ФАКС

Факультет авіаційних і космічних систем

Кампус КПІ, корпус 28

Декан: професор Збруцький Олександр Васильович
Адреса: вул. Боткіна, 1, навчальний корпус 28, кiмн. 212
Телефони: 204-82-24, 204-96-65
e-mail: faks[at]kpi.ua

Стажування китайських фахівців

2017.09.23-10.20 Стажування китайських фахівців

У період з 23 вересня по 20 жовтня 2017 р. в КПІ ім. Ігоря Сікорського перебувала делегація фахівців компанії China Talent and Technology Co., Ltd та AEROENGINECORPORАTION OF CHINA (Китайська Народна Республіка).

Вітаємо Юліана Михайловича Туза

2017.09.28 Указ  Президента України №286/2017

Указом Президента України №286/2017 від 28 вересня 2017 року присвоєно звання "Заслужений діяч науки і техніки України" Юліану Михайловичу Тузу

Студент ФАКС Святослав Федорченко – переможець фахової олімпіади

Святослав Федорченко

Відому істину "хто хоче вчитися – знаходить можливості, хто не хоче – шукає відмовки" ще раз підтвердила розмова з шестикурсником ФАКС Святославом Федорченком – переможцем Всеукраїнської олімпіади зі спеціалізації "Авіаційна та ракетно-космічна галузь".

КПІ імені Ігоря Сікорського відвідали керівники двох китайських університетів

2017.06.22-23 КПІ імені Ігоря Сікорського відвідали керівники двох китайських університетів

22 і 23 червня КПІ імені Ігоря Сікорського відвідали представники двох китайських університетів. Візити було організовано в межах програми Форуму ректорів українських і китайських ВНЗ, який цими днями проходить у Києві..

Конференція учасників проекту ACTIVE

2017.05.25 Конференція учасників проекту ACTIVE

25 травня 2017 року в Національному політехнічному університеті Вірменії (м. Єреван) відбулася фінальна конференція учасників консорціуму проекту ACTIVE програми ERASMUS MUNDUS. Були заслухані та обговорені звіти головного координатора проекту – Варшавської політехніки – проф.

Майстер-класи за проектом NETCENG на ФАКС

2017.04.15 Майстер-класи за проектом NETCENG на ФАКС

Проект NETCENG – це проект технічної допомоги Європейського Союзу "Нова модель третього циклу в інженерній освіті у відповідності до Болонського процесу в Білорусі, Росії, Україні", що виконується з грудня 2013 р.

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з теоретичної механіки 2017

2017.02.28 І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з теоретичної механіки

28 лютого 2017 р. відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Теоретична механіка" серед студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського.

В олімпіаді взяли участь 36 студентів, які представляли сім факультетів та інститутів: ФАКС, ММІ, ІХФ ФМФ, ФЕА, ФІОТ, ІЕЕ.

Малюнки Олександра Бєлухи

О.Бєлуха біля своєї роботи Comfortable love

Третьокурсник ФАКС Олександр Бєлуха – людина неординарна, наділена творчими здібностями. З дитинства любив малювати, але "до художніх шкіл не ходив" (з його слів).  На цього­річному конкурсі "Таланти КПІ" він посів перше місце в номінації "Графіка".

Візит фахівців ФАКС до Китаю

2017.01.11-21 Візит фахівців ФАКС до Китаю

На запрошення партнера нашого університету – Пекінської консалтингової компанії ВМС, у період з 11 по 21 січня делегація на чолі з деканом ФАКС професором О.В.Збруцьким відвідала Китайську Народну Республіку.

Сторінки