РТФ

Адреса: 03056, Київ - 56, вул. Політехнічна, 12, корпус №17, кімн.423
Телефон для довідок: 362-98-51, тел./факс 204-83-42
e-maіl:dek[at]rtf.kpi.ua

Олег Скрипка: "Вірю в Україну"

2017.10.25 Творча зустріч з Олегом Скрипкою

На творчу зустріч з випускником Київського політехнічного, відомим рок-музикантом Олегом Скрипкою 25 жовтня в залі НТБ зібрались численні шанувальники. Гість щиро і вільно спілкувався зі слухачами – студентами та співробітниками КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Міжнародна конференція з теорії та техніки антен ICATT-2017

2017.05.24-27 ХІ Міжнародна конференція з теорії та техніки антен

З 24 по 27 травня 2017 року на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського пройшла ХІ Міжнародна конференція з теорії та техніки антен, більш відома світовій науковій спільноті як ICATT (International Conference on Antenna Theory and Techniques).

Перша міжнародна науково-технічна конференція IEEE «Електротехніка та комп’ютерна інженерія» / «UKRCON 2017» (відео)

2017.05.29-06.02 Перша МНТК IEEE «Електротехніка та комп’ютерна інженерія» («UKRCON 2017»)

29 травня в КПІ ім. Ігоря Сікорського розпочала роботу Перша міжнародна науково-технічна конференція IEEE «Електротехніка та комп’ютерна інженерія» («UKRCON 2017»).

Команда РТФ – призер олімпіади з радіотехніки

2017.04.4-7 Всеукраїнська студентська олімпіада з радіотехніки "ВСОРТ-2017"

Заключний другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з радіотехніки "ВСОРТ-2017" пройшов 4–7 квітня на базі Вінницького національного технічного університету.

Крок у майбутнє: сприяння працевлаштуванню випускників

Виступ представників роботодавців перед випускниками РТФ

Сприяння працевлаштуванню випускників разом з професійною орієнтацією завжди були і є важливою складовою в роботі Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського". Завдяки цьому багато студентів знаходять перше робоче місце

Інтелектуальний бездротовий зарядний пристрій

Важко уявити сучасну ділову активну людину, яка б не послуговувалася цифровими технологіями та модними гаджетами. Практично кожний із нас активно користується смартфоном чи планшетом: відповідаємо на дзвінки, переглядаємо електронну пошту, відвідуємо сайти в інтернеті.

Вітаємо переможців Всеукраїнського відеоконкурсу «Візитівка мого університету»!

Кампус КПІ. ЦКМ

За результатами Всеукраїнського відеоконкурсу «Візитівка мого університету», який завершився нещодавно, студенти нашого факультету кафедри радіоконструювання та виробництва радіоапаратури Глебов Д. О., Онищук І. С. та Данчук А. О.

Грант НАТО професору радіотехнічного факультету В.І.Найденку

Колектив КПІ. Учасники української команди В.І. Найденко, Наталя Саламатіна, Дмитро Гнатюк, Миколай Балакірів

Професор радіотехнічного факультету Віктор Іванович Найденко у партнерстві з професором канадського Університету МакМастер Наталією К.

Сприяння працевлаштуванню

В межах заходів щодо сприяння працевлаштуванню студентів НТУУ "КПІ" РТФ пропонує спосіб відстеження вакансій на роботу в автоматичному режимі з різних сайтів через RSS стрічки в професійному агрегаторі FeedDemon. У презентації та на відео показано налаштування моніторингу вакансій за ключовими словами з сайтів work.ua, dou.ua, rabota.ua.

Сторінки