Ви є тут

Фотоконкурс розпочався


2012.03.28 Урочисте відкриття ІІ  частини мистецького конкурсу "Таланти КПІ"

28 березня у виставковій залі корпусу №7 відбулося урочисте відкриття ІІ частини мистецького конкурсу "Таланти КПІ", де були представлені фотографії та роботи з комп'ютерної графіки (близько 400 робіт, виконаних 58 учасниками). Виставку відкрив заступник проректора з науково-педагогічної роботи Ростислав Пашов.

Традиційно роботи приймалися за темами: "Види КПІ", "Світ навколо нас" та "Студентське життя".

Професійний рівень виставки не поступається минулорічній. Свої неординарні роботи з комп'ютерної графіки вперше представив на конкурсі професор Lon David Kaufmann, що викладає в нашому університеті web-дизайн на факультеті прикладної математики в рамках Міжнародної програми Fulbright. Його роботи вирізняються не лише філософським змістом, а й оригінальним оформленням (вони роздруковані на акрилі під товстим шаром скла, а їх кінцева форма вирізана за допомогою лазера). Своєю високою професійністю відрізняються роботи студента ММІ Тараса Скрипника, дебютанта нашого конкурсу. Доцент ПБФ Сергій Нечай представив цього року не лише свої роботи, а й роботи своїх учнів, що займаються у фотогуртку під його керівництвом. Вражають роботи на тему "Види КПІ",  Ади  Ізволенської. Серед наймолодших учасників – учень Політехнічного ліцею Анатолій Войтко та дебютантка нашого конкурсу десятирічна Анастасія Марченко. Її роботи з комп'ютерної графіки, виконані у дещо міфічному стилі, нікого не залишають байдужим.

Наприкінці квітня журі оцінить роботи та визначиться із переможцями.

Виставка триватиме до кінця квітня. Свої враження та побажання можна висловити у книзі відгуків, що знаходиться у виставковій залі.

Інформація картинної галереї

[анонс - до 23.03.12] Оголошується ІІ частина мистецького конкурсу «ТАЛАНТИ КПІ»

Центр культури і мистецтв НТУУ «КПІ», картинна галерея оголошує ІІ частину мистецького конкурсу «ТАЛАНТИ КПІ» за 2011/2012 навчальний рік. Приймаються фотороботи на теми:

  • «Моя прекрасна Україна»
  • «Студентське життя»
  • «Світ навколо нас»
  • Роботи з комп’ютерної графіки

Роботи подавати до 23 березня 2012 р.

Довідки: Центр культури і мистецтв НТУУ «КПІ», картинна галерея, к.201, т.204-91-35.

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій