ІФФ

Інженерно-фізичний факультет

Кампус КПІ. 9 корпус

Декан: член-кореспондент Національної академії наук України, професор Лобода Петро Іванович
Адреса: 03056, м. Київ, вул. Політехнічна, 35, навчальний корпус 9, кiмн. 216
Телефон для довiдок: 204-82-15, 204-91-54, 204-91-56
e-mail: iff@kpi.ua

«Еволюція пізнання»: у прагненні пізнати Істину (відео)

2017.11.15  відкриття монументальної композиції «Еволюція пізнання»

15 листопада відбулося урочисте відкриття монументальної композиції «Еволюція пізнання» біля в’їзної брами університету з боку вулиці Янгеля.

Зустріч з керівником Державного космічного агентства України

2017.11.10 Зустріч з керівником Державного космічного агентства України

10 листопада КПІ імені Ігоря Сікорського відвідали Голова Державного космічного агентства України Павло Дегтяренко та його радник Едуард Кузнєцов.

Закріплення спеціальностей і спеціалізацій за кафедрами ІФФ

Тридцять років у винахідництві

Проф. І.О.Мікульонок зі студентами в лабораторії

Заслужений винахідник НТУУ "КПІ", заслужений винахідник України, д.т.н., професор Ігор Олегович Мікульонок наприкінці  2016 року вдесяте отримав звання викладача-дослідника.

Презентація електронного мікроскопу «Hitachi Tabletop Electron Microscope TM3030» (відео)

2017.05.27 Презентація електронного мікроскопу «Hitachi Tabletop Electron Microscope TM3030»

25 травня в КПІ ім. Ігоря Сікорського представники корпорації «HITACHI High-Technologies Corporation» Томомі Окада та Ацуші Хама провели презентацію електронного мікроскопу «Hitachi Tabletop Electron Microscope TM3030» і прочитали дві лекції.

Успіх студентів СУНФМ на міжнародній конференції

2017.04.6-7 Міжнародна студентська наукова конференція "Deutsch und Technik"

6–7 квітня 2017 р. у Киргизькому державному технічному університеті імені І. Раззакова, м. Бішкек (Киргизстан) відбулась ІІ Міжнародна студентська наукова конференція "Deutsch und Technik", у якій брали участь студенти з трьох країн – Киргизстану, Казахстану та України.

Вітаємо нових лауреатів Державної премії України в галузі науки і техніки за 2016!

2017.04.07 Указу Президента України №101/2017

Відповідно до Указу Президента України від 7 квітня 2017 року №101/2017 «Про присудження державних премій України в галузі науки і техніки 2016 року» новими її лауреатами стали і київські політехніки:

Прилуцький Михайло Іванович – 60 років у КПІ

Михайло Іванович Прилуцький

21 листопада 2016 р. Михайло Іванович Прилуцький – заступник завідувача кафедри фізико-хімічних основ технології металів, старший викладач – відсвяткував свій 80-річний ювілей. А незабаром виповнюється 60 років, як він переступив поріг Київського політехнічного інституту.

Візит представника ЮНЕСКО

2017.03.07 Візит представника ЮНЕСКО

7 березня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідав відповідальний представник департаменту наукової політики ЮНЕСКО Жан Поль Жуст Нгоме Абьяга та очільники НЦ «МАН України» – його президент, член-кореспондент НАН України Станіслав Довгий, директор Оксен Лісовий та інші.

Сторінки