ТЕФ

e-mail: tef[at]kpi.ua

На захисті ядерної безпеки

Олександр Гарань

Україна належить до небагатьох країн з масштабною програмою використання енергії атома в мирних цілях. Тому здійснення заходів щодо безпечної експлуатації ядерних об'єктів, захисту населення та довкілля – один з головних напрямів державної політики.

Зустріч випускників-теплоенергетиків групи ТП-52

Колектив КПІ: Зустріч випускників-теплоенергетиків групи ТП-52

Теплого травневого дня, як завжди  "нетрадиційно", відбулася зустріч випускників групи ТП-52 ТЕФ 2001 року випуску. Колишні студенти у повному складі, з сім'ями зібралися в екстрим-парку м. Буча.

КПІ імені Ігоря Сікорського відвідали керівники двох китайських університетів

2017.06.22-23 КПІ імені Ігоря Сікорського відвідали керівники двох китайських університетів

22 і 23 червня КПІ імені Ігоря Сікорського відвідали представники двох китайських університетів. Візити було організовано в межах програми Форуму ректорів українських і китайських ВНЗ, який цими днями проходить у Києві..

Упевнено йде вперед

Богдан Кайдик

Богдан Кайдик, п'ятикурсник ТЕФ, народився у волинському містечку над Стиром – Колках. Свою освіту розпочав у  класі  з фізико-математичним напрямом місцевої школи.

Міжнародна конференція на ТЕФ

2017.05.11-12 IV Міжнародна науково-практична конференція "Сталий розвиток – ХХІ століття: управління, технології, моделі"

11–12 травня на базі теплоенергетичного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася  IV Міжнародна науково-практична конференція "Сталий розвиток – ХХІ століття: управління, технології, моделі (Наукові читання імені Ігоря Недіна)".

До 85-річчя теплоенергетичного факультету

Викладачі і студенти ТЕФ. Початок 1950-х років

Підготовка інженерів-теплотехніків у Київському політехнічному інституті розпочалася з перших днів його існування і відбувалася на механічному відділенні інституту.

Меценату не обов'язково бути багатим. Важливіше мати багате серце

2017.01.27-02.15 Виставка Євгена Сухарєва «Енкаустика. Загадка Всесвіту»

Викладачка нашого університету організувала художню виставку в Лаврі.

Національний семінар з проблем фізичної ядерної безпеки

2017.01.30-02.03 Національний семінар з проблем  фізичної ядерної безпеки

30 січня – 3 лютого 2017 року на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського проведено Національний семінар на тему "Освітня програма з фізичної ядерної безпеки в Україні: практика і рекомендації МАГАТЕ та досвід впровадження в деяких вищих навчальних закладах"

Відкрита лекція керівника ДП «НЕК «Укренерго» (додано відео)

2016.12.22 Відкрита лекція керівника ДП «НЕК «Укренерго»

22 грудня перед студентами енергетичних спеціальностей КПІ ім. Ігоря Сікорського з відкритою лекцією «Smart Energy to/for Everyone» виступив т.в.о. директора Державного підприємства «Національна енергетична компанія «Укренерго» Всеволод Ковальчук.

Сторінки