у цю життєво важливу сферу. Сайт конференції: https://www.womenintechsummit.pl/ Саміт стане першим в своєму роді місцем зустрічі талановитих жінок з галузі технологій. Учасники зможуть послухати лекції та зустрітися з керівниками найбільших світових технологічних компаній, освіжити свої знання та отримати можливості для професійного розвитку. Марія Габріель, Комісар ЄС з питань цифрової економіки та суспільства, буде спеціальною гостею Саміту. Паралельно з Самітом буде проводитись Ярмарок кар’єри за участі провідних технологічних компаній, де особливий акцент робиться на підтримці жінок. Університети та ІТ факультети будуть представляти свої досягнення та встановлювати контакти з високотехнологічними підприємствами. Освітній Фонд Perspektywy разом з партнерами підготував гранти, які дозволять талановитим українкам безкоштовно взяти участь у конференції. Отже, Вам є 18 років? Ви –  студентка, випускниця або аспірантка?  Ви вивчаєте такі напрямки як IT, автоматика, роботика, електроніка, мехатроніка, телекомунікації в одному з університетів України та плануєте побудувати свою кар’єру в галузі технологій? Або ж Ви закінчили навчання не більше ніж 5 років тому на напрямку IT /комп’ютерні технології? Ви вільно володієте англійською мовою? Якщо Ваша відповідь на ці питання – “так”, то Ви можете подати заявку на грант та отримати шанс взяти участь у події безкоштовно! Що покриває грант? повна участь у двох днях конференції; матеріали конференції; участь у вечірньому заході; доступ до Ярмарки кар’єри та нетворкінгового простору; гарантоване покриття автобусного перевезення з Києва; проживання в Варшаві під час конференції.  Як подати заявку на отримання гранту? Подача заявок відбувається через сайт Саміту “Perspektywy Women in Tech Summit 2018”. В подальшому заявки будуть розглядатися оргкомітетом при Українсько-Польському центрі КПІ ім. Ігоря Сікорського. Заявки подаються за посиланням: https://www.womenintechsummit.pl/international-students-application Організатори вибиратимуть одержувачів грантів, оцінюючи якість їхніх заявок – кількість наявних грантів обмежена (100). Заявки на отримання грантів приймаються до 25.09.2018, інформація про результати буде надіслана аплікантам електронною поштою. Додаткова інформація: Anna Bidnyuk anna_bidnyuk@ukr.net Daryna Sokolova d.sokolova@perspektywy.pl

ХІІ пленер Націоналного студентського союзу з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичноговиховання студентської молоді

Ср, 11/07/2018 - 14:14
З 22 по 27 серпня 2018 року Всеукраїнська молодіжна громадська організація “Національний студентський союз” спільно із Львівським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Колегією студентів і аспірантів Національного університету “Львівська політехніка” проводитимуть ХІІ пленер Націоналного студентського союзу з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичноговиховання студентської молоді. Масце проведення планеру – навчально-оздоровчий табір “Політехнік-3” Національного університету “Львівська політехніка” (с.Коблеве Березанського району Миколіївської області) Інформація про захід розміщена на веб-порталі Національногоуніверситету “Львівська політехніка”  http://lp.edu.ua/ Співголови оргкомітету: Анастасія Козак (тел. 096-365-91-47) Анатолій Ігнатович (тел. 032-276-05-89, 067-603-80-03)

Німецько-український обмін молоддю “Investmtnts snto the future: EU decentralisation experience for the sake of changes”

Ср, 11/07/2018 - 12:37
Шановні студенти! З 29 липня по 5 серпня  2018 року Всеукраїнська молодіжна громацька організація “Національний студентський союз” спільно з німецькою фундацією “Пам’ять, відповідальність та майбутнє” (EVZ) проведуть німецько-український обмін молоддю “Investmtnts snto the future: EU decentralisation experience for the sake of changes”. Зацікавлені студенти та аспіранти, які бажають взяти участь у проекті, просимо до 12 липня 2018 року надіслати на електронну адресу upravlinsport@gmail.com біографічну довідку та лист-мотивацію щодо участі у проекті із зазначенням власного досвіду щодо участі у процесі децентралізації. Координатор проекту – начальника Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України Анатолій Ігрнатович (тел. 067-603-80-03, електронна адреса upravlinsport@gmail.com)  

Освітня програма “Насіння для майбутнього” від компанії Хуавей Україна

Пн, 02/07/2018 - 11:18
Запрошуємо студентів взяти участь в освітній програмі «Насіння для майбутнього» від компанії Хуавей Україна з навчальною поїздкою до Китаю. Поїздка відбудеться з 22 жовтня по 2 листопада, всі витрати (переліт в обидва боки, проживання, харчування) покриває приймаюча сторона. Вимоги до кандидатів: 3-6 курс навчання; спеціальність відноситься до інформаційних технологій та комунікацій; базові знання щодо побудови та принципів роботи мобільних мереж; високі досягнення у навчанні (середній бал не нижче 4); рівень володіння англійською – В1; лідерські якості, активна участь у науковій роботі та громадському житті. Дедлай подачі заявок: 5 вересня. Детальніше у Листі.

