Ви є тут

Шановні колеги! [До Дня науки]Третьої суботи травня ми відзначаємо День науки. Це наше з вами свято, день, що органічно увійшов до календаря знаменних дат нашого дослідницького університету.

Сучасний світ – це, до певної міри, світ наукових досягнень і розвинених технологій. Вони, у кінцевому підсумку, визначають нині рівень цивілізації людства. У таких умовах забезпечити економічне зростання держави можна лише спираючись на розвиток науки і техніки.

Передумовою цього є плекання і постійне вдосконалення системи підготовки кваліфікованих кадрів, здатних не лише працювати з сучасними технологіями, а й пропонувати власні шляхи розв'язання все нових проблем, які з регулярністю маятника постають перед суспільством. Мало не щороку з'являються нові сфери науки і технологій, які потребують відходу від традиційних поглядів на таку підготовку. Це, у свою чергу, змушує нас шукати і реалізовувати нові, креативні методики навчання. Вони мають ґрунтуватися на передових наукових дослідженнях, надто – у вищому технічному навчальному закладі.

Для нашого університету з його славними традиціями і потужними науковими школами це особливо важливо. Адже як у системі української  освіти, так і в системі вітчизняної науки ми вже посіли своє власне місце. В багатьох галузях – це місце безумовного лідера. Цим ми завдячуємо не лише нашим видатним попередникам, але й нинішнім науково-педагогічним працівникам, дослідникам, докторантам, аспірантам і студентам, які гідно несуть звання київських політехніків. Усім вам, дорогі друзі!

Тож кожному з вас, шановні колеги, я бажаю успіхів на нелегкому, але такому щасливому шляху наукових пошуків і знахідок. Нехай ніколи не зраджує вас жага до нових знань, нехай завжди супроводжує натхнення. Міцного здоров'я вам, життєвої енергії і нових досягнень в улюбленій справі!

З Днем науки вас, дорогі друзі!

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій