З 26 листопада по 1 грудня  2017 р. в КПІ ім. Ігоря Сікорського перебувала делегація  фахівців компанії "China Talent and Technology Co., Ltd" (Китайська Народна Республіка). Відповідно до угоди вони пройшли стажування на факультеті авіаційних та космічних систем та зварювальному факультеті.

Участь в організації стажування китайських спеціалістів взяли також спеціалісти Інституту електрозварювання ім. Є.О.Патона.

Було організовано візит китайської делегації до Національного університету "Львівська політехніка".

За результатами стажування китайські спеціалісти отримали сертифікати (на фото). В урочистій обстановці сертифікати вручив та поздоровив членів китайської делегації перший проректор КПІ ім. Ігоря Сікорського академік НАН України Ю.І.Якименко.

Л.В. Стецюк, координатор міжнародних проектів ФАКС