Науковці ВПІ – лауреати премії Президента України

Чимало студентів-випускників Київської політехніки обирають шлях  у науку, втілюють свої дослідження у життя. Кращі наукові роботи, серії робіт єдиної тематики, відкриття та винаходи окремих авторів і колективів отримують державну підтримку у вигляді премій та грантів.

Нове життя дизельних двигунів

Наприкінці XX століття все більша кількість автомобілів комплектувалась дизельними двигунами, які є більш економічними, ніж бензинові.

Теніс у КПІ: виховуємо змагальність

Викладачі кафедри фізичного виховання ФБМІ нашого університету докладають багато зусиль, щоб заняття з фізвиховання приносили студентам максимум користі, сприяли  зміцненню здоров'я та емоційній розрядці.

У промінні Віфлеємської зірки

У залі засідань Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського 24 січня відбулась непересічна мистецька подія. У програмі заходів з відзначення 100-річчя національної злуки "Благословенна соборність України" гостями університету стали учасники Клубу "Співуча родина" міського Будинку вчителя.

Зустріч з керівництвом Державної акціонерної холдингової компанії «АРТЕМ»

31 січня КПІ ім. Ігоря Сікорського» відвідали представники керівництва Державної акціонерної холдингової компанії «АРТЕМ» на чолі з виконувачем обов’язків її Президента – Голови правління Антоном Карпенком.