ФАКС

Факультет авіаційних і космічних систем

Кампус КПІ, корпус 28

Декан: професор Збруцький Олександр Васильович
Адреса: вул. Боткіна, 1, навчальний корпус 28, кiмн. 212
Телефони: 204-82-24, 204-96-65
e-mail: faks[at]kpi.ua

Відкрита лекція керівника ДП «НЕК «Укренерго» (додано відео)

2016.12.22 Відкрита лекція керівника ДП «НЕК «Укренерго»

22 грудня перед студентами енергетичних спеціальностей КПІ ім. Ігоря Сікорського з відкритою лекцією «Smart Energy to/for Everyone» виступив т.в.о. директора Державного підприємства «Національна енергетична компанія «Укренерго» Всеволод Ковальчук.

Науковці КПІ ім. Ігоря Сікорського та ІКД НАНУ-ДКАУ працюють над створенням спільного Науково-навчального центру космічних досліджень і технологій

2016.12.13 нарада з поглиблення співпраці і створення спільного ННЦ космічних досліджень і технологій

Питання поглиблення співпраці і створення спільного Науково-навчального центру космічних досліджень і технологій обговорили науковці Інституту космічних досліджень Національної академії наук України та Державного космічного агентств України з представниками наукових шкіл та адміністрації НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» на нараді, що відбулася в університеті 13 грудня.

Стажування фахівців з КНР на ФАКС

2016.11-12-28 Стажування фахівців з КНР на ФАКС

З 12 по 28 листопада 2016 року в КПІ імені Ігоря Сікорського на факультеті авіаційних і космічних систем перебувала група фахівців China Beijing BMC International Education Consulting CO, Inner Mongolia Dynamic and Mechanical Institute (Китайська Народна Республіка)

Візит делегації Mongolia Dynamic and Mechanical Institute (КНР)

2016.10.11 Візит делегації Mongolia Dynamic and Mechanical Institute (КНР)

11 жовтня 2016 року НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського" відвідала делегація Mongolia Dynamic and Mechanical Institute (КНР) на чолі з директором Інституту паном Liu Yu. Співробітники цього інституту вперше відвідали Україну.

Бурнашев Віталій Віталійович. Керує рухом та навчає інших

Бурнашев Віталій Віталійович

Усе більшої популярності у світі набувають безпілотні літальні апарати (БПЛА). Ширшає сфера їх застосування: від військових заходів до операцій рятувальників, медиків, пожежників, сільського господарства та просто постачання малогабаритних вантажів.

Урочисте відкриття всеукраїнського конкурсу «Авіатор 2017» (додано відео)

2016.10.20 Урочисте відкриття всеукраїнського конкурсу «Авіатор 2017»

20 жовтня в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбулося урочисте відкриття всеукраїнського конкурсу «Авіатор 2017».

Зустріч з представниками компанії SAS (США)

2016.10.05 Зустріч з представниками компанії SAS (США)

5 жовтня НТУУ «КПІ ім.Ігоря Сікорського» відвідала делегація представників компанії SAS у складі її головного технічного директора та співзасновника Тіма Балка і програмних менеджерів Білла Кларка та Кена Ліндаса.

Лекція про 100 років компанії «Boeing»: історія успіху

2016.09.22 Лекція про 100 років компанії «Boeing»: історія успіху

Лекція про історію компанії «Boeing» у рамках освітньої програми для студенів «Авіація від А до Я» відбулася 22 вересня в КПІ ім. Ігоря Сікорського. Присвячено її було століттю компанії.

Вручення сертифікатів фахівцям із КНР

2016.07.06 Вручення сертифікатів фахівцям із КНР

6 липня в Залі Вченої ради НТУУ «КПІ» відбулася урочиста церемонія вручення сертифікатів про проходження стажування фахівцям із Китайської Народної Республіки.

Сторінки

Медіа-ресурси КПІ