ФАКС

Факультет авіаційних і космічних систем

Кампус КПІ, корпус 28

Декан: професор Збруцький Олександр Васильович
Адреса: вул. Боткіна, 1, навчальний корпус 28, кiмн. 212
Телефони: 204-82-24, 204-96-65
e-mail: faks[at]kpi.ua

КПІ імені Ігоря Сікорського відвідали керівники двох китайських університетів

2017.06.22-23 КПІ імені Ігоря Сікорського відвідали керівники двох китайських університетів

22 і 23 червня КПІ імені Ігоря Сікорського відвідали представники двох китайських університетів. Візити було організовано в межах програми Форуму ректорів українських і китайських ВНЗ, який цими днями проходить у Києві..

Конференція учасників проекту ACTIVE

2017.05.25 Конференція учасників проекту ACTIVE

25 травня 2017 року в Національному політехнічному університеті Вірменії (м. Єреван) відбулася фінальна конференція учасників консорціуму проекту ACTIVE програми ERASMUS MUNDUS. Були заслухані та обговорені звіти головного координатора проекту – Варшавської політехніки – проф.

Майстер-класи за проектом NETCENG на ФАКС

2017.04.15 Майстер-класи за проектом NETCENG на ФАКС

Проект NETCENG – це проект технічної допомоги Європейського Союзу "Нова модель третього циклу в інженерній освіті у відповідності до Болонського процесу в Білорусі, Росії, Україні", що виконується з грудня 2013 р.

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з теоретичної механіки 2017

2017.02.28 І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з теоретичної механіки

28 лютого 2017 р. відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Теоретична механіка" серед студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського.

В олімпіаді взяли участь 36 студентів, які представляли сім факультетів та інститутів: ФАКС, ММІ, ІХФ ФМФ, ФЕА, ФІОТ, ІЕЕ.

Малюнки Олександра Бєлухи

О.Бєлуха біля своєї роботи Comfortable love

Третьокурсник ФАКС Олександр Бєлуха – людина неординарна, наділена творчими здібностями. З дитинства любив малювати, але "до художніх шкіл не ходив" (з його слів).  На цього­річному конкурсі "Таланти КПІ" він посів перше місце в номінації "Графіка".

Візит фахівців ФАКС до Китаю

2017.01.11-21 Візит фахівців ФАКС до Китаю

На запрошення партнера нашого університету – Пекінської консалтингової компанії ВМС, у період з 11 по 21 січня делегація на чолі з деканом ФАКС професором О.В.Збруцьким відвідала Китайську Народну Республіку.

Відкрита лекція керівника ДП «НЕК «Укренерго» (додано відео)

2016.12.22 Відкрита лекція керівника ДП «НЕК «Укренерго»

22 грудня перед студентами енергетичних спеціальностей КПІ ім. Ігоря Сікорського з відкритою лекцією «Smart Energy to/for Everyone» виступив т.в.о. директора Державного підприємства «Національна енергетична компанія «Укренерго» Всеволод Ковальчук.

Науковці КПІ ім. Ігоря Сікорського та ІКД НАНУ-ДКАУ працюють над створенням спільного Науково-навчального центру космічних досліджень і технологій

2016.12.13 нарада з поглиблення співпраці і створення спільного ННЦ космічних досліджень і технологій

Питання поглиблення співпраці і створення спільного Науково-навчального центру космічних досліджень і технологій обговорили науковці Інституту космічних досліджень Національної академії наук України та Державного космічного агентств України з представниками наукових шкіл та адміністрації НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» на нараді, що відбулася в університеті 13 грудня.

Стажування фахівців з КНР на ФАКС

2016.11-12-28 Стажування фахівців з КНР на ФАКС

З 12 по 28 листопада 2016 року в КПІ імені Ігоря Сікорського на факультеті авіаційних і космічних систем перебувала група фахівців China Beijing BMC International Education Consulting CO, Inner Mongolia Dynamic and Mechanical Institute (Китайська Народна Республіка)

Сторінки