Премія Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва

Пн, 25/06/2018 - 09:28
22 травня 2018 р. в Колонній залі КМДА відбулося нагородження премією Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва у 2018 р. Від КПІ ім. Ігоря Сікорського отримали премію наступні рекомендовані працівники та студенти: 1. Витвицький Віктор Миронович – Аспірант Інженерно-хімічного факультету, за наукові досягнення 2. Клименко Тетяна Євгенівна – К.т.н., старший викладач Видавничо-поліграфічного інституту, за наукові досягнення 3. Костик Сергій Ігорович – К.т.н., асистент Факультету біотехнології і біотехніки, за наукові досягнення 4. Талімонова Надія Леонідівна – К.т.н., старший викладач Видавничо-поліграфічного інституту, за наукові досягнення 5. Туришева Оксана Олегівна – К.філол.н., доцент Факультету лінгвістики, за наукові досягнення 6. Максимчук Дар’я Андріївна – Методист 2 категорії відділу організаційно-виховної роботи, Студентська соціальна служба, за внесок у розвиток молодіжного руху 7. Немченко Кирило Володимирович – Студент Інституту телекомунікаційних систем, за внесок у розвиток молодіжного руху 8. Ольховик Ілля Володимирович – Студент Фізико-технічного інституту, за наукові досягнення Вітаємо лауреатів! Бажаємо Вам нових досягнень, перемог та успішних ідей. Нехай Ваша праця завжди буде високо оцінена, а робота приносить задоволення!

22 червня – День Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Чт, 21/06/2018 - 12:02
Шановні політехніки! Щороку 22 червня наш народ вшановує світлу пам’ять  мільйонів українців, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю. Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про тих, хто відстояв перемогу в тій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір. Вічна пам’ять загиблим. Честь і слава живим героям! Ректорат, профспілки, рада ветеранів.

Стипендія!

Вт, 19/06/2018 - 13:48
Шановні студенти! 21 червня 2018 року буде нараховано стипендію.

Запрошення на 2-й літній табір YOU Camp – Youth, Opportunities, Unity

Вт, 19/06/2018 - 12:11
Друзі, Стипендіальна програма Фонду Віктора Пінчука «Завтра.UA» та Фундація Coca-Cola запрошують студентів із усіх регіонів України на 2-й літній табір«YOU Camp – Youth, Opportunities, Unity». Захід відбудеться 10-14 липня 2018 року на березі Київського моря.  YOU Camp є продовженням успішної співпраці Фонду Віктора Пінчука з Фундацією Coca-Cola. У 2013-2015 роках Фондом Віктора Пінчука за підтримки Фундації Coca-Cola був організований екологічний табір «Завтра.UA Climate Change Camp», в рамках якого стипендіати програми «Завтра.UA» мали можливість привернути увагу громадськості до екологічних проблем та запропонувати стимули для їх рішення. Учасники табору зберуться разом для розробки проектів з метою покращення та об’єднання країни. YOU Camp – гарна можливість для індивідуального та професійного розвитку. YOU Camp надасть учасникам практичні навички з розробки та реалізації проектів, отримати менторську підтримку від експертів різних галузей, допоможе встановити нові корисні контакти. Студенти дізнаються, як збирати дані та обробляти інформацію, розробляти ефективні бізнес-плани, збирати кошти, а також презентувати проекти клієнтам і громадськості. Найкращі ініціативи отримають від Фонду Віктора Пінчука фінансову підтримку для реалізації у громадах по всій Україні. До участі запрошуються студенти 1-6 курсів. Щоб подати заявку на конкурс, необхідно заповнити форму та додати до неї мотиваційного листа. Заявки приймаються до 25 червня 2018 року. 100 учасників табору будуть обрані на конкурсній основі та отримають підтвердження своєї участі 27 червня 2018 року. 50 студентів з тимчасово переміщених університетів із окупованих територій Сходу України та 50 – із університетів інших регіонів зберуться разом для розробки проектів, спрямованих на соціальну інтеграцію молоді в Україні. Проживання, харчування та транспортні витрати покривають організатори. В разі виникнення додаткових питань, наші контакти: Тел. +38 044 490 48 39 e-mail: info@zavtra.in.ua FB: https://www.facebook.com/Zavtra.UA/

