Номер 4 газети "Київський політехнік" за 2014 рік

Київський політехнік, 2014, № 4 (у .pdf форматі)

files/1404.pdf

Наука та інновації. Не завдяки, а всупереч [2013]

2014.01.21 Виступ проректора з наукової роботи академіка НАН України М.Ю.Ільченка на Вченій раді

Акцентуючи увагу на розвитку університету дослідницького типу, науковці університету у звітному році продовжували отримувати вагомі практичні результати своєї діяльності, вирішувати актуальні завдання загальнодержавного значення, досягати показників науково-інноваційної діяльності, що мають вагоме значення для участі університету у світовому рейтингу QS, та відповідно до критеріїв дослідницького університету України.

На засіданні Вченої ради: 21.01.2014

21 січня 2014 р. під головуванням ректора М.З.Згуровського відбулося чергове засідання Вченої ради університету. Розпочалося воно поздоровленням ювілярів: завідувача кафедри господарського та адміністративного права д.ю.н., професора І.П.Голосніченка та керуючого справами Я.Ю.Цимбаленко.

Вітаємо переможців конкурсу на кращий «Куточок енергоменеджера»

Колектив КПІ. Зліва направо В.М.Шевченко, А.П.Палагнюк, С.Р.Ігнатюк

Уже вдруге в університеті пройшов Тиждень енергоефективності-2013, спрямований на привернення уваги до необхідності ощадливого використання енергетичних ресурсів.

Студенти-акустики навчання поєднують з практикою

Науково-дослідний водолазний корабель Почаїв ВМС України

Студенти є різні. Хтось вважає, що спочатку треба "від палітурки до палітурки" вивчити теорію, й лише потім щось робити руками. Хтось, навпаки, вважає, що потрібною є лише така теорія, яку вимагає практична діяльність.

Зустріч з фотомитцем на ФСП

Подорож на острів мрії

На ФСП відбулася зустріч студентів та викладачів з фотохудожницею з Росії Світланою Мамакіною, яка побувала на Кубі та показала великий цикл високохудожніх фотографій «Подорож на острів мрії».

Cтворено службу екологічної безпеки

2011. Таланти КПІ. Васильєв Андрій. Flower

Невід’ємною умовою сталого економічного та соціального розвитку України є охорона навколишнього природного середовища, забезпечення екологічної безпеки.

Візит представника Шведського Інституту

2014.01.23 Візит представника Шведського Інституту

23 січня НТУУ «КПІ» відвідав менеджер міжнародних програм Шведського Інституту Маркус Боман. Гість ознайомився з історичною частиною кампусу університету, оглянув експозицію Державного політехнічного музею України при НТУУ «КПІ» та зустрівся з керівництвом університету.