Пілінський Володимир Володимирович. З талантом по життю
Говорити про людину, якій виповнюється 70 років, – важке завдання для молодшого за віком: складно відчути й передати друкованими словами усю вікову мудрість та знання поважного викладача та науковця.
Кафедрі приладобудування – 50!
Кафедра приладобудування була створена в лютому 1961 року. Вона стала першою в Україні кафедрою з підготовки інженерів за фахом "Прилади точної механіки" (ПТМ), які працюватимуть на підприємствах, у наукових, конструкторських та проектних установах на посадах, пов'язаних з розробкою, виготовленням і експлуатацією приладів та вимірювальних систем.
До 50-річчя першого польоту людини в космос
12 квітня 1961 року громадянин СРСР Юрій Олексійович Гагарін на космічному кораблі "Восток" уперше в історії людства здійснив космічний політ. Звістка про цю подію миттєво облетіла всю планету.
Нові видання ВПК «Політехніка» [2010]
Електронні видання: довід. / Уклад. Т.Ю. Киричок. – К.: НТУУ «КПІ», 2010. – 400 с.
Систематизовано відомості щодо електронних видань. Висвітлено історію та сучасний стан електронних видань, подано їх визначення та класифікацію, а також формати представлення даних (у вигляді таблиці). Описано створення мережевих видань засобами мови гіпертексту HTML та каскадних листів стилів (CSS).
Поезія з нами [У День поезії 21 березня на факультеті соціології і права]
Поезія… Що це – натхнення, необхідне кожному з нас, або застаріле мистецтво, якому час піти на звалище історії? Адже навколо все так стрімко змінюється. Гете, Байрон, Пушкін, Шевченко, Маяковський – хто не чув ці прізвища? Півстоліття тому поети виходили на площі і говорили про те, що решта замовчувала.
А що сьогодні? Де сучасні майстри римованого слова, невже проза життя неухильно жене поетичну наснагу? Мабуть, що ні, адже багато хто й з молодих людей пише вірші, особливо, коли закохується…
Зустріч з представниками Університетського коледжу м.Гйовік
18 березня в Центрі світових даних з геоінформатики та сталого розвитку (СЦД-Україна) відбулася зустріч делегації Університетського коледжу м.Гйовік (Королівство Норвегія) з науковцями і викладачами НТУУ «КПІ». Мета візиту гостей з Норвегії – ознайомлення з НТУУ «КПІ» та, зокрема, з його діяльністю у царині сталого розвитку. А ще – обговорення спільного проекту з підготовки курсу лекцій «Стале виробництво» за рахунок норвезького фонду розвитку вищої освіти за програмою співробітництва «Євразія».
Бібліотечка газети «Київський політехнік»
Бібліотечка газети «Київський політехнік» надає читачам доступ до книжкових видань, підготовлених співробітниками редакції та дописувачами газети. Деякі з них вже вийшли друком на папері, інші поки що можна прочитати лише в електронному варіанті. Це книжки з історії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського», біографії великих науковців, збірки публікацій газети різних років з різноманітної тематики тощо. Редакція газети планує час від часу поповнювати бібліотечку. Про нові надходження ми повідомлятимемо в газеті та на її Інтернет-сторінках.