Подання на отримання стипендій Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України

Пт, 15/06/2018 - 19:17
Відділ стипендіального забезпечення приймає подання від студентів на отримання академічних стипендій Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України. Подання приймаються до 26.06.2018 року включно каб. 1-06 корп. 31. Контактний телефон 204 94 16. Зразок подання у доданому файлі.

Оpen air “Comeback with Radio KPI”

Пт, 15/06/2018 - 14:23
13.06 команда Радіо КПІ провела open air “Comeback with Radio KPI”, музичний фестиваль усіх жанрів музики з 80х і дотепер. Молоді виконавці виступали з 17.00 біла 18 корпусу КПІ з сучасними каверами на популярні пісні різних часів, а також співали свої улюблені та авторські пісні на відкритому мікрофоні. Наші гості отримали гарну можливість послухати, заспівати, насолодитись атмосферою, а також прийняти участь в розіграші, який відбувався під час заходу. Всією командою Радіо КПІ, ми дякуємо всім, хто став частиною фестивалю, хто підтримував нас і допомагав під час проведення.

Лекція «Площа та вежа: мережі, ієрархії, інновації та революція»

Пн, 11/06/2018 - 12:54
Друзі! Запрошуємо Вас взяти участь у публічній лекції Ніла Фергюсона – історика, письменника, старшого наукового співробітника Гуверівського інституту Стенфордського університету та Центру європейських досліджень Гарвардського університету. Тема лекції: «Площа та вежа: мережі, ієрархії, інновації та революція» Коли: п’ятниця, 22 червня, 2018, 16:00-17:00 (реєстрація з 15:00) Місце: Київська міська галерея мистецтв «Лавра» (Лаврський провулок, 9, Київ) У вас буде можливість не тільки послухати експерта зі світовим ім’ям, а також поставити своє питання. Для участі у лекції необхідно зареєструватись за посиланням до 17 червня2018р. Ви отримаєте підтвердження реєстрації на вашу електронну пошту у вівторок, 19 червня. Кількість місць обмежена. Лекція проходитиме англійською мовою з синхронним перекладом на українську. Із нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами! З повагою, Фонд Віктора Пінчука

Запрошення на публічну лекцію та дискусію за участі Ніла Фергюсона

Пн, 11/06/2018 - 11:39
Друзі! Запрошуємо Вас взяти участь у публічній лекції Ніла Фергюсона – історика, письменника, старшого наукового співробітника Гуверівського інституту Стенфордського університету та Центру європейських досліджень Гарвардського університету. Тема лекції: «Площа та вежа: мережі, ієрархії, інновації та революція» Коли: п’ятниця, 22 червня, 2018, 16:00-17:00 (реєстрація з 15:00) Місце: Київська міська галерея мистецтв «Лавра» (Лаврський провулок, 9, Київ) У вас буде можливість не тільки послухати експерта зі світовим ім’ям, а також поставити своє питання. Для участі у лекції необхідно зареєструватись за посиланням до 17 червня 2018р. Ви отримаєте підтвердження реєстрації на вашу електронну пошту у вівторок, 19 червня. Кількість місць обмежена. Лекція проходитиме англійською мовою з синхронним перекладом на українську. Із нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами! З повагою, Фонд Віктора Пінчука

Соціально-профілактична акція «КПІшнику, ти маєш знати!»

Пт, 08/06/2018 - 11:05
04 червня  2018 р. ССС розпочато акцію в рамках якої у будні з 10:00 до 13:00 та з 14:00 до 17:00 кожен бажаючий КПІшник може отримати профілактичні роздаткові матеріали в ССС: презервативи, лубриканти, інформаційні матеріали з ціллю профілактики ВІЛ/СНІДу, туберкульозу, гепатитів В і С, захворювань, що передаються статевим шляхом серед університетського загалу. Акція триватиме до 22 червня 2018 р. включно. ССС заплановано розповсюдити 1 000 презервативів, 1 000 лубрикантів та 3 000 інформаційних матеріалів: брошур «Тест на ВІЛ зберігає життя» та буклетів «Абетка самозахисту». Акція проходить за підтримки постійних партнерів ССС — Міжнародного благодійного фонду «Альянс громадського здоров’я» та Представництва Фундації «АнтиСНІД США» в Україні.  

