На засіданні Вченої ради: 02.03.2015

2 березня відбулося чергове засідання Вченої ради університету. Розпочалося воно з поздоровлення ювіляра – академіка Академії технологічних наук України, професора кафедри теплотехніки та енергозбереження, д.т.н., професора Валентина Андрійовича Єрошенка.

Жіночий вернісаж в КПІ

5 березня в картинній галереї Центру культури та мистецтв НТУУ "КПІ"  відбулося  відкриття виставки "ART-WOMEN", присвяченої Міжнародному жіночому дню 8 березня. На виставці представлені роботи, створені виключно жінками – співробітницями університету, а також його гостями.

Відновлення повномасштабного партнерства

19 лютого працівники Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» вітали колег одразу з двох університетів – Національного університету біоресурсів і природокористування України та Київського національного університету будівництва та архітектури.