ТЕФ

e-mail: tef[at]kpi.ua

До 85-річчя теплоенергетичного факультету

Викладачі і студенти ТЕФ. Початок 1950-х років

Підготовка інженерів-теплотехніків у Київському політехнічному інституті розпочалася з перших днів його існування і відбувалася на механічному відділенні інституту.

Меценату не обов'язково бути багатим. Важливіше мати багате серце

2017.01.27-02.15 Виставка Євгена Сухарєва «Енкаустика. Загадка Всесвіту»

Викладачка нашого університету організувала художню виставку в Лаврі.

Національний семінар з проблем фізичної ядерної безпеки

2017.01.30-02.03 Національний семінар з проблем  фізичної ядерної безпеки

30 січня – 3 лютого 2017 року на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського проведено Національний семінар на тему "Освітня програма з фізичної ядерної безпеки в Україні: практика і рекомендації МАГАТЕ та досвід впровадження в деяких вищих навчальних закладах"

Відкрита лекція керівника ДП «НЕК «Укренерго» (додано відео)

2016.12.22 Відкрита лекція керівника ДП «НЕК «Укренерго»

22 грудня перед студентами енергетичних спеціальностей КПІ ім. Ігоря Сікорського з відкритою лекцією «Smart Energy to/for Everyone» виступив т.в.о. директора Державного підприємства «Національна енергетична компанія «Укренерго» Всеволод Ковальчук.

Науковці КПІ ім. Ігоря Сікорського та ІКД НАНУ-ДКАУ працюють над створенням спільного Науково-навчального центру космічних досліджень і технологій

2016.12.13 нарада з поглиблення співпраці і створення спільного ННЦ космічних досліджень і технологій

Питання поглиблення співпраці і створення спільного Науково-навчального центру космічних досліджень і технологій обговорили науковці Інституту космічних досліджень Національної академії наук України та Державного космічного агентств України з представниками наукових шкіл та адміністрації НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» на нараді, що відбулася в університеті 13 грудня.

Зустріч з представниками компанії SAS (США)

2016.10.05 Зустріч з представниками компанії SAS (США)

5 жовтня НТУУ «КПІ ім.Ігоря Сікорського» відвідала делегація представників компанії SAS у складі її головного технічного директора та співзасновника Тіма Балка і програмних менеджерів Білла Кларка та Кена Ліндаса.

Китай сьогодні очима теплотехніка

Улітку 2016 р. на запрошення китайської корпорації Lidoning (провінція Фуцзянь) делегація НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського" взяла участь у численних науково-технічних заходах, які проводилися на металургійних підприємствах Китаю.

ТЕФ: нові наукові висоти. Посібник з проектування поперечно-обребрених теплообмінників

Handbook for Transversely Finned Tube Heat Exchanger Design

У видавництві Elsevier (Нідерланди) вийшла книга декана теплоенергетичного факультету НТУУ "КПІ" д.т.н., професора Євгена Миколайовича Письменного "Handbook for Transversely Finned Tube Heat Exchanger Design (Посібник з проектування поперечно-обребрених теплообмінників)"

Зустріч з Юрієм Костенком

2016.04.14 Зустріч з Юрієм Костенком

14 квітня відомий політик і громадський діяч, народний депутат України кількох скликань, міністр охорони довкілля та ядерної безпеки України в 1992 – 1998 рр. та науковець Юрій Костенко прочитав для студентів енергетичних спеціальностей КПІ лекцію на тему «Історія ядерного роззброєння України».

Сторінки