Екскурсія в Фонді Президентів України

Пт, 08/06/2018 - 10:59
06 червня 2018 р. відбулася екскурсія для студентів та співробітників КПІ ім. Ігоря Сікорського в Фонді Президентів України при Національній бібліотеці України ім. В. І. Вернадського. ЇЇ відвідали волонтери Студентської Соціальної Служби КПІ ім. Ігоря Сікорського – студенти ПБФ та ФБМІ у якості заохочення за свою волонтерську діяльність у соціальних проектах вишу та бажаючі співробітники Університету – соціальні педагоги 4, 7, 11, 13 та 14 гуртожитків Студмістечка та методист 2-ї категорії Студентської Соціальної Служби КПІ ім. Ігоря Сікорського. На екскурсії КПІшники дізналися, що документний фонд Фонду Президентів України поділяється на бібліотечний, архівний фонди та колекцію «Подарунки президентам України». Саме бібліотечний фонд (обсяг фонду 6 678 прим. книг) складається з двох колекцій: «Інститут президентства» (поч. ХХ ст. – 2010 р.) – документні матеріали, які відображають державну, суспільно-політичну діяльність, життя та творчість президентів України та іноземних держав, матеріали про досвід функціонування інституту президентства, довідкові видання, енциклопедії, словники, що можуть стати в нагоді під час роботи з виданнями, а також видання на електронних носіях інформації. До колекції належать також видання зі вступним словом або вітанням президентів України безпосередньо цьому виданню або з нагоди події, якій присвячено видання. Особливе місце посідають видання виступів та промов президентів України. Окремо слід зазначити місце в фонді авторських видань президентів України Л.М. Кравчука, Л.Д. Кучми, В.А. Ющенка, В.Ф. Януковича. Найдавнішими виданнями колекції є роботи М. C. Грушевського 1905–1921 рр. (31 прим.). Видання з дарчими написами (70-ті рр. ХХ ст. – 2010 р.) визначальною ознакою для формування колекції є наявність дарчого напису або автографу, зробленого: на ім’я Президента України від: 1) вітчизняних адресатів, а саме: державних та політичних діячів, діячів культури та спорту, науковців, істориків та правознавців, а також пересічних громадян; 2) зарубіжних адресатів, зокрема, президентів інших держав, глав держав, відомих діячів політики, культури, науки, представників української діаспори, пересічних громадян і т.д.; на ім’я осіб, причетних до виконання Президентом України його державних обов’язків (Глави Адміністрації Президента України і т.д.); Фонду Президентів України від президентів України та презентовані Фонду. Документи колекції видань з дарчими написами є універсальними за своєю тематикою. Архівний фонд (1992 – 2010 рр.) (обсяг фонду 750 справ) – спеціальне колекційне зібрання документів на всіх видах носіїв інформації (паперові, машинозчитувані, кіно-, фото-, фоно-, відеодокументи) з особистих архівів Президентів України, що перебували у їхній приватній власності (і не входять до номенклатури справ державного архіву Президентів України) та інших осіб, до повноважень яких належить допомога Президентам України у виконанні їх державних обов’язків. До складу архівного фонду увійшли документи, отримані від Адміністрації Президента України, поздоровчі документи – листи, листівки, телеграми, вітальні адреси тощо, надіслані президентам України закордонними та вітчизняними кореспондентами з нагоди міжнародних, державних свят України та особистих подій в житті президента; звернення до Президента України громадян з найважливіших життєвих проблем і відгуки на їх вирішення тощо. За складом документи згруповані в архівні справи (листи, листівки та телеграми), вітальні адреси, документи на електронних носіях (CD та DVD), відеокасети, аудіокасети, грамплатівки та фотоальбоми, фотопозитиви та фотонегативи. Найцікавішою для КПІшників, авжеш, видалася колекція «Подарунки президентам України» (обсяг фонду близько 1500 документів) – документи, пов’язані з життям та діяльністю президентів України, інших державних високопосадовців. Серед експонатів різноманітні твори мистецтва, як, наприклад: предмети народних промислів (вишиванки, дерев’яні скриньки, килими, вази, посуд тощо), музичні інструменти, декоративна зброя (шаблі, мечі, булави тощо), картини (виконані різними техніками на полотні, шовку, папірусі, з використанням каміння, гаптовані тощо), предмети одягу (мантії, національний одяг тощо), макети військової техніки, почесні нагороди та відзнаки президентів України, скульптури та нумізматичні експонати тощо. Дана колекція є не просто зібранням документів, а свого роду об’ємною панорамою діяльності найвищих керівників України. Серед експонатів у Фонді представлені подарунки президентам України з різних куточків світу: США, Великобританія, Італія, Іспанія, Аргентина, Литва, Естонія, Польща, Грузія, Казахстан, Таджикистан, країни Азії та Далекого Сходу тощо. Зазвичай у якості подарунку виступають предмети, що найбільшою мірою виражають національний колорит країни, або ж є символами міст, організацій, установ і т.п.

