ТЕФ

Адреса: м. Київ-56, вул. Політехнічна, 6, корпус №5, кiмн.315
Телефон: 204-80-98, 204-91-14
e-mail: tef[at]kpi.ua

Відкрита лекція керівника ДП «НЕК «Укренерго» (додано відео)

2016.12.22 Відкрита лекція керівника ДП «НЕК «Укренерго»

22 грудня перед студентами енергетичних спеціальностей КПІ ім. Ігоря Сікорського з відкритою лекцією «Smart Energy to/for Everyone» виступив т.в.о. директора Державного підприємства «Національна енергетична компанія «Укренерго» Всеволод Ковальчук.

Науковці КПІ ім. Ігоря Сікорського та ІКД НАНУ-ДКАУ працюють над створенням спільного Науково-навчального центру космічних досліджень і технологій

2016.12.13 нарада з поглиблення співпраці і створення спільного ННЦ космічних досліджень і технологій

Питання поглиблення співпраці і створення спільного Науково-навчального центру космічних досліджень і технологій обговорили науковці Інституту космічних досліджень Національної академії наук України та Державного космічного агентств України з представниками наукових шкіл та адміністрації НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» на нараді, що відбулася в університеті 13 грудня.

Зустріч з представниками компанії SAS (США)

2016.10.05 Зустріч з представниками компанії SAS (США)

5 жовтня НТУУ «КПІ ім.Ігоря Сікорського» відвідала делегація представників компанії SAS у складі її головного технічного директора та співзасновника Тіма Балка і програмних менеджерів Білла Кларка та Кена Ліндаса.

Китай сьогодні очима теплотехніка

Улітку 2016 р. на запрошення китайської корпорації Lidoning (провінція Фуцзянь) делегація НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського" взяла участь у численних науково-технічних заходах, які проводилися на металургійних підприємствах Китаю.

ТЕФ: нові наукові висоти. Посібник з проектування поперечно-обребрених теплообмінників

Handbook for Transversely Finned Tube Heat Exchanger Design

У видавництві Elsevier (Нідерланди) вийшла книга декана теплоенергетичного факультету НТУУ "КПІ" д.т.н., професора Євгена Миколайовича Письменного "Handbook for Transversely Finned Tube Heat Exchanger Design (Посібник з проектування поперечно-обребрених теплообмінників)"

Зустріч з Юрієм Костенком

2016.04.14 Зустріч з Юрієм Костенком

14 квітня відомий політик і громадський діяч, народний депутат України кількох скликань, міністр охорони довкілля та ядерної безпеки України в 1992 – 1998 рр. та науковець Юрій Костенко прочитав для студентів енергетичних спеціальностей КПІ лекцію на тему «Історія ядерного роззброєння України».

Круглий стіл «Чорнобильська АЕС – 30 років потому»

2016.04.07 Круглий стіл «Чорнобильська АЕС – 30 років потому»

7 квітня в залі Вченої ради НТУУ «КПІ» відбувся круглий стіл на тему «Чорнобильська АЕС – 30 років по тому», організований Українським ядерним товариством (УкрЯТ), Державним спеціалізованим підприємством ЧАЕС, Національною атомною енергогенеруючою компанією «Енергоатом» і НТУУ «КПІ».

Круглий стіл «Ризики та сучасні тренди глобальної ядерної безпеки»

2016.04.06 Круглий стіл «Ризики та сучасні тренди глобальної ядерної безпеки»

6 квітня в НТУУ «КПІ» пройшов круглий стіл «Ризики та сучасні тренди глобальної ядерної безпеки».

Студентський десант пам’яті

2015.12.19 Студентський десант пам’яті

Кожний із нас, хто хоча б одного разу побував на кладовищі, міг помітити повну занедбаність деяких могил. Зазвичай люди дорікають родичам похованих, які не доглядають такі могили.

Сторінки

Медіа-ресурси КПІ