Ви є тут

Мистецький конкурс «Таланти КПІ» – 2013


2013.12.12 Урочисте закриття І частини конкурсу «Таланти  КПІ»

12 грудня у виставковій залі корпусу № 7 відбулося урочисте закриття І частини щорічного мистецького конкурсу «Таланти КПІ», із врученням дипломів переможцям та подяк учасникам виставки. На підставі рішення журі переможцями стали:

ЖИВОПИС

  • Наталія Лопухова – старший викладач ВПІ (І місце);
  • Анна Андрющенко – студентка 5-го курсу ВПІ, СМВ-91 (І місце);
  • Ада Ізволенська – викладач кафедри нарисної геометрії (ІІ місце);
  • Ірина Шеховцова – старший викладач кафедри менеджменту та маркетингу ФММ, керівник студії «Інновація» (ІІ місце);
  • Ольга Кухар – студентка 1-го курсу ФМФ, ОМ-31 (ІІ місце);
  • Тетяна Гнітецька – доцент кафедри НГІКГ (ІІІ місце);
  • Аліна Медведчук – методист І категорії (служба вченого секретаря) (ІІІ місце);
  • Єлизавета Воронкова – студентка 4-го курсу ФТІ, ФЕ-01 (ІІІ місце).

ГРАФІКА

  • Інна Козак – студентка 5-го курсу ВПІ, СГ-31м (І місце);
  • Лідія Петрова – студентка 4-го курсу ВПІ, СГ-01 (І місце);
  • Надія Чигарських – учасниця студії «Гармонія» (І місце);
  • Ганна Завадська – учасниця студії «Гармонія» (І місце);
  • Тетяна Малік – студентка 3-го курсу ВПІ, СГ-11 (ІІ місце);
  • Крістіна Ярош – студентка 3-го курсу ВПІ, СГ-11 (ІІ місце);
  • Тарас Щербина – студент 6-го курсу ВПІ, СГ-81 (ІІ місце);
  • Ольга Бернтал – студентка 6-го курсу ВПІ, СГ-81м (ІІІ місце);
  • Анастасія Тіщенко – студентка 6-го курсу ВПІ, СГ-81м (ІІІ місце).

ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО

  • Євген Дзебас – співробітник студмістечка (столяр) (І місце);
  • Вікторія Ваколюк – студентка 2-го курсу ФТІ, ФІ-23 (І місце);
  • Володимир Пушкін – завідувач лабораторій кафедри інженерної екології (ІІ місце);
  • Катерина Вовчук – методист Картинної галереї ЦКМ (ІІ місце);
  • Катерина Ходак – студентка 6-го курсу ХТФ, ХЕ-81 (ІІ місце);
  • Оксана Ягнюк – студентка 4-го курсу ВПІ, СГ-01 (ІІІ місце);
  • Альона Ястремська – студентка 4 курсу ВПІ, СГ-01 (ІІІ місце);
  • Олена Поліщук – студентка 4-го курсу ВПІ, СГ-01 (ІІІ місце);
  • Антоніна Кізлова – старший викладач кафедри історії ФСП (ІІІ місце).

ВИШИВКА

  • Олена Кліменко – доцент кафедри економіки та підприємництва ФММ (І місце);
  • Катерина Пєтушкова – служба енергоменеджменту (інженер І категорії) (І місце);
  • Тетяна Сокіл – студентка 6-го курсу ФММ, УІ-81 (І місце);
  • Марія Скрипченко – викладач-асистент ФММ (ІІ місце);
  • Лідія Лисак – прибиральниця 7-го корпусу НТУУ «КПІ» (ІІ місце);
  • Альона Цвіркун – студентка 2-го курсу ФММ, УІ-21(ІІ місце);
  • Надія Шевчук – старший викладач кафедри економіки та підприємництва ФММ (ІІІ місце);
  • Анна Кокорєва – студентка 3-го курсу ФММ, УК-11 (ІІІ місце);
  • Оксана Завальна – студентка 4-го курсу ФММ, УВ-02 (учасниця студії «Інновація») (ІІІ місце).

Висловлюємо вдячність співробітникам 7-го корпусу за допомогу в організації та проведенні конкурсу, а також службі охорони за сумлінне виконання своїх обов’язків щодо забезпечення збереження експонатів виставки.

Інф. Картинної галереї ЦКМ

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій