ТЕФ

Телефон: 204-80-98, 204-91-14
e-mail: tef[at]kpi.ua

Інтернет-центр "Акме-Гармонія"

У КПІ ім. Ігоря Сікорського на теплоенергетичному факультеті (кафедра АПЕПС)  створено Інтернет-центр "Акме-Гармонія". У центрі здійснюється тестування і діагностика студентів для виявлення, розвитку та вдосконалення їхніх природно-генетичних (потенційно-ресурсних) можливостей.

Микита Савченко, студент 6-го курсу ТЕФ: "Завжди прагну створювати щось нове і незвичайне"

Микита Савченко під час презентації  проекту в  головному офісі InterSystems США

У свої 22 роки студент 6-го курсу теплоенергетичного факультету (спеціальність – “Інженерія програмного забезпечення”) Микита Савченко досягнув неабияких успіхів як у навчанні, так і в програмній інженерії, а ще – набув досвіду викладання.

Зустріч випускників ТЕФ 1967 року

2017.09.15 Зустріч випускників ТЕФ 1967 року

15 вересня 2017 р. на кафедрі теплоенергетичних установок теплових і атомних електростанцій (ТЕУ Т і АЕС) теплоенергетичного факультету відбулась зустріч випускників кафедри 1967 року (групи АТЕУ-102) з керівництвом ТЕФ та професорсько-викладацьким складом кафедри.

КПІ імені Ігоря Сікорського розпочинає співпрацю з Анкарським університетом

2017.09.28 КПІ імені Ігоря Сікорського розпочинає співпрацю з Анкарським університетом

Київські політехніки починають співпрацю з університетом м. Анкари (Турецька Республіка). Рамковий меморандум про таке співробітництво 28 вересня підписали ректор КПІ імені Ігоря Сікорського академік НАН України Михайло Згуровський та ректор Анкарського університету професор Еркан Ібіш.

Візит делегації Технологічного університету Цілу

2017.09.21 Візит делегації Технологічного університету Цілу

21 вересня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація Технологічного університету Цілу (Китайська Народна Республіка).

Угода з Концерном «НІКМАС»

2017.08.28 Угода з Концерном «НІКМАС»

КПІ ім. Ігоря Сікорського та Концерн «НІКМАС» 28 серпня уклали угоду про співробітництво.

На захисті ядерної безпеки

Олександр Гарань

Україна належить до небагатьох країн з масштабною програмою використання енергії атома в мирних цілях. Тому здійснення заходів щодо безпечної експлуатації ядерних об'єктів, захисту населення та довкілля – один з головних напрямів державної політики.

Зустріч випускників-теплоенергетиків групи ТП-52

Колектив КПІ: Зустріч випускників-теплоенергетиків групи ТП-52

Теплого травневого дня, як завжди  "нетрадиційно", відбулася зустріч випускників групи ТП-52 ТЕФ 2001 року випуску. Колишні студенти у повному складі, з сім'ями зібралися в екстрим-парку м. Буча.

Сторінки