Національна програма стажування в центральних органах виконавчої влади

Чт, 07/06/2018 - 09:27
Кабінет Міністрів Запрошує студентів останнього року навчання бакалаврських, магістерських програм та випускників (не раніше за 2013 рік випуску) Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» взяти участь у конкурсному відборі учасників «Національної програми стажування в центральних органах виконавчої влади»! Національна програма стажування в центральних органах виконавчої влади створена за ініціативи Першого віце-прем’єр-міністра Степана Кубіва та ухвалена Урядом 23 травня 2018 року. 1 червня 2018 офіційно починається конкурсний відбір, а подати заявку можна до 23.59 12 червня. Програма передбачає 3-місячне (кінець червня – кінець вересня 2018 року) стажування в: секретаріаті Кабінету міністрів Міністерстві інфраструктури Міністерстві енергетики та вугільної промисловості Міністерстві юстиції Міністерстві закордонних справ Міністерстві економічного розвитку і торгівлі Міністерстві молоді та спорту. Під  керівництвом наставників, якими стануть заступники міністрів, директори департаментів та генеральні директори директоратів, майбутні стажери будуть залучені до розробки політик, аналізуватимуть інформацію та офіційні документи, готуватимуть презентації та інформаційні довідки, побачать, як працює Держава та зроблять вклад у її розвиток. По завершенню терміну стажування, усі учасники отримають довідку про проходження стажування, а найкращі стажери – рекомендації та зможуть взяти участь у конкурсі на заміщення вакантних посад на державну службу. Зареєструватися для участі та ознайомитись з детальними умовами Програми можна на офіційному сайті: http://interns2018.org.ua/

Графік вручення дипломів магістрам 2018 р.

Вт, 05/06/2018 - 10:37
Факультет/інститут Дата вручення Час вручення Місце вручення РТФ 8.06.2018 р. 12.00 Зал Вченої Ради, ксрп. № 1 ХТФ 8.06.2018 р. 14.00 Велика Хімічна, корп. № 4 ІТС 9.06.2018 р. 10.00 Зал Вченої Ради корп.. № 1 ВПІ 11.06.2018 р. 14.00 Зал Вченої Ради, корп.. № 1 ФМФ 11.06.2018 р. 14.00 Корп. № 7, ауд. 421 ФАКС 12.06.2018 р. 10.00-12.00 Зал Вченої Ради, корп..№ 1 ММІ 12.06.2018 р. 12.00 Зал Вченої Ради, корп.. № 1 ФБМІ 12.06.2018 р. 15.00 Зал Вченої Ради, корп.. № 1 ФБТ 12.06.2018 р. 16.00 Велика Хімічна, корп.. № 4 ПБФ 13.06.2018 р. 10.00 Зал Вченої Ради, корп.. № 1 ФЕА 13.06.2018 р. 14.00 Зал Вченої Ради. корп.. № 1 ФЕЛ 15.06.2018 р. 9.00 Зал Вченої Ради, корп.. № 1 ІФФ 15.06.2018 р. 15.00-17.00 Зал Вченої Ради, корп.. № 1 ФММ 15.06.2018 р. Цілий день Зал Вченої Ради,корп.. № 1 ІХФ 18.06.2018 р. 15.00 Зал Вченої Ради, корп.. № 1 ФТІ 18.06.2018.р. 16.30 Зал Вченої Ради, корп.. № 1 ФІОТ 19.06.2018 р. 14.30 Зал Вченої ради, корп.. № 1 ЗФ 20.06.2018 р. 12.00 Зал Вченої ради, корп.. № 1 ІЕЕ 20.06.2018 р. 15.00 Зал Вченої ради, корп.. № 1 ТЕФ 22.06.2018 р. 12.00 Зал Вченої ради, корп.. № 1 ІПСА 22.06.2018 р. 15.00 Зал Вченої ради, корп.. № 1 ФПМ 22.06.2018 р. 15.00 Зал Вченої Ради, корп.. № 1

Сторінки

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій