Ви є тут

Фінал Кубку м. Києва з футзалу серед студентських команд ВНЗ

фінал Кубку м. Києва з футзалу серед студентських команд ВНЗ

19 квітня 2018 року відбувся фінальний матч розіграшу Кубку міста Києва з футзалу серед студентських команд Вищих навчальних закладів, в якому зустрілися збірні команди «Політехнік» та НПУ ім. М. Драгоманова. За результатами відчайдушного двобою спортсмени КПІ ім.Ігоря Сікорського із рахунком 2:0 - переможці Кубка Києва з футзалу!

Чудова гра наших хлопців, і неймовірна підтримка вболівальників (ІСЗЗІшники, вам особлива подяка за завзяття) - стали подарунком спортивному життю нашого університету та міста.

Дякуємо Футбольній асоціації студентів Києва та всім, хто прийшов підтримати футзалістів.

[19.04.2018 | 15:00] Не пропустіть фінал Кубку м. Києва з футзалу серед студентських команд ВНЗ!

19 квітня 2018 року відбудеться фінальний матч розіграшу Кубку міста Києва з футзалу серед студентських команд Вищих навчальних закладів, в якому зустрінуться збірні команди «Політехнік» (НТУУ "КПІ ім. І. Сікорського") та НПУ ім. М. Драгоманова, який почнеться о 15:00 в Центрі фізичного виховання та спорту НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського» за адресою вул. Верхньоключова 1/26. Матч пройде під егідою Футбольної асоціації студентів міста Києва.

Розпочнеться спортивне свято з нагородження переможців і призерів XV Чемпіонату та Першості м. Києва з футзалу серед студентських команд ВНЗ. На заході будуть присутні представники керівних складів університетів, органів місцевої влади, засобів масової інформації, партнерів організаторів змагань та підтримка команд на трибунах у вигляді близько однієї тисячі вболівальників.

Також слідкуйте за трансляцією фінального матчу та нагородженням у прямому ефірі на телеканалі X-Sport, яка почнеться о 15:00.

Запрошуємо всіх вболівальників на кульмінаційну подію всього футзального сезону під егідою ФАСК.

Офіційний партнер ФАСК: TM Parimatch  
Партнери ФАСК: АБ "Укргазбанк", "Українська страхова група", ТОВ "Перша приватна броварня", ТОВ "Міленіум спорт", Всеукраїнська футбольна асоціація студентів.

Генеральний інформаційний партнер - ХSPORT.

Інформаційний партнер – SPORT.UA

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій