Згуровський Михайло Захарович

Згуровський Михайло Захарович - Ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського, Академік Національної академії наук України, доктор технічних наук, Заслужений діяч науки і техніки України, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, Лауреат премії В.М.Глушкова НАН України, професор

День антивірусної безпеки на ФПМ

24 грудня 2009 року на базі факультету прикладної математики пройшов День антивірусної безпеки – семінар з питань антивірусного захисту за участю фахівців із всесвітньо відомої «Лабораторії Касперського» (Москва).

На семінар були запрошені всі бажаючі і, незважаючи на складний для студентів час перед сесією, він зібрав чимало учасників. Відкрив семінар декан ФПМ І.А.Дичка, який представив гостей та відзначив актуальність теми семінару.

Вечір поезії Віталія Іващенка

Того вечора, 3 грудня 2009 року, у чудовій залі засідань Вченої ради вільних місць майже не було. Авторський вечір Віталія Іващенка, як завжди, зібрав багато шанувальників його таланту – викладачів, учених, студентів, ветеранів КПІ.