Вітаємо

Вітаємо!

нагрудний знак почесного звання України "Заслужений діяч науки і техніки України"

Завідувачеві кафедри технології машинобудування КПІ ім. Ігоря Сікорського, д.т.н. Ю.В. Петракову присвоєно звання «Заслужений діяч науки і техніки України»!

Вітаємо з присвоєнням почесних звань

2017.01.21 Вітаємо з присвоєнням почесних звань

Указом Президента України №10/2017 від 21 січня 2017 року «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України» почесних звань удостоєні співробітники Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського»:

Вітаємо лауреатів премії Президента України для молодих вчених 2016 року!

2016.11.17 Премії Президента України для молодих вчених 2016 року!

Вітаємо співробітників НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського», яким Указом Президента України №509/2016 від 17 листопада 2016 року присуджено премію Президента України для молодих вчених 2016 року:

Вітаємо з присудженням Державної премії України в галузі науки і техніки 2015 року!

2016.11.04 0фіційна церемонія вручення нагород лауреатам Державної премії України в галузі науки і техніки 2015 року

Вітаємо професора Фізико-технічного інституту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім.Ігоря Сікорського» Гомонай Олену Василівну та завідувача кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу факультету електроенерготехніки та автоматики Пересаду Сергія Михайловича з присудженням їм Державної премії України в галузі науки і техніки 2015 року!

НТУУ «КПІ» виграв дослідницький грант Google Earth Engine Research Award 2016

НТУУ «КПІ» виграв дослідницький грант Google Earth Engine

НТУУ «КПІ» виграв дослідницький грант Google Earth Engine Research Award 2016 і став першим університетом України, який долучився до цієї ініціативи компанії Google (Alphabet). Грантооримувачами стали проф., д.т.н. Шелестов А.Ю. (ФТІ, НТУУ «КПІ») та PhD Скакун С.В. (Університет Меріленду, США).

ТЕФ: нові наукові висоти. Посібник з проектування поперечно-обребрених теплообмінників

Handbook for Transversely Finned Tube Heat Exchanger Design

У видавництві Elsevier (Нідерланди) вийшла книга декана теплоенергетичного факультету НТУУ "КПІ" д.т.н., професора Євгена Миколайовича Письменного "Handbook for Transversely Finned Tube Heat Exchanger Design (Посібник з проектування поперечно-обребрених теплообмінників)"

Премія Кабінету Міністрів – Віталію Котовському

Котовський В.Й.

20 травня у приміщенні Міністерства освіти і науки України відбулося нагородження лауреатів Премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій, яка присуджена у 2016 році.

Вітаємо Юрія Миколайовича Кузнецова

Золота медаль "Видатний винахідник" Всесвітньої організації інтелектуальної власності

Вітаємо професора кафедри конструювання верстатів та машин ММІ, академіка АН вищої освіти України, д.т.н. Юрія Миколайовича Кузнецова з нагородженням золотою медаллю "Видатний винахідник" Всесвітньої організації інтелектуальної власності!

Премія Верховної Ради України молодим ученим з ФБТ

2016.02.10 Нагороду отримує Катерина Щурська

Премія Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим у галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок заснована у 2008 році.

Вітаємо студентів-шахістів

Вітаємо Михайла Білоуса (ФІОТ, гр. ІС-51) з присудженням звання міжнародного майстра (ІМ) і Павла Воронцова (ІПСА, гр.ДА-51) з присудженням звання міжнародного гросмейстера (GM)!

Сторінки